Diskuze Naše zlatíčko

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Monika (07.12.2011 12:53:10) napsal: Moje kočička je pro mě jako dítě,musím uznat,že jsem se při výběru plemene obávala,ale nakonec jsem ráda,že jsem se rozhodla pro britské plemeno.I když se o nich často píše,že mají rádi svůj klid a nejsou moc přítulní,tak u mě je opak pravdou;-D Takže pro mě znamená hodně. Každá kočička je jiná. Znám "Briťáka" , který se vůbec nechtěl mazlit. Moc vám přejeme, aby vám vaše kočička dělala jen samou radost.
Naši kocorci jsou také moje děti. Jsou zm ulice, ale úžasní "gaučáci" přes zimu a v létě bomba na chaloupce. Prostě moje mimina !!!>:) >:) >:)
Já mám doma hodně komunikativní plemena ale jsou to to moje zlatíčka,už bych je nedala za nic na světě,jsou aktivní,ukecaní a strášně rádi se mazlí,poslouchají a rozumí co jim říkám a taky musí mít posledmí slovo.:-)
Dana (10.12.2011 22:24:52) napsal: Každá kočička je jiná. Znám "Briťáka" , který se vůbec nechtěl mazlit. Moc vám přejeme, aby vám vaše kočička dělala jen samou radost. Přesně!!!Můj britský modrý kocourek je taky hrozně přítulný!:)Je super,jsem´ráda že ho mám a znamená pro mě nejvíc!!!;-) ;-) ;-)
Můj kočičák je jako moje dítě a taky se chová jako dítě. Mojeho kocourka bych nevyměnila ani za 10 pytlů peněz prostě je pro mně velice důležitým stvořením.:D :D
dana59 (31.12.2011 22:49:54) napsal: Naši kocorci jsou také moje děti. Jsou z ulice, ale úžasní "gaučáci" přes zimu a v létě bomba na chaloupce. Prostě moje mimina !!!>:) >:) >:)
Monika (07.12.2011 12:53:10) napsal: Moje kočička je pro mě jako dítě,musím uznat,že jsem se při výběru plemene obávala,ale nakonec jsem ráda,že jsem se rozhodla pro britské plemeno.I když se o nich často píše,že mají rádi svůj klid a nejsou moc přítulní,tak u mě je opak pravdou;-D Takže pro mě znamená hodně. Moje všechny kočičky byli i jsou jako moje děti.Nemohla bych bez nich žít.:D :D
Moje kočička je pro mě jako dítě,musím uznat,že jsem se při výběru plemene obávala,ale nakonec jsem ráda,že jsem se rozhodla pro britské plemeno.I když se o nich často píše,že mají rádi svůj klid a nejsou moc přítulní,tak u mě je opak pravdou;-D Takže pro mě znamená hodně.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?