Diskuze Nasedání na koně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Po x letech u koní mám najednou problém po ccca 2leté pauze na koně vylézt zezemě..jsem z toho vyřízená,poradte mi jjak to překonat,nějáký fígl..přece není možné,aby člověk najednou nenasedl ani na malého koníka??
Skus nasedat třeba ze židle a postupně si ji zmenšuj, aby ses zase dostala do kondice;-)
To jsem ráda,že nejsem sama,kdo se drásá trapně do sedla... po operaci kolene mi to dělá také dost problém...Prodloužit třmen,pořádně dotáhnout at neposuneš sedlo,chytit se levou rukou za hřívu u kohoutku a hlavně-využívám přírodních nerovností-koně dám pod kopeček,pankejt,břeh a já vylezu na kopeček,abych byla výš....no a pařez je taky skvělý...doma nefrajeřím-vezmu si židličku a nasedám z ní :))
(17.10.2012 21:32:54) napsal: Po x letech u koní mám najednou problém po ccca 2leté pauze na koně vylézt zezemě..jsem z toho vyřízená,poradte mi jjak to překonat,nějáký fígl..přece není možné,aby člověk najednou nenasedl ani na malého koníka??
(17.10.2012 21:32:54) napsal: Po x letech u koní mám najednou problém po ccca 2leté pauze na koně vylézt zezemě..jsem z toho vyřízená,poradte mi jjak to překonat,nějáký fígl..přece není možné,aby člověk najednou nenasedl ani na malého koníka?? Nevím, jestli ti pomůžu, ale taky mi to občas dá zabrat! :-D Bez sedla seo to ani nesnažím, to mě radši někdo vyhodí nahoru! :-D A se sedlem už docela dobrý - i když na teplokrevníka co má metr sedmdesát mi taky někdo pomohl :-)) Ale být tebou, vůbec si z toho nedělám nervy, prodloužím si třmen, poprosím někoho o pomoc nebo si donesu stoličku(to jsem taky zkoušela :-D)
(17.10.2012 21:32:54) napsal: Po x letech u koní mám najednou problém po ccca 2leté pauze na koně vylézt zezemě..jsem z toho vyřízená,poradte mi jjak to překonat,nějáký fígl..přece není možné,aby člověk najednou nenasedl ani na malého koníka?? Prodluž si třmen, co nejvíce, zasuň nohu, a švihem se vyhoupni ;)... Možná také budeš potřebovat, aby ti koně někdo přidržel, aby s tebou nerajtoval. Nebo můžeš někoho poprosit, aby tě lechce přidržoval nebo pomáhal... Ale nejlepší bude si prodloužit třmen... ;) Hodně štěstí!;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?