Diskuze NASTAVENÍ!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Taky mi jdou fotky nahrávat, ale ne posouvat a mazat. Zítra sem taky hodím oko.
Ahoj, už jsem to zkoušela na 3 počítačích, jednou přes wifi, 2× přes kabel a všechno funguje :-| Jestliže vám to pořád nefunguje, napište na info@hafici.cz a to včetně toho, co máte za systém na počítači, jaký prohlížeč máme a kolikátku. Zítra se na to podívám s programátorem. Baslerinda (07.06.2009 10:37:29) napsal: MATÝSEK A PETRA (06.06.2009 23:08:34) napsal: Mně zase nefunguje úprava fotek. Zmizely ikonky na vymazání,umístění fotky na prvním místě ..... Nevím proč,dřív to fungovalo normálně!! !! Taky mi to od včerejška nejde :-~
MATÝSEK A PETRA (06.06.2009 23:08:34) napsal: Mně zase nefunguje úprava fotek. Zmizely ikonky na vymazání,umístění fotky na prvním místě ..... Nevím proč,dřív to fungovalo normálně!! !! Taky mi to od včerejška nejde :-~
MATÝSEK A PETRA (06.06.2009 23:08:34) napsal: Mně zase nefunguje úprava fotek. Zmizely ikonky na vymazání,umístění fotky na prvním místě ..... Nevím proč,dřív to fungovalo normálně!! !! PROČ?? ?? ?? Fotogalerie zase nefunkční!! !! !! PROČ?? ?? ??
Fotogalerie už funguje – super a díky moc za rychlou reakci ;-)
děkujeme za upozornění, již je fotogalerie funkční. ;-) :-DD
Jak zjistím, kolik mám bodů?? Nebo jak se sbírají body????
Týnušák (09.06.2009 11:11:32) napsal: Jak zjistím, kolik mám bodů?? Nebo jak se sbírají body???? Jdi na akce, bonus program a tam se všechno podstatné dovíš.;-)
Jerry (08.06.2009 15:32:03) napsal: děkujeme za upozornění, již je fotogalerie funkční. ;-) :-DD jo,ale jestli jste si nevšiml,tak jsem psala nejenom fotky ale i když si chci upravit profil!Tak na to taky prosííím konečně koukněte!8-} >:-( !! ;-)
Ahojky, napiš mi na info@hafici.cz co přesně zadáváš. Pokud si upravuješ nastavení nebo cokoli kde je datum, tak ho musíš zadat z rozbaleného kalendáře! Kačus (10.06.2009 15:33:47) napsal: Jerry (08.06.2009 15:32:03) napsal: děkujeme za upozornění, již je fotogalerie funkční. ;-) :-DD jo,ale jestli jste si nevšiml,tak jsem psala nejenom fotky ale i když si chci upravit profil!Tak na to taky prosííím konečně koukněte!8-} >:-( !! ;-)
dnes sem to opět skoušela astale to nefunguje.skou­šlasem aji kontaktovat webmastera ,ale anito mi nejde spustit:-( :(
Kate (07.06.2009 21:08:26) napsal: Ahoj, nefunguje to a prozatím nevím proč, ale hned zítra ráno se na to podíváme s programátorem­.Jessica (07.06.2009 21:05:01) napsal: Mně fotky taky jdou nahrát, ale posouvat ne…nevíte co s tím je?? :-~ Ok, zítra se sem kouknu, snad tomu přijdete na kloub ;-) ;-D
Ahoj, nefunguje to a prozatím nevím proč, ale hned zítra ráno se na to podíváme s programátorem. Jessica (07.06.2009 21:05:01) napsal: Mně fotky taky jdou nahrát, ale posouvat ne…nevíte co s tím je?? :-~
Mně fotky taky jdou nahrát, ale posouvat ne…nevíte co s tím je?? :-~
Fotky jdou nahrát ale už je nemůžu mazat,přesouvat a nemůžu určit tu,kterou chci jako hlavní do profilu.
Baslerinda (07.06.2009 17:26:08) napsal: Já si teda nemyslim že je problém u mě,ještě včera odpoledne jsem stihla nahrát dvě fotky ale kliknout na to,kterou chci mít jako první jsem nestihla:-~ Oba notebooky mám v pořádku,takže na mé straně to určo nebude.A evidentně nejsem sama,komu nejdou přesouvat,mazat a přidávat fotky. Mš nahrát fotky jdou, ale nejdou posouvat a mazat.
Baslerinda (07.06.2009 17:26:08) napsal: Já si teda nemyslim že je problém u mě,ještě včera odpoledne jsem stihla nahrát dvě fotky ale kliknout na to,kterou chci mít jako první jsem nestihla:-~ Oba notebooky mám v pořádku,takže na mé straně to určo nebude.A evidentně nejsem sama,komu nejdou přesouvat,mazat aJá dokonce nahrála ještě dnes ráno, ale posunout do pořadí mě nešlo. přidávat fotky.
Ahoj, hned zítra ráno se na to podíváme s programátorem. Baslerinda (07.06.2009 17:26:08) napsal: Já si teda nemyslim že je problém u mě,ještě včera odpoledne jsem stihla nahrát dvě fotky ale kliknout na to,kterou chci mít jako první jsem nestihla:-~ Oba notebooky mám v pořádku,takže na mé straně to určo nebude.A evidentně nejsem sama,komu nejdou přesouvat,mazat a přidávat fotky.
Já si teda nemyslim že je problém u mě,ještě včera odpoledne jsem stihla nahrát dvě fotky ale kliknout na to,kterou chci mít jako první jsem nestihla:-~ Oba notebooky mám v pořádku,takže na mé straně to určo nebude.A evidentně nejsem sama,komu nejdou přesouvat,mazat a přidávat fotky.
Kate (07.06.2009 11:57:00) napsal: Ahoj, už jsem to zkoušela na 3 počítačích, jednou přes wifi, 2× přes kabel a všechno funguje :-| Jestliže vám to pořád nefunguje, napište na info@hafici.cz a to včetně toho, co máte za systém na počítači, jaký prohlížeč máme a kolikátku. Zítra se na to podívám s programátorem­.Baslerinda (07.06.2009 10:37:29) napsal: MATÝSEK A PETRA (06.06.2009 23:08:34) napsal: Mně zase nefunguje úprava fotek. Zmizely ikonky na vymazání,umístění fotky na prvním místě ..... Nevím proč,dřív to fungovalo normálně!! !! Taky mi to od včerejška nejde :-~ Obvyklá odpověď,že je problém v počítači nebo prohlížeči. Počítač mám pořád stejný,prohlížeč také,žádné změny v nastavení jsem nedělala a přesto galerie nefunguje. Ještě v týdnu bylo vše O.K.,takže chyba bude asi jinde!!
Kate (07.06.2009 11:57:00) napsal: Ahoj, už jsem to zkoušela na 3 počítačích, jednou přes wifi, 2× přes kabel a všechno funguje :-| Jestliže vám to pořád nefunguje, napište na info@hafici.cz a to včetně toho, co máte za systém na počítači, jaký prohlížeč máme a kolikátku. Zítra se na to podívám s programátorem. To jsem přesně čekala. V počítači ani v prohlížeči snad problém není,když ještě v týdnu to fungovalo normálně,ne?? ??Baslerinda (07.06.2009 10:37:29) napsal: MATÝSEK A PETRA (06.06.2009 23:08:34) napsal: Mně zase nefunguje úprava fotek. Zmizely ikonky na vymazání,umístění fotky na prvním místě ..... Nevím proč,dřív to fungovalo normálně!! !! Taky mi to od včerejška nejde :-~
Kate (07.06.2009 11:57:00) napsal: Ahoj, už jsem to zkoušela na 3 počítačích, jednou přes wifi, 2× přes kabel a všechno funguje :-| Jestliže vám to pořád nefunguje, napište na info@hafici.cz a to včetně toho, co máte za systém na počítači, jaký prohlížeč máme a kolikátku. Zítra se na to podívám s programátorem­.Baslerinda (07.06.2009 10:37:29) napsal: MATÝSEK A PETRA (06.06.2009 23:08:34) napsal: Mně zase nefunguje úprava fotek. Zmizely ikonky na vymazání,umístění fotky na prvním místě ..... Nevím proč,dřív to fungovalo normálně!! !! Taky mi to od včerejška nejde :-~ no konečně,ještěže jsem to sem napsal!;-)
Mně zase nefunguje úprava fotek. Zmizely ikonky na vymazání,umístění fotky na prvním místě ..... Nevím proč,dřív to fungovalo normálně!! !!
taky sem to skoušela na třech počítačích.ataky mito nejde.snad stím něco udělají.poradte??>:-(
No to mě taky nejde, proto nemám žádnou fotku, vždycky mě to napíše, že to nebylo staženo. Amy (05.06.2009 20:44:04) napsal: Kačus (05.06.2009 20:31:18) napsal: Vždycky jdyž chci editovat video nebo nastavit můj profil,jako třeba: jak se jmenuju,kolik je mi let a pod., tak mi to napíše:Velmi se omlouváme, ale na webu došlo k neočekávané chybě. Na jejím odstranění se pravděpodobně již pracuje. Pokud potíže přetrvávají delší dobu, kontaktujte, prosím, webmastera.:( co s tim???>-| >:-( !! A to se mi stalo už na 3. počítačích,takže tím to není!>:-(Co kdyby's kontak­tovala webmastera? :-D
Kačus (05.06.2009 20:31:18) napsal: Vždycky jdyž chci editovat video nebo nastavit můj profil,jako třeba: jak se jmenuju,kolik je mi let a pod., tak mi to napíše:Velmi se omlouváme, ale na webu došlo k neočekávané chybě. Na jejím odstranění se pravděpodobně již pracuje. Pokud potíže přetrvávají delší dobu, kontaktujte, prosím, webmastera.:( co s tim???>-| >:-( !! A to se mi stalo už na 3. počítačích,takže tím to není!>:-( Co kdyby's kontak­tovala webmastera? :-D
Vždycky jdyž chci editovat video nebo nastavit můj profil,jako třeba: jak se jmenuju,kolik je mi let a pod., tak mi to napíše:Velmi se omlouváme, ale na webu došlo k neočekávané chybě. Na jejím odstranění se pravděpodobně již pracuje. Pokud potíže přetrvávají delší dobu, kontaktujte, prosím, webmastera.:( co s tim???>-| >:-( !! A to se mi stalo už na 3. počítačích,takže tím to není!>:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?