Diskuze NASTAVENÍ!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Už jednou jsem napsala tuhle diskuzi,ale nic!Takže jseště jednou:Vždycky jdyž chci editovat video nebo nastavit můj profil,jako třeba: jak se jmenuju,kolik je mi let a pod., tak mi to napíše:Velmi se omlouváme, ale na webu došlo k neočekávané chybě. Na jejím odstranění se pravděpodobně již pracuje. Pokud potíže přetrvávají delší dobu, kontaktujte, prosím, webmastera. co s tim?:-( A to se mi stalo už na 3. počítačích,takže tím to není!:-(
Jerry (15.06.2009 07:53:49) napsal: Ahoj, jestli u nastavení zadáváš narozeniny, tak musíš zadat datum z rozbaleného kalendáře. Kdekoli je datum, tak zadávat z rozbaleného kalendáře! A nahráváš nejdříve video na server Youtube.com? Napiš mi na e-mail: info@hafici.cz co přesně zadáváš.Kačus (14.06.2009 19:07:11) napsal: Už jednou jsem napsala tuhle diskuzi,ale nic!Takže jseště jednou:Vždycky jdyž chci editovat video nebo nastavit můj profil,jako třeba: jak se jmenuju,kolik je mi let a pod., tak mi to napíše:Velmi se omlouváme, ale na webu došlo k neočekávané chybě. Na jejím odstranění se pravděpodobně již pracuje. Pokud potíže přetrvávají delší dobu, kontaktujte, prosím, webmastera. co s tim?:-( A to se mi stalo už na 3. počítačích,takže tím to není!:-( jo,dávám to přes you tube!A napíšu mu co nejdřív!;-)
Ahoj, jestli u nastavení zadáváš narozeniny, tak musíš zadat datum z rozbaleného kalendáře. Kdekoli je datum, tak zadávat z rozbaleného kalendáře! A nahráváš nejdříve video na server Youtube.com? Napiš mi na e-mail: info@hafici.cz co přesně zadáváš. Kačus (14.06.2009 19:07:11) napsal: Už jednou jsem napsala tuhle diskuzi,ale nic!Takže jseště jednou:Vždycky jdyž chci editovat video nebo nastavit můj profil,jako třeba: jak se jmenuju,kolik je mi let a pod., tak mi to napíše:Velmi se omlouváme, ale na webu došlo k neočekávané chybě. Na jejím odstranění se pravděpodobně již pracuje. Pokud potíže přetrvávají delší dobu, kontaktujte, prosím, webmastera. co s tim?:-( A to se mi stalo už na 3. počítačích,takže tím to není!:-(
Kačus (14.06.2009 19:07:11) napsal: Už jednou jsem napsala tuhle diskuzi,ale nic!Takže jseště jednou:Vždycky jdyž chci editovat video nebo nastavit můj profil,jako třeba: jak se jmenuju,kolik je mi let a pod., tak mi to napíše:Velmi se omlouváme, ale na webu došlo k neočekávané chybě. Na jejím odstranění se pravděpodobně již pracuje. Pokud potíže přetrvávají delší dobu, kontaktujte, prosím, webmastera. co s tim?:-( A to se mi stalo už na 3. počítačích,takže tím to není!:-( A napsala jsi tomu webmasterovi?
Řešením je založit si profil na webu, kde podobné problémy nejsou. Doporučuji http://hafici.net ;-) Kačus (14.06.2009 19:07:11) napsal: Už jednou jsem napsala tuhle diskuzi,ale nic!Takže jseště jednou:Vždycky jdyž chci editovat video nebo nastavit můj profil,jako třeba: jak se jmenuju,kolik je mi let a pod., tak mi to napíše:Velmi se omlouváme, ale na webu došlo k neočekávané chybě. Na jejím odstranění se pravděpodobně již pracuje. Pokud potíže přetrvávají delší dobu, kontaktujte, prosím, webmastera. co s tim?:-( A to se mi stalo už na 3. počítačích,takže tím to není!:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?