Diskuze Návrh na doplnění profilu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Určitě toto rozšiřování v plánu máme, ale bohužel jsem jako programátor odkázaný na vydání nové verze Hafíků, kterou neovlivním :-( Ale nápad si píšu, už jich budu mít přes stovku ;)
Nj, však to neni žádná hrůza, že nemáme ještě novou verzi ;-) hafíci šlapou, a to je nejdůležitější :D
Abych řekla pravdu, tak jsem o tom taky přemýšlela, že by bylo dobrý tam vypsat něco jako aktivity uživatele, něco jako na spolužácích :-)
já vim, sme náročný :-DD jako samozřejmě, že jestli je to nějak technicky neproveditelný, nebo složitý, tak je to jedno, ať se na to vykašlou (já sem antitechnik, takže v tomhle se absolutně nevyznám :D ). Ale prostě mi napadlo, že by to bylo takový dobrý vylepšeníčko :D
Taky už mě to napadlo, bylo by to super, ale jestli po těch adminech už nechceme moc...aby se na to zmohli :-DD :-D ;-)
tuhle mi napadlo, když sem si prohlížela články a psí příběhy, že by možná bylo fajn, kdyby každý uživatel měl u svýho profilu (třeba pod seznamem, kdo dal kostičky) něco jako "historii činností", jako např. že 28. ledna přidal článek, nebo napsal psí příběh, diskutoval v tom a tom tématu na diskuzi.. Nestíhám třeba číst všechny psí příběhy a tak bych mohla třebas nějakej od kámošů přehlídnout a takhle bych to měla přímo na očích. Nebo myslíte že je to zbytečnost?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?