Diskuze Návrh na Pročištění fóra

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zřejmě se to ještě nedostalo do novin a bulváru ;) Já, tedy "Admin Rival", mám na Hafíky a Micinky už jen cca 1,5 hodinky denně (ikdyž to většinou bývá víc, ale pšššt) na dodělání nutných oprav, vyhlašování soutěží apod. neboť jsem se musel přestěhovat do Prahy :-( a dělám teď jiný projekt. Sotva tak stačím odpovědět na pár e-mailů a opravit pár chybiček. Času málo, práce hodně ;-) Ohledně fóra, zkusím přidat mazací funkci a zaúkolovat Léňu >:)
To je fakt někdo přidá novou diskuzi a vůbec se nepodívá jestli už tam není a některé jsem si všimla tam někdo dal dvakrát nevím jestli úmyslně nebo omylem ale jedna ze dvou úplně stejných diskuzí od stejného člověka snad stačí,ne?;-)
a nešlo by přejít na jiný systém fora? Připadá mi docela nepřehlednej. Vím, že se dá všechno naklikat, např vypisování podle posledního příspěvku, ale jednodušší by bylo mít tohle nastavený základně. Když se zobrazí jen poslední 4 'žhavá' témata, tak mi to připadá taky málo. Určitě to brání v rozjezdu komunikace zde. Kdyby se kliklo na sekci a tam by se automaticky na začátku zobrazila nová témata, nebo témata s novými příspěvky. Sakra.. Já se ne a ne vymáčknout. Snad někdo ví, co myslím => phpBB... Nebo tak nějak. Rozhodně to tu nechci kritizovat, na to nemám právo ani důvod. Moc se mi tu líbí. Jen takový ... nevinný... návrh :D
Jak už jsem psala,že některé diskuze jsou dvakrát tak ale aspoň od jiných lidí,ale ted je tématu výcviku psů dvakrát téma neaportované aporty :-( Ahoj všichni, už jsem sem jednou psala o radu, a ...… Poslední: 23.10.2008 16:33:15 1 příspěvek neaportované aporty :-( Ahoj všichni, už jsem sem jednou psala o radu, a ...… Poslední: 23.10.2008 17:06:13 2 příspěvky a ještě AHOJKY PORADÍTE MI?KDE JE NEJLEPŠÍ CVIČENÍ PRO PSI,CHTĚLA...… Poslední: 23.10.2008 17:10:22 1 příspěvek AHOJKY MÁME DOMA ČIVAVU JSOU JÍ 4 MĚSÍCE A CHCEME JÍ NEJL...… Poslední: 23.10.2008 17:16:14 1 příspěvek
taky tam jsou některé profily 2x, jeden s fotkou a druhý bez fotky
Souhlasím také...ale také pročištění plemen, co jsem si všimla...některá jsou tam 2x. Takže např. greyhound je anglický chrt......a jsou tam oba názvy.......a všimla jsem si i u jiných plemen....
chci se zeptat,jak se přidává někdo do přátel?Nějak na to nemůžu přijít,děkuju denda:)) pište na e-mail d.mysickova@seznam.cz
Já bych ještě upravil zakládání nových témat, musel by je založit je Admin tím by se tomu zabránilo myslím, že Rival už ví co se tu pořád řeší, tak byzaložil témata jako dáreček, fotky u profilu atd. :)
SOUHLASÍM :o) UŽ JE TO DOST NEPŘEHLEDNÉ. NĚKTERÁ TÉMATA JSOU I VÍCKRÁT,ZBYTEČNĚ. STAČILO BY,POKUD SE NĚKDO ROZHODNE PŘIDAT NOVÉ TÉMA,ABY SE POŘÁDNĚ PODÍVAL,ZDA UŽ NÁHODOU NEEXISTUJE.
Ahoj Hafíci myslím, že by bylo dobrý kdyby Rival pročistil fórum, protože když hledám nějakou starší diskuzi tak je to na delší hledání, rád bych slyšel váě názor :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?