Diskuze Návrh nějakého řádu na hafíkách

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

PEPÍNO (09.05.2009 19:40:32) napsal: Aja (09.05.2009 19:03:11) napsal: MaB (09.05.2009 18:46:15) napsal: Každý kdo si sem dá svého mazlíčka by si měl uvědomit, že ostatní by o něm chtěli vědět co nejvíc a ne se dívat na prázdný profil. Proto navrhuji tyto podmínky: aby si každý řádně vyplnil data svého mazlíčka, pro začátek tam dal aspoň jednu fotku SVÉHO psa, aspoň jednou za měsíc napsal něco do deníčku (různé akce, výlety, výstavy, zážitky apod., ale NE různé +, :), pes papal, pes šel hajat apod.) zbytečně nenapadal a nehanil jak uživatele, tak jeho psa. Prosím o doplnění, nebo vyjádření k těmto navrženým podmínkám. Pokud dáme něco pozitivního dohromady, pak to navrhneme adminovi. Souhlasím jistě s určitým řádem.Je to jen ku prospěchu věci!!!Víš,asi bych byla trošku přísnější,kdysi tu byla debata o přihlášení do TOP 100,určitý počet kostí,s nimiž bychom ,,hospodařili",vy­plněný profil,event. hodnocení celkového profilu,atd.Osobně navrhuji ,aby byl deníček opravdu deníčkem!! Některý den jistě nebude dlouhý,ale jiný den je nabitý zážitky,zrovna jsem četla u Tebe!:-) !! Vždytˇ se dají vkládat i zážitky z celého soužití s naším psem…Možná opravdu nebyl špatný nápad o možnosti soutěžit či nesoutěžit!A každý měsíc se rozhodnout,bez limitu uživatelů,budu soutěžit,ale musím udělat určité ,,úkoly"…Protože se i čas odvíjí od naší práce,apod.Takže soutěži se věnovat naplno,ale ne,jak píšeš ,,pes papal…:-D ,atd."Pár hezkých a zajímavých vět si naši pejsci zaslouží každý den!!!:-DD !! Aja. Sem s pravidly, možná by se hned vidělo, který profil je pravý a který splácaný z výmyslů ! Ale za deníčky se ve vlastním zájmu přimlouvám doplňovat jednou týdně a ne denně …sím…ať mi nestrhnou body… :-D :-D :-D vždyť já sem teď chodím nejvíc o víkendech, protože v týdnu většinou nestíhám…upřed­nostňuji tudíž kvalitu před kvantitou = radši budu psát méně, ale zato pořádně ;-) ;-) :-D !! !! !! Ano!:D Věříme,že svým rozsahem za týden splníš normu,což v Tvém případě je jasné!!!:-) !! Nemám obavy,že by jsi ,,podváděl"!A potom deníčky dáme do knižního vydavatelství…;-) A touto činností nakrmíme nejen vl.psy,ale i útulky!!!:D …Je ale vážně faktem,že by stačila pouhá,pravdivá data a fakta…!!Všude! Aja.
Aja (09.05.2009 19:03:11) napsal: MaB (09.05.2009 18:46:15) napsal: Každý kdo si sem dá svého mazlíčka by si měl uvědomit, že ostatní by o něm chtěli vědět co nejvíc a ne se dívat na prázdný profil. Proto navrhuji tyto podmínky: aby si každý řádně vyplnil data svého mazlíčka, pro začátek tam dal aspoň jednu fotku SVÉHO psa, aspoň jednou za měsíc napsal něco do deníčku (různé akce, výlety, výstavy, zážitky apod., ale NE různé +, :), pes papal, pes šel hajat apod.) zbytečně nenapadal a nehanil jak uživatele, tak jeho psa. Prosím o doplnění, nebo vyjádření k těmto navrženým podmínkám. Pokud dáme něco pozitivního dohromady, pak to navrhneme adminovi. Souhlasím jistě s určitým řádem.Je to jen ku prospěchu věci!!!Víš,asi bych byla trošku přísnější,kdysi tu byla debata o přihlášení do TOP 100,určitý počet kostí,s nimiž bychom ,,hospodařili",vy­plněný profil,event. hodnocení celkového profilu,atd.Osobně navrhuji ,aby byl deníček opravdu deníčkem!! Některý den jistě nebude dlouhý,ale jiný den je nabitý zážitky,zrovna jsem četla u Tebe!:-) !! Vždytˇ se dají vkládat i zážitky z celého soužití s naším psem…Možná opravdu nebyl špatný nápad o možnosti soutěžit či nesoutěžit!A každý měsíc se rozhodnout,bez limitu uživatelů,budu soutěžit,ale musím udělat určité ,,úkoly"…Protože se i čas odvíjí od naší práce,apod.Takže soutěži se věnovat naplno,ale ne,jak píšeš ,,pes papal…:-D ,atd."Pár hezkých a zajímavých vět si naši pejsci zaslouží každý den!!!:-DD !! Aja. Sem s pravidly, možná by se hned vidělo, který profil je pravý a který splácaný z výmyslů ! Ale za deníčky se ve vlastním zájmu přimlouvám doplňovat jednou týdně a ne denně …sím…ať mi nestrhnou body… :-D :-D :-D vždyť já sem teď chodím nejvíc o víkendech, protože v týdnu většinou nestíhám…upřed­nostňuji tudíž kvalitu před kvantitou = radši budu psát méně, ale zato pořádně ;-) ;-)
DÍKY ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) MOJZINKA.
Rexina (11.05.2009 23:10:26) napsal: PEPÍNO (09.05.2009 19:40:32) napsal: Aja (09.05.2009 19:03:11) napsal: MaB (09.05.2009 18:46:15) napsal: Každý kdo si sem dá svého mazlíčka by si měl uvědomit, že ostatní by o něm chtěli vědět co nejvíc a ne se dívat na prázdný profil. Proto navrhuji tyto podmínky: aby si každý řádně vyplnil data svého mazlíčka, pro začátek tam dal aspoň jednu fotku SVÉHO psa, aspoň jednou za měsíc napsal něco do deníčku (různé akce, výlety, výstavy, zážitky apod., ale NE různé +, :), pes papal, pes šel hajat apod.) zbytečně nenapadal a nehanil jak uživatele, tak jeho psa. Prosím o doplnění, nebo vyjádření k těmto navrženým podmínkám. Pokud dáme něco pozitivního dohromady, pak to navrhneme adminovi. Souhlasím jistě s určitým řádem.Je to jen ku prospěchu věci!!!Víš,asi bych byla trošku přísnější,kdysi tu byla debata o přihlášení do TOP 100,určitý počet kostí,s nimiž bychom ,,hospodařili",vy­plněný profil,event. hodnocení celkového profilu,atd.Osobně navrhuji ,aby byl deníček opravdu deníčkem!! Některý den jistě nebude dlouhý,ale jiný den je nabitý zážitky,zrovna jsem četla u Tebe!:-) !! Vždytˇ se dají vkládat i zážitky z celého soužití s naším psem…Možná opravdu nebyl špatný nápad o možnosti soutěžit či nesoutěžit!A každý měsíc se rozhodnout,bez limitu uživatelů,budu soutěžit,ale musím udělat určité ,,úkoly"…Protože se i čas odvíjí od naší práce,apod.Takže soutěži se věnovat naplno,ale ne,jak píšeš ,,pes papal…:-D ,atd."Pár hezkých a zajímavých vět si naši pejsci zaslouží každý den!!!:-DD !! Aja. Sem s pravidly, možná by se hned vidělo, který profil je pravý a který splácaný z výmyslů ! Ale za deníčky se ve vlastním zájmu přimlouvám doplňovat jednou týdně a ne denně …sím…ať mi nestrhnou body… :-D :-D :-D vždyť já sem teď chodím nejvíc o víkendech, protože v týdnu většinou nestíhám…upřed­nostňuji tudíž kvalitu před kvantitou = radši budu psát méně, ale zato pořádně ;-) ;-) Souhlasím, pravidla k založení profilu měla už být stanovena hned při založení portálu, bude to stačit k tomu, aby falešňáci a ostatní tzv.otravové a rejpalové nezahlcovali hafounky ? Perlička – https://www.hellosandy.cz/…atele/25183/ – 3 profily, 3 stejné deníčky.
PEPÍNO (09.05.2009 19:40:32) napsal: Aja (09.05.2009 19:03:11) napsal: MaB (09.05.2009 18:46:15) napsal: Každý kdo si sem dá svého mazlíčka by si měl uvědomit, že ostatní by o něm chtěli vědět co nejvíc a ne se dívat na prázdný profil. Proto navrhuji tyto podmínky: aby si každý řádně vyplnil data svého mazlíčka, pro začátek tam dal aspoň jednu fotku SVÉHO psa, aspoň jednou za měsíc napsal něco do deníčku (různé akce, výlety, výstavy, zážitky apod., ale NE různé +, :), pes papal, pes šel hajat apod.) zbytečně nenapadal a nehanil jak uživatele, tak jeho psa. Prosím o doplnění, nebo vyjádření k těmto navrženým podmínkám. Pokud dáme něco pozitivního dohromady, pak to navrhneme adminovi. Souhlasím jistě s určitým řádem.Je to jen ku prospěchu věci!!!Víš,asi bych byla trošku přísnější,kdysi tu byla debata o přihlášení do TOP 100,určitý počet kostí,s nimiž bychom ,,hospodařili",vy­plněný profil,event. hodnocení celkového profilu,atd.Osobně navrhuji ,aby byl deníček opravdu deníčkem!! Některý den jistě nebude dlouhý,ale jiný den je nabitý zážitky,zrovna jsem četla u Tebe!:-) !! Vždytˇ se dají vkládat i zážitky z celého soužití s naším psem…Možná opravdu nebyl špatný nápad o možnosti soutěžit či nesoutěžit!A každý měsíc se rozhodnout,bez limitu uživatelů,budu soutěžit,ale musím udělat určité ,,úkoly"…Protože se i čas odvíjí od naší práce,apod.Takže soutěži se věnovat naplno,ale ne,jak píšeš ,,pes papal…:-D ,atd."Pár hezkých a zajímavých vět si naši pejsci zaslouží každý den!!!:-DD !! Aja. Sem s pravidly, možná by se hned vidělo, který profil je pravý a který splácaný z výmyslů ! Ale za deníčky se ve vlastním zájmu přimlouvám doplňovat jednou týdně a ne denně …sím…ať mi nestrhnou body… :-D :-D :-D vždyť já sem teď chodím nejvíc o víkendech, protože v týdnu většinou nestíhám…upřed­nostňuji tudíž kvalitu před kvantitou = radši budu psát méně, ale zato pořádně ;-) ;-) Souhlasím, pravidla k založení profilu měla už být stanovena hned při založení portálu, bude to stačit k tomu, aby falešňáci a ostatní tzv.otravové a rejpalové nezahlcovali hafounky ?
zajímavost. https://www.hellosandy.cz/…atele/23119/ – je to pro hafíky nebo nějaké jiné aktivity?
MaB (09.05.2009 18:46:15) napsal: Každý kdo si sem dá svého mazlíčka by si měl uvědomit, že ostatní by o něm chtěli vědět co nejvíc a ne se dívat na prázdný profil. Proto navrhuji tyto podmínky: aby si každý řádně vyplnil data svého mazlíčka, pro začátek tam dal aspoň jednu fotku SVÉHO psa, aspoň jednou za měsíc napsal něco do deníčku (různé akce, výlety, výstavy, zážitky apod., ale NE různé +, :), pes papal, pes šel hajat apod.) zbytečně nenapadal a nehanil jak uživatele, tak jeho psa. Prosím o doplnění, nebo vyjádření k těmto navrženým podmínkám. Pokud dáme něco pozitivního dohromady, pak to navrhneme adminovi. Souhlasím jistě s určitým řádem.Je to jen ku prospěchu věci!!!Víš,asi bych byla trošku přísnější,kdysi tu byla debata o přihlášení do TOP 100,určitý počet kostí,s nimiž bychom ,,hospodařili",vy­plněný profil,event. hodnocení celkového profilu,atd.Osobně navrhuji ,aby byl deníček opravdu deníčkem!! Některý den jistě nebude dlouhý,ale jiný den je nabitý zážitky,zrovna jsem četla u Tebe!:-) !! Vždytˇ se dají vkládat i zážitky z celého soužití s naším psem…Možná opravdu nebyl špatný nápad o možnosti soutěžit či nesoutěžit!A každý měsíc se rozhodnout,bez limitu uživatelů,budu soutěžit,ale musím udělat určité ,,úkoly"…Protože se i čas odvíjí od naší práce,apod.Takže soutěži se věnovat naplno,ale ne,jak píšeš ,,pes papal…:-D ,atd."Pár hezkých a zajímavých vět si naši pejsci zaslouží každý den!!!:-DD !! Aja.
Každý kdo si sem dá svého mazlíčka by si měl uvědomit, že ostatní by o něm chtěli vědět co nejvíc a ne se dívat na prázdný profil. Proto navrhuji tyto podmínky: aby si každý řádně vyplnil data svého mazlíčka, pro začátek tam dal aspoň jednu fotku SVÉHO psa, aspoň jednou za měsíc napsal něco do deníčku (různé akce, výlety, výstavy, zážitky apod., ale NE různé +, :), pes papal, pes šel hajat apod.) zbytečně nenapadal a nehanil jak uživatele, tak jeho psa. Prosím o doplnění, nebo vyjádření k těmto navrženým podmínkám. Pokud dáme něco pozitivního dohromady, pak to navrhneme adminovi.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?