Diskuze Návrhy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jo správně. Víš třeba ten pelíšek... Vím, musel by stát třeba 10 000piškotů atd... Ale třeba by ty hračky pro moenší psíky a ty deky na zímu by byly fajn!!:D škoda, že menší pejsci tady nemají možnost nikdy nic koupit!!
s těma dárečkama: taky bych uvítala i něco pro menší pejsky. chtěli jsme toho plyšového hafíka, ale ani jsme to nestihli. Nebo třeba nějaké pamlsky pro pejsky....to by taky stálo za to nebo fleesová deka na zimu pro pejsky, misky, pelíšky...atd
Taky nás něco takového napadlo.Ale těch pelíšků by bylo hrozně málo.Vemte si kolik stojí ve zverimexu nebo ve spokojenypes.Nejlepší by byly ty deky,hračky,nebo taky potřeby na vyčasávání:-DD
Čaute. Já bych chtěla aby sem psali lidičky svoje návrhy ( třeba jako někdo napsal, že by byly fajn smajlíci a tak ) Mno a můj návrh je Dát do toho jak si můžeme něco koupit za piškotky tak více věcí pro psy... Budou vánoce a já si šetřím piškotky na něco pro mojí fenku, ale třeba malej psík by navzal do tlamky ten míček s tím provázkem co tam je. Je tu málo možností. Prosím, vyslechněte mě!! Díky
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?