Diskuze NÁVRHY NA SOUTĚŽE-přidejte se!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

KAMARÁDI MYSLÍM ,ŽE JSTE PANÍ HANKU ŠPATNĚ POCHOPILI..ONA PÍŠE ABYCHOM POMOHLI ADMINŮM A SAMI SI VYBRALI NÁVRHY NA SOUTĚŽE..KDO MÁ NÁPAD AT SE PŘIDÁ..DENÝSKOVI..
My taky děkujeme,je to moc pěkné:D
Moc děkujeme Čikouškovi a Haničce za moc pěkné Pexeso které nám udělalo velikou radost.Opět paní Hanička perfektní!!!!Děkují Oskárek,Bertíček a panička.
Moc se nám líbilo Pexeso od našeho Čikouška které se nám moc líbilo a paní Haničce touto cestou moc děkujeme!!!Jako vždy moc prima.Oskárek,Bertíček a panička.
Iwo (27.07.2013 15:00:27) napsal: Co takhle soutěž o nejvzornější mámu?? ?? 8-} Třeba jak se psí máma stará o koťátka,nebo opačně;-) nebo prostě jak máma chová jakékoliv jiné mládě:-) :-) :-) Co vy na to? IVANE,VÍM,ŽE MÁŠ PRAVDU ,ALE TAKÉ VÍM O NEJLEPŠÍM TÁTOVI-JMENUJE SE IWO!!
JIŽ JSEM NĚKOLIKRÁT ADMINY UPOZORŇOVALA,PROČ NEDAJÍ DÁREČKY LETNÍ.MOC MNĚ TO MRZÍ-NEBÍČKO ANI VIKTORKA JE NEMAJÍ.IVANKA
Co takhle soutěž o nejvzornější mámu?? ?? 8-} Třeba jak se psí máma stará o koťátka,nebo opačně;-) nebo prostě jak máma chová jakékoliv jiné mládě:-) :-) :-) Co vy na to?
Můj návrh na soutěž, je originální fotka tak zhruba 12ti letého dítěte s pejskem, kde budou spolu třeba na ručníku vyvalení jako lenoši:):D nebo spolu budou v bazénu, něco takovýho:) co vy na to?
°ღ Hanka ღ° (30.07.2013 18:30:36) napsal: moje nápady a jaké máte vy? nejkrásnější oči nejdelší jazyk psí pacient psí lenoch psí cestovatel zamilovaný pes psí prasátko když se načančám malý strašpytel radovánky-zimní,letní,vodní.... dlouho nebyla soutěž -videí taky bych brala nějakou videosoutěž;-D
Ujišťuji Vás, že nikdo nemá čas sledovat, zda je pes na fotce křížený, nebo ne. Bude to zřejmě souhra náhod. Rozhodující je vždy kvalita fotografie (ostrost, rušivé vlivy,...), splnění tématu fotosoutěže, autorství fotografie, hlasování uživatelů,... meloun-ek (19.09.2013 08:10:53) napsal: Ahojky možná se mi to jenom zdá, ale všiml jsem si, že většinu soutěží s fotkami vyhrávájí čistokrevní psi či psy s papíry. A já jsem kříženec takže zřejmě nemám šanci v nějaké takové soutěži vyhrát, že Jaký názor na to máte vy?? ?? ??
Ahoj měla bych navrhy na 3 soutěže. 1. takovej video příbeh např. co dělá pes když je sám doma. 2. Fotku třeba jak pejsek cvičí agility, dogdance, flyball... prostě nějakej sport. 3. Video z nijaké činnosti nebo sportu. A chtěla bych e zeptat jak se dělají výtězovè napřìklad když je na 3 mìstě nějaká fotka a vyhraje to 3 místo úplně jiná.
Dobrý den, děkujeme za tipy, video z agility apod. je zrovna předmětem aktuální soutěže. Hlasování uživatelů je pro adminy pouze jakousi nápovědou, vítězí nakonec fotografie podle hlasování poroty složené z adminů. Bety (26.12.2013 21:52:16) napsal: Ahoj měla bych navrhy na 3 soutěže. 1. takovej video příbeh např. co dělá pes když je sám doma. 2. Fotku třeba jak pejsek cvičí agility, dogdance, flyball... prostě nějakej sport. 3. Video z nijaké činnosti nebo sportu. A chtěla bych e zeptat jak se dělají výtězovè napřìklad když je na 3 mìstě nějaká fotka a vyhraje to 3 místo úplně jiná.
Ahojky možná se mi to jenom zdá, ale všiml jsem si, že většinu soutěží s fotkami vyhrávájí čistokrevní psi či psy s papíry. A já jsem kříženec takže zřejmě nemám šanci v nějaké takové soutěži vyhrát, že Jaký názor na to máte vy?? ?? ??
Adéla Pařenicová (13.08.2013 16:36:35) napsal: Můj návrh na soutěž, je originální fotka tak zhruba 12ti letého dítěte s pejskem, kde budou spolu třeba na ručníku vyvalení jako lenoši:):D nebo spolu budou v bazénu, něco takovýho:) (nebo i dospělí, je to jedno, jakákoliv věková kategorie:D) co vy na to?
Ivanka (27.07.2013 16:32:37) napsal: IVANE,VÍM,ŽE MÁŠ PRAVDU ,ALE TAKÉ VÍM O NEJLEPŠÍM TÁTOVI-JMENUJE SE IWO!! moje nápady a jaké máte vy? nejkrásnější oči nejdelší jazyk psí pacient psí lenoch psí cestovatel zamilovaný pes psí prasátko když se načančám malý strašpytel radovánky-zimní,letní,vodní.... dlouho nebyla soutěž -videí
Iwo (27.07.2013 15:00:27) napsal: Co takhle soutěž o nejvzornější mámu?? ?? 8-} Třeba jak se psí máma stará o koťátka,nebo opačně;-) nebo prostě jak máma chová jakékoliv jiné mládě:-) :-) :-) Co vy na to? těch nápadů je hodně....dlouho nebylo v soutěži žádné videjko nejkrásnější oči nejdelší jazyk psí pacient psí lenoch psí cestovatel zamilovaný pes psí prasátko když se načančám malý strašpytel radovánky-zimní,letní,vodní....
Moc musíme poděkovat za krásné Pexeso od Čikouška které nám udělalo velikou radost!!!Stále se nám paní Hanička strá o zábavu a touto cestou moc děkujeme Oskárek,Bertíček a panička.
°ღ Hanka ღ° (22.07.2013 15:13:51) napsal: snad se admini nebudou zlobit8-} a vyberou si sami videjka a fotečky na téma...... pozdrav všem a hezké léto přeje Čikoušek a panička;-) -když tak si uděláme zase nějaké mecheche;-) ████████████████████████████████████████████ ███▀███▀███šťastný█████████▀███▀███týden████ ██▀░░░░░▀█████▀███▀█████▀░░░░░▀█████▀███▀███ ██░╨░▄░╨░████▀░░░░░▀████░╨░▄░╨░████▀░░░░░▀██ ██▄░└┴┘░▄████░╨░▄░╨░████▄░└┴┘░▄████░╨░▄░╨░██ ▌░▀█▒▒▒█▀░▐██▄░└┴┘░▄██▌░▀█▒▒▒█▀░▐██▄░└┴┘░▄██ █▄░░░░░░░▄████▀▒▒▒▀████▄░░░░░░░▄████▀▒▒▒▀███ kdo si hraje nezlobíííí....;-) http://www.pexeso.net/online-hra?lang=cs&code=00325&size=64&p1name= %C4%8Clov%C4%9Bk
snad se admini nebudou zlobit8-} a vyberou si sami videjka a fotečky na téma...... pozdrav všem a hezké léto přeje Čikoušek a panička;-) -když tak si uděláme zase nějaké mecheche;-) ████████████████████████████████████████████ ███▀███▀███šťastný█████████▀███▀███týden████ ██▀░░░░░▀█████▀███▀█████▀░░░░░▀█████▀███▀███ ██░╨░▄░╨░████▀░░░░░▀████░╨░▄░╨░████▀░░░░░▀██ ██▄░└┴┘░▄████░╨░▄░╨░████▄░└┴┘░▄████░╨░▄░╨░██ ▌░▀█▒▒▒█▀░▐██▄░└┴┘░▄██▌░▀█▒▒▒█▀░▐██▄░└┴┘░▄██ █▄░░░░░░░▄████▀▒▒▒▀████▄░░░░░░░▄████▀▒▒▒▀███
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?