Diskuze Navykání

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

sisa23 (02.09.2010 16:05:13) napsal: Ahoj ke svojí 15lete kobče Klusáka, kterou mám 5 let jsem si pořídila 1,5letou kobylku ČT, jsou mám jeden výběh, ale zjistili jsme že klusačka ji moc nemusi mít u sebe a tak jsme udělali ještě jeden výběh vedle aby se mohli očichávat a zvykli si na sebe, chodí spolu na procházky a jsou v pohodě. ale jednou jsme je zkusili pustit k sobě, ale klusačka ji pokopala.¨Prosím poradtě jak je mám na sebe navyknout?? ten provizorní výběh nemůžu mít postavenej dlouho a musí být spou v jedné ohradě, ale nechci aby se jim něco stalo... heleď, to že "staří mazáci" dají mladším nováčkům ve stádě najevo, co jsou zač, je celkem normální. valášek se mi rok bál napít, pokud tam byl kdokoliv výše postavený (čili kdokoliv ze stáda). Novou kobylu známé prvních 14 dní stádo pěkně šikanovalo (třebas ji nechtěli pustit do stáje, když pršelo - hlavně kobyly). Ale nebyla jiná možnost, zvykli si. Budeš ji mít ze začátku dost "ošuntělou" od kopanců, ale to se spraví. Já bych ji tam šoupla nejdřív na pár hodin, když ty budeš u toho něco dělat, kydat nebo tak, furt po nich jen tak letmo pokukovat - ne přímo na ně zírat, aby si nepřišly jak v zoo. Good luck..
Ahoj ke svojí 15lete kobče Klusáka, kterou mám 5 let jsem si pořídila 1,5letou kobylku ČT, jsou mám jeden výběh, ale zjistili jsme že klusačka ji moc nemusi mít u sebe a tak jsme udělali ještě jeden výběh vedle aby se mohli očichávat a zvykli si na sebe, chodí spolu na procházky a jsou v pohodě. ale jednou jsme je zkusili pustit k sobě, ale klusačka ji pokopala.¨Prosím poradtě jak je mám na sebe navyknout?? ten provizorní výběh nemůžu mít postavenej dlouho a musí být spou v jedné ohradě, ale nechci aby se jim něco stalo...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?