Diskuze Neexistující pes

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Profilhttps://www.hellosandy.cz/profily/detail/138784/ Nemůže existovat, pes na fotkách rozhodne není Cassie a už vubec ne fena. Fotky jsou pravdepodobně odcizeny z webu majitelky psa :http://www.bordercollie.cz/prvni_cz.htm (Pes se jmenuje Grey . ) Smažte tento profil.
Takových tu je víc!!! >:-( Profil jakési Barči: https://www.hellosandy.cz/profily/detail/134068/ ve skutečnosti se jedná o tuto fenu: http://zusedlostiujezdec.naspes.cz/Fleur.htm Připojuji se. Smažte tu zlodějku!
Souhlasím! >:-( Taky tady často narážím na fotky neexistujících psů, stažené někde z internetu. Nahlašovala jsem je, ale pořád tady jsou 8-}
Zaráží mě, že tomuto portálu nevadí profily s kradenými fotkami. Ani po upozornění se nic neděje!!!
Kate (01.09.2012 10:01:33) napsal: Ahoj, nevím komu a jakým způsobem si závadné profily nahlašovala, ale obvykle všechny stížnosti prověřujeme. Hlásil jsem to pomocí tlačítka NEVHODNÝ OBSAH a to několikrát.8-}
Ahoj, nevím komu a jakým způsobem si závadné profily nahlašovala, ale obvykle všechny stížnosti prověřujeme. fugas (31.08.2012 17:42:04) napsal: Zaráží mě, že tomuto portálu nevadí profily s kradenými fotkami. Ani po upozornění se nic neděje!!!
fugas (31.08.2012 17:42:04) napsal: Zaráží mě, že tomuto portálu nevadí profily s kradenými fotkami. Ani po upozornění se nic neděje!!! Taky mi to vadí, ale je toho fakt hodně, takže to admini asi nestíhají..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?