Diskuze Nefungují mi fotky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Co používáš za prohlížeč? Co máš za připojení? Nefungují ti všechny fotky? Nebo jen fotky na tvém profilu? Nebo ti nefunguje pouze nahrávání nových fotek. Zkus to nějak líp popsat. Důvodů může být spousta. helca (06.10.2011 09:16:01) napsal: Profil na hafíkách mám už dlouho a fotky mi vždycky fungovaly. Ale před asi půl rokem se mi přestaly zobrazovat všechny fotky hafíků. Nevíte někdo čím to? Jakýkoliv jiný portál mi funguje normálně. :_(
Tak v napovědě nemám kolonku restart ale otevřela jsem hafiky přes google a fotky fungují! Hurá moc děkuji :-)
Ahoj, zkus si otevrit ve Firefoxu v hornim menu Upravy -> Predvolby. Tam si prepni na zalozku Obsah a podivej se, jestli mas zaskrtnute "Nacist automaticky obrazky". Jestli ano, tak vpravo vedle toho klikni na "Vyjimky...", jestli tam nahodou nemas neco v seznamu serveru. Dalsi moznost je ze to dela nejake rozsireni ktere mas nainstalovane ve Firefoxu - to muzes otestovat tak, ze najedes do menu Napoveda a kliknes na "Restartovat se zakazanymi doplnky" a pak zkusis jit na hafiky, jetli se tam obrazky zobrazuji nebo ne.
Nefungují mi všechny fotky jak jsem už psala ani moje ani ostatní. Zobrazí se mi pouze hlavička hafíku s obrazkama a tím to konči. Pak už se mi neukáže žádná fotka ani v ostatních profilech a ani v článcích. Používam Mozillu Firefox. Připojená jsem k obecní síti přes anténu. Děkuji Za pomoc!
Profil na hafíkách mám už dlouho a fotky mi vždycky fungovaly. Ale před asi půl rokem se mi přestaly zobrazovat všechny fotky hafíků. Nevíte někdo čím to? Jakýkoliv jiný portál mi funguje normálně. :_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?