Diskuze Nefunkční hafíci!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Skoro po každým kliknutí mi to skáče na prázdnou stránku a píše to: DB Error: connect failed
mě to píše ten DB Error:connect failed pořád během 5 minut naskočilo 20krát.to už je namrtvici.
jo me taky dokonce pred minule stredy:( :( :( :( :(
Když mrknete do stejného tématu - Neustálé výpadky portálu, tak tam Rival píše, že je to právě onou přetížeností serveru. Především během 15-20 h. a prý to bude běh na dlouhou trať. Spousta lidí říká, že jim to napíše, že stránku nemůže najít a nebo to prostě vůbec nejde. Já používám FireFox 3 a samozřejmě je to taky pomalý, chvílema. Ale zatím to nikdy nevypadlo. Vždycky jsem udělala, co jsem potřebovala. Bylo to akorát zpomalený 8-| tak nevim jak je to u ostatních non-explorerářů ;-)
Těžko říct.. 8-} až tak moc se v pc nevyznám :-DD třeba je to fakt jenom chvilková záležitost..
hm...to je divný...nám jeden den nešly přidávat fotky ( nebyli jsme sami ) ale od tý doby nám hafíci fungujou bezvadně ale jak tak koukám že to dost lidí zlobí tak čekám,kdy nám to taky přestane fungovat tsk jak má. A přetížení ? to snad nemá mít vliv ne ??
bych řekla že ne.. já mám taky Mozilu a stejně je to občas pomalý až hrůza.. ale je to jak kdy.. spíš bych řekla, že je už tenhle portál chvílema přetíženej..
Hrozné!!!:-D Jsme absolutně bez spojení s www.!!!:-( Moc nás to mrzí,ale to nejde takhle!!!Už to trvá dost dlouho.nemůžu sedět ve 3 hodiny a kostičkovat,články zobrazuji těžko!!!8-} Aja a Toník. Pozor!Mám taky Mozilllu,není to tím!!!
Hrozné!!!:-D Jsme absolutně bez spojení s www.!!!:-( Moc nás to mrzí,ale to nejde takhle!!!Už to trvá dost dlouho.nemůžu sedět ve 3 hodiny a kostičkovat,články zobrazuji těžko!!!8-} Aja a Toník.
Je to fakt. Hafíci se mi moc líbí, ale občas to blbne a hlavně to běhá děsně pomalu. Je to strašná škoda.:(
Hrozné!!!:-D Jsme absolutně bez spojení s www.!!!:-( Moc nás to mrzí,ale to nejde takhle!!!Už to trvá dost dlouho.nemůžu sedět ve 3 hodiny a kostičkovat,články zobrazuji těžko!!!8-} Aja a Toník.
Taky mám Mozilu Firefox ale opravdu nám všechno funguje a jak řikám,jednou jsme se nedostali na profil Budžinky a nešly přidávat fotky - ale v ty dny to prý nešlo nikomu. A nejde mi do hlavy to přetížení,já stahuji stálou rychostí tak podle mě nemá vliv na to kolik je na Hafíkách lidí - ale podle toho co tady čtu čekám kdy se i u nás něco p o k a z í ...:-~ a dost lidí asi přeszane na hafíky chodit,bohužel,den má 24 hodin...8-}
nám vše funguje úplně ok 8-| a perfektně rychle tak jak to,že někomu ne ?? Ale nemáme Explorer ale Mozilu,není to tím ?
mě by zajímalo proč se tak pomalu načítají ,to je hrozné:-( :-( :-( :-( :-(
jo to je pravda ne že by se mi hafici neliyli ale jsou s tim problemy jestli s tim nikdo nic neudělá tak si dám profil pryč>-| >-| >-|
Už od soboty mi to tu pěklně blbne, nejde se pořádně přihlásit, odhlásit, neukazuje se mi kdo mi dal dnes kostičky, pořád je aktuální stav ze včerejška. Taky jsem zkoušela dát nějakému kamarádovi kostičky 2x a vůbec se mi neukázalo upozornění a kdoví jestli se mu to vůbec načetlo. Pořadí se mi taky neaktualizuje a vůbec dostat se do nějakého menu je zázrak. Máte s tímhle serverem podobné problémy? Doufám, že to bude brzy v pořádku, takhle se fakt nedají posílat kostičky :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?