Diskuze Nejde mi odhlasit se z Hafiku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

kamarád se u mě přihlásil a už se nemohl odhlásit, což mmě dost n........, protože jám tím pádem nemohla se přihlásti a dát svým kamarádům kosti, taky koukám, že ani jeden z administrátorů na otázky odhlášení a přihlášení neodpověděl. Počítač jsem vypla, restartovala a stejně tam byl pořád přihlášen.
Mě to taky nejde. Jestli se to někomu podaří dejte vědět. Díky
Asi je nás víc, co se nemůžou odhlásit, mě to taky nejde
Pomoooooc,nemůžu se odhlásit,nejde to??
Ahoj, nejde mi odhlásit, mohl by mi prosím někdo pomoc. Moc děkuji
Pokud máte problémy s odhlášením, tak věřte, že následující postup určitě zabere. Použijte návod pro svůj prohlížeč. Opera 9.27 Nástroje->Nastavení->Pokročilé volby->Cookies->Správce cookies Tam si vyhledejte všechny položky co obsahují slovo "hafici" a pro jistotu i "miton" a tyto položky vymažte. Vraťte se na stránky a ty si nechte znovu načíst klávesou F5. Firefox 2.0 Nástroje->možnosti->soukromí->Správce cookies Tam si vyhledejte všechny položky co obsahují slovo "hafici" a pro jistotu i "miton" a tyto položky vymažte.Vraťte se na stránky a ty si nechte znovu načíst klávesou F5. Internet Explorer 6.0 Nástroje->Možnosti internetu->karta Obecné->Vymazat soubory cookie. Vraťte se na stránky a ty si nechte znovu načíst klávesou F5.
nejde mi dnes ani hlasovat a posílat miláčkům kostičky hlásí mi že už jsem hlasovala
Máme stejný problém jako ostatní nejde odhlásit a občas přihlásit. A po "odhlášení" přeskakuje portál mezi jednotlivými uživateli!!!!!!!Odhlásit nelze!!! Udělejte s tím něco na portálu Hafici.cz.
podle mne je chyba v portálu hafici.cz,protože doposud jsem s tím neměl problémy! a teď se z jednoho počítače nemůže přihlásit a odhlásit více uživatelů. i po odhlášení přeskakuje portál mezi všemi uživateli i když se odhlásili (při připojení na různé možnosti-piškotový účet,udělení kostiček apod.)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahojky...prosím vas nevíte někdo jak bychse mohla vymazt jako zrušit si učet na těchto strankách hafici.cz?Už jsem to zkoušela hodněkrát.......ale nnejde to...prosím o pomoc jestli by někdo věděl tak napište na e-mail:barca.byrtusova@seznam.cz ICQ:491-850-059 Předem moc děkuji....Barča
Dobrý den,u profilu mého psa je pořád napsáno,že jsem online,i když se odhlásím,je to tak celý den a noc.Začalo to když jsem darovala kostičky na tu sbírku pro asistenční psy.Je to kvůli tomu?
Nečchapem co na tom nechapete. Hned pod logom je lista, tam je prihlasen: blabla a potom akce, tam ked idete misou, vyskoci okienko, a tam je takym hrubym odhlasit sa. a inac specialne pre teba, ked si prihlaseny tak daj new okno a prihlas sa dvakrat no!
poradí mi někdo?už týden mi to nejde!!díky>-|
dobry den...i 12 hodin po odhlaseni se mi u profilu zobrazuje ze jsem online...a jak jsem zjistila nejsem jedina...da se s tim neco delat?
Odhlašovaní mi taky nefunguje už delší dobu, admini tu na to nereagujou mazání kůkýs nevidím jako řešení. Špatné je že sem se na hafíky přihlašovala i ze školy, nepodařilo se mi odhlásit.....pak je možnost že kdokoliv k tomu ze školy sedne může na můj účet.>:-(
taky se mi to stalo a nepomohly ani akce
při odhlašování zkuste najet na akce (horní lišta) a s držením levého tlačítka myši - objeví se přepůlené kolečko a s ním sjeďte pod lištu na slovo odhlásit a klikněte. Já to tak dělám a vždycky se odhlásím, jinak bez držení toho tlačítka mi seznam funkcí zmizí.
tak si myslim, že máš asi Internet Explorer .. taky jsem ho měla, taky mi to tak dělalo .. ale teď jsem si už stáhla Mozillu ;-)
Kdyz si zapnu pocitac a neprihlasim se na Hafici.cz, tak mne mi kamaradi vidi jako online!! a i kdyz se odhlasim pres odhlasit, tak mne je videt jako online pokud nevypnu komp! Da se s tim neco delat????
Ahojky já mám úplně jiný problém, me se nejde z domu přihlásit. všude jinde se přihlásím, ale doma ne, můžeš mi nějak pomoct?
Díky za znovupřipojení, už se mi po hafících stýskalo, i když naši tři doma se snažili mně rozptýlit. Panička od smečky Clark,Dáša,Eliška.
Odhlášení je naprosto snadné! Jistě jste si všimli několik "slov" pod záhlaví! Najeďte na Akce a tam se vám zobrazí nabídka. Potom tam jistě najdete odhlásit, tak na to klikněte a máte to!:-D
Ahoj, myslíš profil uživatele nebo jen zvířete?
Mohli by ste mi poradit jak mam profil sveho pejska z hafiku vymazat ???Moc děkuju !!!
ahoj-najeď si na Akce a na liště ti vyjede ve čtvrtým řádku odhlášení-já to taky hledala:o))
stále se mi chyba objevuje jednou to bylo dobré klikla jsem jinam a opět nejsem přihlášená
mne dnes nejde hlasovat chvilku jsem přihlášená a chvilku druhý uživatel dcera přitom jsem se pokoušela ji i sebe odhlásit a nereaguje to na nic
Ahoj ahoj, omlouvám se, že jsem to včera nemohl opravit, teď by již mělo přihlašování a odhlašování fungovat.
mě se ještě od včerejška nepodařilo odhlásit;-)
Já se přihlašuji i odhlašuji naprosto v poho... :D
no a u mě byl problem naopak:-)ale je to dobri
mně to taky občas blbne .... asi jsem málo šikovná :)
zkusila jsem včera návod na odhlášení nejde mi to dnes se mi ani neobjevuje hlasování pejsků a motá se mi tam chvilku kidala a chvilku jsem zase já.Zkoušela jsem odhlášení nic.Do rubriky napište nám se vůbec nedostanu hlásí mi že nejsem přihlášená
trvá i v sobotu 7.6. , někomu se mě podaří kostičky dát, ale většině ne, celé je to od pátku odp. špatné, nefunkční, nejde odhlášení, zobrazuji se mě přijaté zprávy a přitom už jsem si je dávno přečetla. Bez hafíků není ten správný víkend.
Dobry den na strance se mi zobrazuje , ze jsem porad prihlasena a pritom mi nejde odhlasit se a ani zadne jine ukony treba pridat kosticky komukoliv. Moje jmeno: Vlci severu kennel FCI Nevite nekdo co s tim?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?