Diskuze Nejde nalézt stránku!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

já když jsem na IE, tak mi tu taky nic nejde … nedávno jsem si stáhla dost rychlý prohlížeč Google Chrome a mám asi tak 55 přátel a trvá mi je okostičkovat asi 15 minut ;-D
já mám podobný problém. Doma mám explorer a vše v pohodě, ale v práci, kde mám taky explorer mi to po načtení hlavní stránky Hafíci ohlásí chybu (stránka nelze načíst) a spadne mi celý internet. Iva.
Phoebe&Adel (24.04.2009 09:33:06) napsal: Hafoj, chtěla bych se zeptat, když jsem v práci, dostanu se na hafíky v pohodě, mám tu mozzillu. Ale doma mám explorer a pokaždé mi to hlásí, že stránka nebyla nalezena, nebo mi to ukáže hlavní stránku a pak, že není komunikace a stránka mi zmizí. Je to dané prohlížečem? Nebo, co mám na svém počítači upravit. Díky Jinak motýlek mezi dárky mě potěšil:-) Vím že všichni rádi všechno hážou na explorer, ale on to nedělá. Já používám jen a pouze IE (explorer) a mozzilla, opera a další mi do baráku nesmějí. Možná patří mezi ty pomalejší, ale je spolehlivý. V jiné diskuzi si někdo stěžoval, že mu kostičkování pár přátel s mozzillou trvá skoro 4 hodiny. Já kostičkuji 143 lidí s IE a zabere mi to 50 až 60 minut (i s odstraňováním chybových hlášeních). Takhle na dálku bohužel neumím poradit, v čem je problém, ale zkusil bych i prověřit připojení. Jestli je dostačující, popřípadě, jaký je výkon počítače, jeho typ, kolik druhů prohlížečů je tam nainstalovaných. Vím že někteří lidi a to dokonce i programátoři, rádi tvrdí, že více prohlížečů nevadí, ale jsou to jen bludy, není to pravda. Častokrát se pere už IE s mozzilou. Takže zkontrolujte počítač i připojení a výsledek mi klidně napište do zprávy, pokud to jen trochu půjde tak vám pomůžu a rád.
Hafoj, chtěla bych se zeptat, když jsem v práci, dostanu se na hafíky v pohodě, mám tu mozzillu. Ale doma mám explorer a pokaždé mi to hlásí, že stránka nebyla nalezena, nebo mi to ukáže hlavní stránku a pak, že není komunikace a stránka mi zmizí. Je to dané prohlížečem? Nebo, co mám na svém počítači upravit. Díky Jinak motýlek mezi dárky mě potěšil:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?