Diskuze Nelíbí se mni to.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Je to tu strašně zamotané..........
Ta stará verze byla mnohokrát lepší než tahle nová… :(
Ano i já se příkláním rodokmen je na nic,,zbytečně zabere místo a na příspěvky pak musím rolovat.Těm co to nevyužijí to je na nic,ani já to nebudu vyplnovat i když jeden můj pes je s PP.
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
Chceme denicek, jednoznacne. chceme editovat a chci mit moznost dat svemu hafi kosticky, nekostickuji jine, ale jednou denne, jsem svemu hafi kosticku rada poslala a proc ne? hm? Nova verze je chaoticka, snad se brzy doresi…
Vůbec se mi nelíbí jak to vypadá. U svého profilu když špatně kliknu tak změním něco co nechci, fotogalerii nemůžu upravit, to nemluvím o tom že fotky mám jinak než jsem měla, a měla jsem tam 40fotek,teď 41? Celé to prohlížet nebudu, strašně dlouho to trvá, proč se nezobrazují ty náhledy fotek? A co deníček? Proč jste ho schovali a neukazují se příspěvky. Rodokmen se mi taky nelíbí. Pejsci co jsou kříženci nebo nemají PP rodiče většinou neznají a pak to vypadá blbě když tam nic není. To nemluvím o tom,že příspěvky jiných hafíků jsou až kdesi „na dně“. Vůbec se v tom nevyznám, je to strašně nepřehledné…>:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?