Diskuze Nelze hodnotit miciny

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, jsi na Micinách přihlášená? Hodnocení se ti zobrazuje, nemají ho skryté? Poupata a Lucka (30.06.2010 09:19:39) napsal: Na portalu miciny mi nejdou hodnotit kocicky, ma nekdo podobny problem?
Vím, že jsi tu už nějaký ten pátek. ;-) Ale někdy se může člověk přehlídnout. Máš s tím problém stále? Pokud to nebyl jen nějaký momentální výpadek, tak to zkusím pořešit s programátorem. Poupata a Lucka (01.07.2010 11:42:35) napsal: Ano byla jsem prihlasena a ani hodnoceni nebylo skryte. Uz jsem tady nejaky ten patek. :-D Normalne jsou mysky, ukaze se plny pocet, kdyz kliknu tak se to neulozi. Ted uz jsem doma a tady mi to jde. Neslo mi to v praci, ale ze zacatku to slo a pak najednou z niceho nic ne a jen u micin.
Vím, že si tu už nějaký ten pátek. ;-) Ale někdy se může člověk přehlídnout. Máš s tím problém stále? Pokud to nebyl jen nějaký momentální výpadek, tak to zkusím pořešit s programátorem. Poupata a Lucka (01.07.2010 11:42:35) napsal: Ano byla jsem prihlasena a ani hodnoceni nebylo skryte. Uz jsem tady nejaky ten patek. :-D Normalne jsou mysky, ukaze se plny pocet, kdyz kliknu tak se to neulozi. Ted uz jsem doma a tady mi to jde. Neslo mi to v praci, ale ze zacatku to slo a pak najednou z niceho nic ne a jen u micin.
Ano byla jsem prihlasena a ani hodnoceni nebylo skryte. Uz jsem tady nejaky ten patek. :-D Normalne jsou mysky, ukaze se plny pocet, kdyz kliknu tak se to neulozi. Ted uz jsem doma a tady mi to jde. Neslo mi to v praci, ale ze zacatku to slo a pak najednou z niceho nic ne a jen u micin. Jerry (30.06.2010 12:12:24) napsal: Ahoj, jsi na Micinách přihlášená? Hodnocení se ti zobrazuje, nemají ho skryté?
Poupata a Lucka (30.06.2010 09:59:43) napsal: Mozilu firefox. Aha, já myslela, že třeba používáš Explorer, jelikož s tím mají většinou lidi nejvíc problém. Já právě taky používám Firefox a většinou, když si někdo stěžuje, že mu něco nefunguje, tak já to mám OK. V tom případě ti asi moc nepomůžu ;-) Musíš max. počkat na adminy, pokud ti to vysvětlí.
Amy (30.06.2010 09:29:44) napsal: Co používáš za prohlížeč? Mozilu firefox.
Poupata a Lucka (30.06.2010 09:28:11) napsal: Tak to me nic, proste nelze hodnotit miciny :-D Co používáš za prohlížeč?
Amy (30.06.2010 09:27:10) napsal: Mně to funguje, normálně kliknu na počet myší, které chci poslat, a nahoře se mi napíše, že je to uloženo. Když obnovím stránku, mám tam, že už jsem dneska hlasovala. Tak to me nic, proste nelze hodnotit miciny :-D
Poupata a Lucka (30.06.2010 09:19:39) napsal: Na portalu miciny mi nejdou hodnotit kocicky, ma nekdo podobny problem? Mně to funguje, normálně kliknu na počet myší, které chci poslat, a nahoře se mi napíše, že je to uloženo. Když obnovím stránku, mám tam, že už jsem dneska hlasovala.
Na portalu miciny mi nejdou hodnotit kocicky, ma nekdo podobny problem?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?