Diskuze Nemám peníze

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ano,také je mi 12 a nemám peníze,abych mu to koupila...:(
Ahoj. Zrovna nemám peníze a chci koupit svojemu pejskovi za piškotky hračku na vánoce, ale ke každé se musí něco připlácet!! Nemůžu si to dovolit páč je mi 12!!
Taky mi to vadí, kupuju jen za piškoty, protože jinak si to můžu koupit normálně v obchodě, ne?
Ahoj, ano, poštovné je téměř u všech dárků. Bohužel Česká pošta nám svoje služby zdarma neposkytne. Alespoň jsme se snažili změnit způsob objednávání, díky kterému jsme mohli poštovné snížit na polovinu.
Pouze???Vždyť je u nich i poštovné nebo ne????
V piškot bonus programu je momentálně u 5-ti věcí z 10-ti možnost objednávky pouze za piškotky. Kalendář, obě trička, samolepky i vitamíny pro štěňátka.
Poštovné je téměř u všech dárků. Bohužel Česká pošta nám svoje služby zdarma neposkytne.
: a ktěm piškotům ještě něco připlácet!! PS.: Sry, nechtě se mi to už předtím odeslalo ;-)
jo, to ještě beru tak těch 30 kč, ale u hraček se musí ještě k tomu připlácet!! :( to si můžu zajít do zveráku a né kvůli toho spírat piškoty!!:(
nebudu se přít. Jediné, co mě tu ještě drží, jsou kamarádi. Jinak bych vám dávno dala sbohem.
Samozřejmě to není jen kvůli piškotům. Několik věcí mi tu nefunguje, i když je fajn, že jste mi konečně uznali psí mapku.
Ale předtím jste to měli zadarmo, nešlo by to tak i teď?
Ano,mě je 11 a skoro všechny prachy jsem utratila na Kellynčiny narozky(cca 200Kč)Protože ta hračka byla docela drahá tak jsem stačila už jenom koupit uz. ucho,tyčinky rodeo a věci na dort.Spoléhala jsem na hafíky že si zde budu moct obědnat dárky na Vánoce.Šetřila jsem jak zběsila(proto už mám asi 3259 piškotů;-) ) ale teď koukám že ty pičkoty jsou mi na nic protože většina dárků je za 0 pičkotů nabo jsou s příplatkem který si já nemohu dovolit!!!!Kamarádka Petra(Uživatel13082 Amy,Jenny a Sára) mi říkala že se zeptá Lenky(Jerry) jestli by to nešlo jako u triček ,ale že prý to zůstane tak jak to je!!Tak se mi zdáže už bude asi výhodnější koupit to ve zveráči. Monika a její smečka;-) ;-) ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?