Diskuze Nemám štěstí na kočičky a kocourky.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Snehurka (30.03.2010 10:13:24) napsal: Stejné jméno přináší vždy neštěstí. U nás na vesnici měla jedna paní fenku Astu, zemřela na stáří, pořídila si znovu fenku a dala jí jméno Asta, srazilo jí auto, poté měla další Astu a do necelého roka ji čekal stejný osud. Nakonec dala poslední fence jiné jméno a zatím spokojeně žije. Já měla kocourka Tomíka, který se nám na vesnici zaběhl a zřejmě uhynul. Loni v červnu jsme našli před panelákem opuštěné koťátko na pokraji smrti. Vzala jsem jej domů a zachránila mu život. Přítel mu dal jméno Tomík i přes můj nesouhlas a Tomíček bohužel s námi dlouho nebyl, včera nám uhynul (v 9 měsících). :( :( Už bych žádné zvíře nepojmenovala stejně. Já jsem měla 5 koček a všechny mi uhynuly někde utekly a nevrátily se všude jsem hledala, ale nikde. Brečela jsem 2 dny. Ted mám kocourka a ten se u nás zatím drží;-) ;-) :(
Stejné jméno přináší vždy neštěstí. U nás na vesnici měla jedna paní fenku Astu, zemřela na stáří, pořídila si znovu fenku a dala jí jméno Asta, srazilo jí auto, poté měla další Astu a do necelého roka ji čekal stejný osud. Nakonec dala poslední fence jiné jméno a zatím spokojeně žije. Já měla kocourka Tomíka, který se nám na vesnici zaběhl a zřejmě uhynul. Loni v červnu jsme našli před panelákem opuštěné koťátko na pokraji smrti. Vzala jsem jej domů a zachránila mu život. Přítel mu dal jméno Tomík i přes můj nesouhlas a Tomíček bohužel s námi dlouho nebyl, včera nám uhynul (v 9 měsících). :( :( Už bych žádné zvíře nepojmenovala stejně.
Alena (04.03.2010 10:42:22) napsal: Dostala jsem psaní od Janinky. Děkuji za povzbuzení, ale ... Víte, že jsem měla 2 kocourky a kočičku. První Chip, po dvou letech se zaběhl (hledala jsem ho všude) - nepřišel. Druhý Chip - zrazilo ho auto - zase po 2 letech. Byla jsem na veterině, dělali jak mohli, zemřel. A kočička Kordulka - to víte. Takže jsem si koupila štěně baseta Joriku, miluji ho. Už nemám sílu kočičky chovat. V ŽIVOTĚ JSOU TĚŽKÁ ROZHODNUTÍ, KTERÁ SE MUSÍ UDĚLAT. JE MI LÍTO VAŠEHO STRACHU, ALE CHÁPU, PÍSNU VÁM ZASE NA PROFILEK. MYSLÍM, ŽE HLAVNÍ JE TO, ŽE JSTE NEZŮSTALA BEZ ZVÍŘÁTKA A MÁTE DOMA MAZLÍČKA KAMARÁDA. KRÁSNÝ VEČER OD JANINKY.:-)
Dostala jsem psaní od Janinky. Děkuji za povzbuzení, ale ... Víte, že jsem měla 2 kocourky a kočičku. První Chip, po dvou letech se zaběhl (hledala jsem ho všude) - nepřišel. Druhý Chip - zrazilo ho auto - zase po 2 letech. Byla jsem na veterině, dělali jak mohli, zemřel. A kočička Kordulka - to víte. Takže jsem si koupila štěně baseta Joriku, miluji ho. Už nemám sílu kočičky chovat.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?