Diskuze nemoc

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Martina (27.01.2010 19:21:34) napsal: Ahoj,můj kocourek,když jde na velkou,tak kadí i krev,je nemocný? ahojda, můj kocourek měl úplně stejný problém. U veterináře jsem nechala tisíce, bylo to příšerné a stejně mi s ničím neporadil a nic mu nenašel. Nakonec mi řekli, že mu asi praskají cévky. Dříve jsem ho krmila Pro planem, granule a konzervy. Krev měl ve stolici nepravidelně. Na doporučení matýska krmím cca měsíc krmivem Brit care, je to hypoalergení krmivo a je to superpremium a můžu ti s čistým svědomím říct, že krev ve stolici neměl ani jednou. Bylo mi ještě řečeno, že mám krmit jen granulemi. A jen pro zajímavost: jelikož matýsek miloval konzervy od Pro planu, bylo mi líto mu to odepřít, tak jsem mu za odměnu chtěla jednu konzervičku dát a druhý den měl stolici plnou krve, bylo mi do breku. Už bych to neudělala. Dávám mu Brit care a jenom granule, jeho stolice nezapáchá jako po Pro planu a hlavně je bez krve.
ahojda, tři veterináři mi nebyli schopní říct co mu je, až jeden, úžasný pan doktor zjistil co matýskovi je. Má zánět pachových žláz. Ty jsi v konečníku. Proto měl vždy na stolici krev. Je to potřeba vymáčknout a nasadit antibiotika. Takže my jsme teďka týden na antibiotikách a snad už budeme mít pokoj.
No tak to nejde takto lehce rict, krev ve stolici urcite svedci o nejakem problemu, takze asi je nejlepsi navstivit veterinare .
Ahoj,můj kocourek,když jde na velkou,tak kadí i krev,je nemocný?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?