Diskuze Nemoc FIV

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Moje kočička Kurdulka - 2 ročná, měla FIV nemoc - t.j. Virus imunodeficience koček - aké se mu řiká kočičí AIDS. Zemřela. Hrozně si mi stýská.
manka (09.02.2011 19:06:28) napsal:
Alenahellerova (10.02.2010 10:02:34) napsal: Moje kočička Kurdulka - 2 ročná, měla FIV nemoc - t.j. Virus imunodeficience koček - aké se mu řiká kočičí AIDS. Zemřela. Hrozně si mi stýská.
Alena (10.02.2010 10:02:34) napsal: Moje kočička Kurdulka - 2 ročná, měla FIV nemoc - t.j. Virus imunodeficience koček - aké se mu řiká kočičí AIDS. Zemřela. Hrozně si mi stýská. Je mi hrozně líto co se vaší kočičce stalo a vím jak se asi citíte. Mě také zemřela kočička,krmila jsem ji venku,ale i když jsem ji nemohla mít doma,hrozně jsem si ji oblíbila.Ale potom jsem se jednoho dne probudila a viděla jsem ji mrtvou ležet u silnice,na chvíli jsem se zhroutila a i když to bude už 5 měsíců ,jako by se to stalo včera.Někdy si ni vzpomenu a chce se mi brečet,jako ted ,když vám o tom píšu.Takže si myslím ,že dobře vím ,jaké to ztratit někoho koho jste vídali každý den,krmili ho ,hladili atd.A nejlepší lék na tohle všechno je pořídit si další kočičku,jako jsem to udělala já.Ráda bych vám napsala ,jak jsem se dostala k mé nové kočičce a že doma máme.....Snad vám tenhle příspěvek dokáže trochu pomoci a jestli ne,tak prominte za mou uprimnost.8-}
Kavečka (10.02.2010 13:13:51) napsal: Je mi líto, že vaše kočička zemřela :-( . Škoda, že se tato nemoc nedá vyléčit :-( . Je mi to moc líto :-(
Alena (10.02.2010 10:02:34) napsal: Moje kočička Kurdulka - 2 ročná, měla FIV nemoc - t.j. Virus imunodeficience koček - aké se mu řiká kočičí AIDS. Zemřela. Hrozně si mi stýská. Je mi líto, že vaše kočička zemřela :-( . Škoda, že se tato nemoc nedá vyléčit :-( . Je mi to moc líto :-(
Alena (10.02.2010 10:02:34) napsal: Moje kočička Kurdulka - 2 ročná, měla FIV nemoc - t.j. Virus imunodeficience koček - aké se mu řiká kočičí AIDS. Zemřela. Hrozně si mi stýská. O této nemoci jsem už slyšela. Snažila jsem se o Fiv něco zjistit a to, že není vyléčitelná je hrozné. Je mi to moc a moc líto. Doopravdy je mi to hrozně líto :-( .
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?