Diskuze Nemoc nebo hormony?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Linn (17.01.2013 11:26:31) napsal: Zdravím všechny. Mám téměř 11ti měsíčního sibiřského kocourka. Asi měsíc, možná i víc mi začal naříkat, asi na něj vlezly hormony, ale není to nic hrozného, občas si "zahouká", ale nebudí mě tím a nic. není agresivní, je mazlivej, rád si hraje, jen vždycky na večer jednou dvakrát spustí ten svůj orchestr. Nechtěla jsem ho dávat kastrovat, dokud to nebude fakt nutné, ale teď se k tomu přidalo i to, že mi nechce moc žrát. Nevypadá, že by mu něco bylo, nemá průjem, nezvrací, tak nevím, jestli je jen vybíravá mrcha nebo to může nějak souviset s těmi hormony (a nebo je nějak nemocný). Je to bytový mazlík, co se vůbec nevyskytuje venku a je očkovaný proti většině nemocí. Myslíte, že by mu kastrace pomohla? Já mu to dělat nechci, ale nevim, co si počít.:-~ Díky za rady. Nemůže ten pokles chuti k jídlu souviset s tím, že kocourek kolem roku věku už má fázi nejrychlejšího růstu za sebou a tělo už nepotřebuje takový přísun živin? Něco podobného jsem zažila skoro u všech svých kočiček a kocourků - jako koťata se vrhali do misky, ale kolem roku věku začali být vybíravější, pokud není v misce to, co by si představovali, klidně si počkají půl dne na další chod. Výjimka je jen nalezený kocourek, který poznal, co je hlad, ten prostě nevynechá příležitost se napucnout, kdyby měl prasknout. Jestli by se to po kastraci zlepšilo, netuším, tvrdí se, že kastrované kočičky mají větší chuť k jídlu, já jsem ale u těch svých žádnou větší změnu nezaznamenala.
Zdravím všechny. Mám téměř 11ti měsíčního sibiřského kocourka. Asi měsíc, možná i víc mi začal naříkat, asi na něj vlezly hormony, ale není to nic hrozného, občas si "zahouká", ale nebudí mě tím a nic. není agresivní, je mazlivej, rád si hraje, jen vždycky na večer jednou dvakrát spustí ten svůj orchestr. Nechtěla jsem ho dávat kastrovat, dokud to nebude fakt nutné, ale teď se k tomu přidalo i to, že mi nechce moc žrát. Nevypadá, že by mu něco bylo, nemá průjem, nezvrací, tak nevím, jestli je jen vybíravá mrcha nebo to může nějak souviset s těmi hormony (a nebo je nějak nemocný). Je to bytový mazlík, co se vůbec nevyskytuje venku a je očkovaný proti většině nemocí. Myslíte, že by mu kastrace pomohla? Já mu to dělat nechci, ale nevim, co si počít.:-~ Díky za rady.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?