Diskuze nemocný kocourek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uživatel49041 (24.04.2010 21:46:30) napsal: ahoj,nevím na co čekáš,běž k veterináři!!!!!! Ten ti porádí nejlépe,přeci nenecháš kocourka trápit:( 8-}
v takovém to případě je nejlepší navštívit lékaře. Já také raději hned běžím k doktorovi, nikdy nevíte co to může být a stanovovat si sama diagnózu není nejlepší.
martina464646 (24.04.2010 20:59:43) napsal: Ahoj. Mám, asi nemocného sedmi měsíčního kocourka. Od včerejška jenom spí. Vůbec nejí, nepije a je takový malátný. Kakat byl dnes 2x a měl stolici normální i se vyčůral. Můžete mi poradit co by to mohlo být? Moc děkuji:_(
martina464646 (24.04.2010 20:59:43) napsal: Ahoj. Mám, asi nemocného sedmi měsíčního kocourka. Od včerejška jenom spí. Vůbec nejí, nepije a je takový malátný. Kakat byl dnes 2x a měl stolici normální i se vyčůral. Můžete mi poradit co by to mohlo být? Moc děkuji:_( Ještě si dávejte pozor na to, že kočka musí po třech dnech začít jíst, jinak mu začnou odcházet játra.šla bych na tu veterinu. Zdravá kočka, má normální chuť k jídlu
martina464646 (24.04.2010 20:59:43) napsal: Ahoj. Mám, asi nemocného sedmi měsíčního kocourka. Od včerejška jenom spí. Vůbec nejí, nepije a je takový malátný. Kakat byl dnes 2x a měl stolici normální i se vyčůral. Můžete mi poradit co by to mohlo být? Moc děkuji:_( Dobrý den, domnívám se, že má horečku. Může mít nějakou virosu a šla bych s ním na veterinu
Ahoj. Mám, asi nemocného sedmi měsíčního kocourka. Od včerejška jenom spí. Vůbec nejí, nepije a je takový malátný. Kakat byl dnes 2x a měl stolici normální i se vyčůral. Můžete mi poradit co by to mohlo být? Moc děkuji:_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?