Diskuze Nemůžu uvěřit

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uživatel45584 (13.04.2010 20:43:24) napsal: To je opravdu něco příšerného co tu píšete, jak někdo může být tak zlý. Pro mě můj kocourek znamená úplně všechno. Já zase bydlím v Praze a jinak pocházím z Náchoda, domů nejezdím, protože tam Matýsek nesmí:-( Dyť je to jen zvířátko, není to netvor. Já ty lidi prostě nechápu a nikdy nepochopím no čas běží, já jsem hodn:-) ě změnila a k Micince jsem si pořídila Cathy, říkáme jí hezky česky Kačo a slyší na to, a jsou to naši mazlíci.
Uživatel23626 (20.12.2009 00:12:20) napsal: je to smutné že někteří nemají rádi kočky,moje mamka ke mě kvůli kočce nechodí....:-( To je opravdu něco příšerného co tu píšete, jak někdo může být tak zlý. Pro mě můj kocourek znamená úplně všechno. Já zase bydlím v Praze a jinak pocházím z Náchoda, domů nejezdím, protože tam Matýsek nesmí:-( Dyť je to jen zvířátko, není to netvor. Já ty lidi prostě nechápu a nikdy nepochopím
Přesně!Já nějaký lidi nechápu!Vždyť kočky jsou ty nejhezčí zvířaa a světě :) já si plánuju že si jednou koupím tři kočky XD já prostě bez koček nedokážu žít :) Kavečka (19.12.2009 16:47:01) napsal: Řekla jste to přesně. Nechápu jak takovému klásňoučkému stvoření může někdo ubližovat. Chtěla bych vidět ty kluky, kdyby jsme je váleli z kopce. ČAÚÚÚ MŇAÚÚÚ. Kavečka P.S.: Omlouvám se za chyby v textu :D :D :_/
je to smutné že někteří nemají rádi kočky,moje mamka ke mě kvůli kočce nechodí....:-(
Listicka (17.09.2009 16:59:32) napsal: Nemůžu uvěřit skutečnosti, že někdo nemá rád kočky nebo je přímo nenávidí. A přímo vrchol je, když jim někdo ubližuje! V jedné škole se vychloubali kluci, že se bavili tím, že dali košku do velké plechovky a kutáleli jí z kopce! - oči mi zalily slzy lítosti i zlosti. Měla jsem chuť ty kluky nakopat nebo přímo uškrtit! Takoví lidé by vůbec (když už kočky nemají v lásce) na kočky neměli ani sáhnout a obcházet je obloukem. Škoda, že s tím nic nejde udělat, takový lidé budou stále mezi námi...:_( :-( Řekla jste to přesně. Nechápu jak takovému klásňoučkému stvoření může někdo ubližovat. Chtěla bych vidět ty kluky, kdyby jsme je váleli z kopce. ČAÚÚÚ MŇAÚÚÚ. Kavečka P.S.: Omlouvám se za chyby v textu :D :D :_/
Nemůžu uvěřit skutečnosti, že někdo nemá rád kočky nebo je přímo nenávidí. A přímo vrchol je, když jim někdo ubližuje! V jedné škole se vychloubali kluci, že se bavili tím, že dali košku do velké plechovky a kutáleli jí z kopce! - oči mi zalily slzy lítosti i zlosti. Měla jsem chuť ty kluky nakopat nebo přímo uškrtit! Takoví lidé by vůbec (když už kočky nemají v lásce) na kočky neměli ani sáhnout a obcházet je obloukem. Škoda, že s tím nic nejde udělat, takový lidé budou stále mezi námi...:_( :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?