Diskuze Nenávratně smazat profil

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Rexík (18.04.2009 08:01:27) napsal: Ahoj Rivale, nezdá se mi moc šťastné umístění tohoto tlačítka hned jako první volbu.Procento, že mi ujede myš a trefím se místo na jméno psa na toto tlačítko, je dost značné. Nevím, zda to máte jištěné ještě jednou otázkou, což bývá standardem, zkoušet to na Rexíkovi určitě nebudu. Doufám, že mi rychle odpovíš, jinak si založím pokusný profil a tam to vyzkouším. Rexík. Zdravím a hlásím,že to je jištěné včera jsem to vyzkoušela mělě jsem tam jeden vadný profil…Oli:-)
Ahoj Rivale, nezdá se mi moc šťastné umístění tohoto tlačítka hned jako první volbu.Procento, že mi ujede myš a trefím se místo na jméno psa na toto tlačítko, je dost značné. Nevím, zda to máte jištěné ještě jednou otázkou, což bývá standardem, zkoušet to na Rexíkovi určitě nebudu. Doufám, že mi rychle odpovíš, jinak si založím pokusný profil a tam to vyzkouším. Rexík.
Nebezpečné to není. Kdyby se jste přece jen omylem klikli na „smazat“, objeví se okno, které se vás opět zeptá, zda to myslíte vážně. Takže žádný strach. Charlinka*Pralinka (18.04.2009 21:21:17) napsal: Umístit tlačítko „Nenávratně smazat profil“ hned na začátek profilu se mi taky jeví nebezpečné, dala bych to spíše jako volbu do „Akcí“. Charlinka
Umístit tlačítko „Nenávratně smazat profil“ hned na začátek profilu se mi taky jeví nebezpečné, dala bych to spíše jako volbu do „Akcí“. Charlinka
Díky, že to směřuješ rovnou na mě ;-) Vidím to poprvé, ale určitě bych to taky přemístil na nějaké méně nápadné místo a určitě bych tam nedával „nenávratně“! ;-) Uvidíme, sepisuji si poznámky ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?