Diskuze Není nic vidět

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Pokud máte problém se stránkama, napište přímo adminovi:https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/413/
Ahoj, byla provedena úprava, restartujte si prohlížeč a otevřete si Hafiky znovu, zda už to bude v pořádku. A dejte nám vědět. Děkuji Irena a spol. (11.02.2011 19:28:00) napsal: Poslední týden není na mém profilu nic vidět.Místo fotek jsou všude jen prázdné čtverečky,nejsou vidět dárečky ani fotky mých přátel.Píšu na všechny strany,ale nikde žádná odpověď.Nejsem sama kdo má tenhle problém.Jsem na Hafících již delší dobu,nerada bych ze stránek odešla,ale pokud nemám žádné obrázky...Poradí mi někdo co s tím?Admini zřejmě nemají čas řešit naše obtíže nebo je to prostě jen nezajímá.Škoda,protože stránky jsou jinak skvělé.
Jerry (14.02.2011 10:46:18) napsal: Ahoj, byla provedena úprava, restartujte si prohlížeč a otevřete si Hafiky znovu, zda už to bude v pořádku. A dejte nám vědět. Děkuji Dobrý večer, jsem nadšená:-D!Děkuji moc za zprovoznění stránek:-DD !! !!
Hezký den, paráda :-) , děkujeme za reakci. ;-) Irena a spol. (14.02.2011 18:40:18) napsal: Dobrý večer, jsem nadšená:-D!Děkuji moc za zprovoznění stránek:-DD !! !!
Pokud máte problém se stránkama, napište přímo aminovi:https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/413/
To stejné je s dárečky. Některým kamarádům je nelze poslat, protože se vůbec neotevřou.:-(
Milena (12.02.2011 05:25:20) napsal: Já už začínám ztrácet trpělivost, na dotazy nikdo nereaguje a vstoupit na profil a napsat několika přátelům je poslední dobou zkouška nervů. Strefit se šipkou do správné kolonky taky kovbojka, prifil uskakuje a já už nemám nervy na neustálé čekání. Uvažuju o konkurenci.
Včera při večerních hodinách se mi stránky nejen zpomalovaly, ale neuvěřitelně uskakovaly. Na pc chodím většinou pouze ráno a tak nemám ty problémy tak rozšířené, ale občas mi uskočí stránka a to bych se nejraději na všechno vysr... !
Já už začínám ztrácet trpělivost, na dotazy nikdo nereaguje a vstoupit na profil a napsat několika přátelům je poslední dobou zkouška nervů. Strefit se šipkou do správné kolonky taky kovbojka, prifil uskakuje a já už nemám nervy na neustálé čekání. Uvažuju o konkurenci.
i já mám tento problém. A řešení? To je v nedohlednu ... já sama nemám moc zkušenosti z pc, ale doufejmne, že když je to problém více lidí admini zareagují.
Poslední týden není na mém profilu nic vidět.Místo fotek jsou všude jen prázdné čtverečky,nejsou vidět dárečky ani fotky mých přátel.Píšu na všechny strany,ale nikde žádná odpověď.Nejsem sama kdo má tenhle problém.Jsem na Hafících již delší dobu,nerada bych ze stránek odešla,ale pokud nemám žádné obrázky...Poradí mi někdo co s tím?Admini zřejmě nemají čas řešit naše obtíže nebo je to prostě jen nezajímá.Škoda,protože stránky jsou jinak skvělé.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?