Diskuze nepochopila sem....

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To je zajímavý že vždycky prvního ráno se posunu minimálně o 60 míst dozadu ...8-|
najednou se mi strasne mení poradí .... Moje statistiky Aktuální pozice v TOP 100: 1303. místo Celkový počet kostiček: 1165 Aktuální počet kostiček: 20 Hlasovalo: 4 uživatelů Průměrná známka: 5
Výborně Lucko, takhle bych to nesvedl ani já, máš u mě 50 piškotů...
Protože na začátku měsíce-prvního,mají úúúplně všichni nula kostiček.Ty,z předchozího měsíce mizí-kdo je v top 100,dostane k pejskovi medaili,kdo ne,nedostane nic.Kdybych ti dneska vteřinu po půlnoci poslala jako jediná kostičky,byla bys na prvním místě,protože u ostatních by ještě nikdo nehlasoval,ale když by o hoďku později poslali tři lidi kostičky jinýmu psovi,klesla bys na 2 místo-ty bys měla 5 kostiček a ten druhej pes 15.Na začátku měsíce se pořadí mění každou minutu,protože rozestupy nejsou tak veliký.Čučni na top 100 a uvidíš,že všichni mají skoro stejně kostiček-proto pak stačí,když ti je pošle jeden člověk a ty seš najednou ze 150 místa na 80(příklad)a naopak. To vidíš na svých statistikách-kleslas o 27 míst,ale počet kostiček máš stejnej-takže mezi těma 5 minutama někdo hlasoval pro jiný psi,kteří byli těsně pod tebou-v pořadí.Moc nejsem na vysvětlování,ale snad aspoň trochu se mě to povedlo ;-)
ty jo lucko .. uz to chapu .. a to poradne .. a taky diky tobě ... ja bych rekla ze ses na vysvetlovani borka ..!!! tak dekuji vazne ... A zasloužených |50 piskotu!!!!! =o)
Moje statistiky Aktuální pozice v TOP 100: 1330. místo Celkový počet kostiček: 1165 Aktuální počet kostiček: 20 Hlasovalo: 4 uživatelů Průměrná známka: 5
???? jakoze se to ale nejak posouva ne ??? jako ty mista ... tak o kolik dyz tady pise ze byla na 65. a tedka je na 120... tak jakto delaji a o kolik mist se posunes dozadu???
To se neposouvá,na konci měsíce se všechno vynuluje a začíná se od znova.Každej měsíc prvního má každej nula kostiček.
to máš fuk,my jsme včera byli na 65 místě no a dneska ráno na 120tym místě...už tohle neřešim;-)
s tim posunuti msem to trochu prehnala.... sem na 1019 miste ... ale dyz sem se podivala poprvé neska na hafiki byla sem na 1312 ... je to divne..ale i tak .. jakym zpusobem se to teda posouvá???
ja nejak nechapu jak je to s kostickama dyz je nový mesíc ... no byla sem asi 996 nabo tak nejak a tedka ssem 1312 nebo uz presne nevim ... já sem zaslechla ze se to hodnocení nejak vynuluje .... ale jak???a co ti co byli na 1. místě na jakoo prícku se az posunuli ??? proste jen bych byla rada za vysvetleni dekuju =o)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?