Diskuze neposlušné video

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Už to funguje!!!!!:-DD :-DD :-DD díky!!!
HALO!! UŽ MI TO OPĚT NEJDE NAHRÁVAT!!!!COPAK SE DĚJE,ADMINCI,MÁTE TAM NĚCO ŠPATNĚ??????DEJTE TO DO POŘÁDKU,JU:-DD DÍKY
Ahoj, zkus to prosim znovu, ted uz by to melo fungovat.
<blockquote>Jerry (30.06.2010 14:14:49) napsal: Ahoj, video jde nahrát v pořádku. Stačí zkopírovat odkaz z adresního řádku na YouTube do editace videa do políčka YT kód. TO JE PRÁVĚ TO CO MI NEJDE!!!VŽDYCKYY SE MI TAM OBJEVÍ,ŽE SE NA WEBU NĚCO OPRAVUJE, ČI CO,NĚJAKÁ CHYYBA..JENŽE TO TAKHLE MÁM UŽ VÍC JAK TÝDEN!!!>:-(
Ahoj, video jde nahrát v pořádku. Stačí zkopírovat odkaz z adresního řádku na YouTube do editace videa do políčka YT kód. Uživatel42825 alena (29.06.2010 22:54:00) napsal: HALO!! UŽ MI TO OPĚT NEJDE NAHRÁVAT!!!!COPAK SE DĚJE,ADMINCI,MÁTE TAM NĚCO ŠPATNĚ??????DEJTE TO DO POŘÁDKU,JU:-DD DÍKY
blick (30.06.2010 17:54:07) napsal: Ahoj, zkus to prosim znovu, ted uz by to melo fungovat. FUNGUJE!!!!:D :D DÍKY!!:D
Ahoj lidičky:D Nejde mně nahrát video, nevíte náhodou, co s tím?? . Píše mně to takovou tu hlášku "došlo k neočekávané chybě...." . Už to zkouším skoro týden. Děkuji za rady. Markéta
Ahoj, vkládáš to správně dle postupu? Pokud ti to stále nejde, pošli mi na email, které údaje vkládáš i popis. Děkuju Markéta♥ (10.07.2010 21:04:39) napsal: Ahoj lidičky:D Nejde mně nahrát video, nevíte náhodou, co s tím?? . Píše mně to takovou tu hlášku "došlo k neočekávané chybě...." . Už to zkouším skoro týden. Děkuji za rady. Markéta
Ahojky. Myslím, že to dělám dobře, tedy rozhodně tak, jak jsem to nahrávala před tím. Z YouTube normálně zkopíruju ten kód pro vložení a nakopíruju ho do toho políčka u videí, kam se to má dávat. Teď jsem to zkoušela. Nejde to a píše to "Došlo k neočekávané chybě 500 internal server error", atd. Jerry (12.07.2010 13:37:16) napsal: Ahoj, vkládáš to správně dle postupu? Pokud ti to stále nejde, pošli mi na email, které údaje vkládáš i popis. Děkuju
Markéta♥ (13.07.2010 17:44:18) napsal: Ahojky. Myslím, že to dělám dobře, tedy rozhodně tak, jak jsem to nahrávala před tím. Z YouTube normálně zkopíruju ten kód pro vložení a nakopíruju ho do toho políčka u videí, kam se to má dávat. Teď jsem to zkoušela. Nejde to a píše to "Došlo k neočekávané chybě 500 internal server error", atd. Už mně to jde:-DD
Super :-) Markéta♥ (13.07.2010 22:45:44) napsal: Už mně to jde:-DD
Veradisia (16.07.2010 19:40:34) napsal: Ja ho tam ma normalne jako vzdycky. Mas dokoupeny prostor na videa?? Ehm, a co je to "jako vždycky"? :-D To já právě nevím...první jsem si myslela, že to je tím, že nemám prostor, tak jsem si ho dokoupila, ale stejně to nemůžu najít. 8-}
Veradisia (16.07.2010 20:09:02) napsal: Aha to si ho nepridavala trochu dyl :-DD ale jinak videjko krasny,plavec jeden :-) To jo, ještě byl sníh :-DD Díky za pochvalu :_/ 8-)
Amy (16.07.2010 20:03:46) napsal: Už je tam 8-) Aha to si ho nepridavala trochu dyl :-DD ale jinak videjko krasny,plavec jeden :-)
Deuska (16.07.2010 19:59:50) napsal: :-D :-D Se pak kouknem na videjko :-DD Už je tam 8-)
Amy (16.07.2010 19:55:47) napsal: A jo...dííík! Jak jsem psala, dlouho jsem sem video nepřídávala, tak jsem to zapomněla :-| ;-D :-D :-D Se pak kouknem na videjko :-DD
Deuska (16.07.2010 19:52:52) napsal: Jdu na profil Chestyho, úplně nahoře je modrý dlouhý tlačítko " Upravit profil > " Když na něj klikneš máš tam hned pod ním 7 zelených políček - taky dlouhých. Čtvrté políčko je "Editovat video" .. na to klikni a mělo by ti to vyskočit ;-D A jo...dííík! Jak jsem psala, dlouho jsem sem video nepřídávala, tak jsem to zapomněla :-| ;-D
Amy (16.07.2010 19:45:53) napsal: Ehm, a co je to "jako vždycky"? :-D To já právě nevím...první jsem si myslela, že to je tím, že nemám prostor, tak jsem si ho dokoupila, ale stejně to nemůžu najít. 8-} Jdu na profil Chestyho, úplně nahoře je modrý dlouhý tlačítko " Upravit profil > " Když na něj klikneš máš tam hned pod ním 7 zelených políček - taky dlouhých. Čtvrté políčko je "Editovat video" .. na to klikni a mělo by ti to vyskočit ;-D
Amy (16.07.2010 19:30:17) napsal: Ahoj, potřebovala bych poradit. Nevím, jestli je to tím, že se změnili hafíci, nebo tím, že jsem sem už dlouho video nevkládala, každopádně nemůžu najít to políčko, kam mám vložit kód z YT. Můžete mi někdo napsat, kde to najdu? Díky ;-) Ja ho tam ma normalne jako vzdycky. Mas dokoupeny prostor na videa??
Ahoj, potřebovala bych poradit. Nevím, jestli je to tím, že se změnili hafíci, nebo tím, že jsem sem už dlouho video nevkládala, každopádně nemůžu najít to políčko, kam mám vložit kód z YT. Můžete mi někdo napsat, kde to najdu? Díky ;-)
ਙ M & G.J. ਙ (10.05.2010 12:32:20) napsal: ha ha ha ,mě to taky nešlo-kód už se tam neukazuje.musíš pravým tlačítkem máčknout na to video a vyjede ti nabídka a vybereš copy embed html a vložíš sem na hafíky.možná to jde i jinak,já to dělala takhle. tak je to takhle je to funkční jo tak už vím,na you tube si dáš moje videa a jak ti vyskočí,tak na to video máčkneš pravým tlačítkem a dáš kopírovat adresu odkazu a je to,teď jsem to zkoušela a funguje.
Sice to není k videu, ale nevím kam s tím. Nejde mi nahrát fotka, jen mi to tam napíše avatar uživatele ....
Uživatel42825 alena (10.05.2010 12:04:49) napsal: Haloooo! nevíte náhodou proč mi nejdou nahrát videjka do profilu?????Našetřila jsem si bodíky,abych si udělala víc místa,ale ted mi to tam prostě nejde!!!už to zkouším snad týden...děkuju za odpověd. ha ha ha ,mě to taky nešlo-kód už se tam neukazuje.musíš pravým tlačítkem máčknout na to video a vyjede ti nabídka a vybereš copy embed html a vložíš sem na hafíky.možná to jde i jinak,já to dělala takhle.
Haloooo! nevíte náhodou proč mi nejdou nahrát videjka do profilu?????Našetřila jsem si bodíky,abych si udělala víc místa,ale ted mi to tam prostě nejde!!!už to zkouším snad týden...děkuju za odpověd.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?