Diskuze Nepřipsání bodů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jerry (19.08.2009 08:13:42) napsal: Hafoj, díky za upozornění, omlouvám se, už je máš připsané. ;-) Tak to díky :-)
Hlásím nepřipsané body za plně vyplněných sedm profilů. Chtěla jsem poslat kamarádům dárečky a nemohu >:-(
Hlásím nepřipsané body za plně vyplněných osm profilů. Chtěla jsem poslat kamarádům dárečky a nemohu>:-(
?? ?? ?? ?? :_/ :_/ :_/ :_/ :_/ :_/ 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} :-( :-( :-( :-( :-( ;-) ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Body dostaneš jenov ponělí.:-) ;-D ;-D ;-D ;-D ;-) ;-) ;-) ;-) :_( :_( :-D
ahoj.nevím jak poslat dárek. zatím ahoj. milan.:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :D :D :-) :-) :-O :-) ;-) :-)
Přidala jsem na hafíky dva příběhy. Za jeden se mě připsalo 100 bodů jak mělo a za ten druhý jsem měla dostat 70 a nic. Už se vám to někomu také stalo? Admini co s tím?
Jo stalosemi to ale neměj strach ;-) ;-) protože ti příjdou v ponělí ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Hafoj, díky za upozornění, omlouvám se, už je máš připsané. ;-) Poupata a Lucka (19.08.2009 00:50:38) napsal: Přidala jsem na hafíky dva příběhy. Za jeden se mě připsalo 100 bodů jak mělo a za ten druhý jsem měla dostat 70 a nic. Už se vám to někomu také stalo? Admini co s tím?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?