Diskuze (ne)problémová klisna

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj S tímhle zkušenosti moc nemám, ale zkus tohle. Když na ní pojedeš( nebo budete v ty situaci, kdy po koních kope) tak ať za ní( třeba 10 metrů vzdálený) kůň. Když vykopne, tak ji uklidňuj. A když nekopne tak ji dej pamlsek nebo ji pohlaď,prostě to co má ráda. Jednoduše ji zvykej na to, že ji ty koně nic neudělají. Víc ti asi poradit nemůžu. Doufám ať to aspoň malilinko zabere. Ahoj a ať se daří.
Ahoj, potřebuju pomoc. Už nějaký ten pátek vlastním jednu klisnu plemene polský konik. Je jí dvacet, teď v květnu jí bude dvacet jedna a vlastním jí od jejích cca 15 nebo 16 let. Normálně je v pohodě, úžasná, všestraná, spolehlivá, ale má malý problém. Nesmí za ní podotýkám jezdit koně, protože jinak po nich kope. Nebo když za jejím jenom kůň proběhne (nepočítá se ve výběhu, tam je v klidu). Má to už od malička, nikdo neví,co se jí stalo, ani bývalý majitel. Tak prosím o radu, co mám dělat. Hrozně ráda bych jí pomohla, aby už neměla takové trápení alespoň na chvíli. Děkuju za sebemenší odpověď :) (prosím, nepište mi odpovědi tipu; v tom ti neporadím, mám stejný problém, atd. To mi moc nepomůže;-) )
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?