Diskuze Neregistrované závody

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Také zdravím :-) Zkuste se podívat na stránky této stáje.http://jss-tandem-rosnice.cz/ Pořádají jak hobby všestrannost, tak i tzv. "derby", což je terénní jízda, kterou vidíme v soutěžích všestrannosti. Přeji s kobylkou hodně úspěchů. :-)
Zdravím všechny koňáky.! Můj dotaz spočívá v tom, že bych si chtěla zjistit, jestli jsou nějaké možnosti startovat v neregistrovaných závodech podobné steeplechase nebo rovinnovým dostihům, či i cross country, které se jezdí v military, ale pokud možno samostatně. Vím, že se dá jezdit hobby parkury i westernové disciplíny typu D, které jsou nelicentovány, tak bych chtěla vědět jestli to jde i mimo tyto disciplíny a kde se to dá jezdit popřípadě nějaký odkaz, kdo takovéto závody pořádá. Mám doma totiž tří letou kobylku se skokovým potenciálem, ale spíše radči skáče přírodní skoky, je rychlá, vytrvalá a velice obratná, ale bohužel není plemene A1/1 a já sama také dostihovou licenci nevlastním. Tímto způsobem hledám nějakou odbornou pomoc, která nám zodpoví a pokud možno by nám to umožnilo zůčastnit se něčeho takového. Předem děkuji za odpověď.;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?