Diskuze Nervozní kůň

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Týna (08.01.2016 14:28:21) napsal: ahoj chtěla bych poprosit o radu a názor.? Pořídila sem si svého prvního koně je jí 13 let když sem se na ní jela podívat byla v pohodě zkusila sem si jí pod sedlem a dobré. Paní říkala, že teď je měsíc s koňmi ale než se k ní dostala, byla prý rok sama na pastvě. Obě jsme měli teda za to, že když bude zase sama na pastvě s tím, že se jí věnuji a jezdilo se na vyjdu s koníkem že by to mohlo být ok. Mám jí doma 14 dní a je čím dál víc nervózní a nedá se s ní moc pracovat i to odmítá, nesoustředí se na mě a furt běhá kolem plotu a je nervózní den o de dne více. Nemám možnost jízdárny, kde bych jí vyběhala v ohradě to moc nejde a vzít jí na pole mám strach, že když mě shodí uteče do vesnice za kravkama, tak už jednou utekla z boxu, než jsem stihla zavřít dveře. Vím že je to zatím jen 14 dní ale ne všici koně si zvyknou být sami a né všici koně si na to chtějí zvyknout. Tak přemýšlím jestli jí tím netrápím ? Jestli by nebylo lepší jí prodat někomu kdo má více koní jestli by tam nebyla šťastnější ?:-~ :( Ahojky, zkus jít pátrat trochu do historie. Neměla třeba nějakého přítele? A nestýská se jí po něm? Třeba kočka, pes, koza, nebo i slípka? ;-)
Ahoj, může být můj koník štastný, když bude mít u sebe kozu a koně bude vídat někdy venku? Koníka jsem měla rok samotného, byl v pohodě a vypadal štastný, teď sem mu koupila jako společníka kozu a vypadá že je šťastnější.:D Druhého koně si dovolit bohužel nemůžem. </blockquote>
Chybí Vám peníze do mateřské, výplaty nebo důchodu? Půjčte si až 8.000KČ na 30 DNÍ ZDARMA! http://www.penizeprolididneska.cz/a/cb2
ahoj chtěla bych poprosit o radu a názor.? Pořídila sem si svého prvního koně je jí 13 let když sem se na ní jela podívat byla v pohodě zkusila sem si jí pod sedlem a dobré. Paní říkala, že teď je měsíc s koňmi ale než se k ní dostala, byla prý rok sama na pastvě. Obě jsme měli teda za to, že když bude zase sama na pastvě s tím, že se jí věnuji a jezdilo se na vyjdu s koníkem že by to mohlo být ok. Mám jí doma 14 dní a je čím dál víc nervózní a nedá se s ní moc pracovat i to odmítá, nesoustředí se na mě a furt běhá kolem plotu a je nervózní den o de dne více. Nemám možnost jízdárny, kde bych jí vyběhala v ohradě to moc nejde a vzít jí na pole mám strach, že když mě shodí uteče do vesnice za kravkama, tak už jednou utekla z boxu, než jsem stihla zavřít dveře. Vím že je to zatím jen 14 dní ale ne všici koně si zvyknou být sami a né všici koně si na to chtějí zvyknout. Tak přemýšlím jestli jí tím netrápím ? Jestli by nebylo lepší jí prodat někomu kdo má více koní jestli by tam nebyla šťastnější ?:-~ :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?