Diskuze Neustálé výpadky portálu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já zatím problémy nemám s ničím, akorát mi nejdou posílat uživatelům dárečky, jaké bych chtěla.
Vsimla som si, ze hafici blbnu stale viac, seka sa to, nezobrazuje sa mi prihlasenie, a ked chcem posielat kosticky, musim si vyhradit tri hodiny vecer aby som im kosticky mohla oplatit. V pondelok mi ani neprisla odmena za plne vyplnený profil.....Nemohlo by sa kostickovanie nejako zjednodusit? Ja newiem, napriklad ak ich chceme oplatit tak sa nam tam zobrazi len tabulka s kostickami....aspon by som mala viacej casu na pozeranie clankou a tak:) PS. Newie niekto kolko castic maju puzzle v bonusovom systeme?;-)
Máme stejný problém a už nás to taky nebaví,pořád dokola se přihlašovat a odhlašovat...
ste hodni ze napisete aspon vy....kdyz admini neumi ani napsat :_( pripadne mi to ze je to naschval....ze par lidem se proste nekdo pohral s netem....to prece neni normalni. Rival tady psal ze jsou problemy kolem 15-20 hod....ale me to nejde nikdy tak jak ma....ani o pulnoci a nhi rano :_( Kdyby aspon napsali jestli ty problemy jsou z jejich strany,nebo neco :_( uz mam vazne nervy v kyblu :_( Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim tak stim nekdo neco udelejte :_( Ricky a Lucka
Tak u nás je už vše v pohodě ( jen jeden den nešly přidávat fotky ale takových nás bylo víc ) jinak v kteroukoliv dobu vše dobře a rychle funguje ale nemáme Explorer ale MOZILU . Nemůže to být tím ?
taky mi ty stránky běhají šíleně pomalu. A prohlížečem to nebude, páč jiný stránky normálně choděj.. A souhlasim bludickou - taky sem chodim předevšim za zábavou, pokecat, přečíst si články apod. Takže kostičkování jsem už vzdala úplně.. jednak na to nemám čas, okostičkovat x profilů a jednak mi to přijde i zbytečný, kostičkovat, aby se tady psíci mohli umisťovat v TOP 100 - stejně jsou krásní všichni, bez ohledu na to, kolik maj kostiček ;-)
JOJO,JE TO HRŮZA NĚKDY SE OSLOVA PROKOUSAT>:) HLAVNĚ SE JEDNÁ O ZÁVĚR MĚSÍCE 8-| VŠICHNI CHTĚJÍ BYT MEZI PRVNÍMI>:-( ALE MY V TOM NEVIDÍME DŮVOD.MY SE CHODÍME BAVIT A KOUKAT NA MILÁČKY JAKÉHOKOLI DRUHU:-D :-D ,ALE NEMŮݨŽEM SE DOSTAT ANI NA NOVÉ PROFILY NATOŽ JE HODNOTIT?? >:-( JÁ MYSLÍM ,ŽE RIVAL NĚCO ZASE VYMYSLÍ:-D :-D JE ŠIKOVNÝ A UŽ SI PORADIL MNOHOKRÁT:-DD ZDRAVÍME ♥SENDY♥ A DRAHA;-)
.. je to šíleně pomalý! to se nedá .. musim chodit kostičkovat hned ráno, aby se to moc nesekalo .. nevim jesli to je mým internetem - Explorer, ale u kámošky jsem to taky zkusila, ta má ten samej internet a má to fakt rychlý oproti mému .. no nechápu .. nejdou poswílat dárečky .. sotva najdu piškotový dáreček, no prostě hrůza :_(
no tak ja zatim zadne zmeny nevidim :_( je to porad horsi a horsi :_( pripadne mi to tak ze to nejde jenom me :_( Je ten problem porad u vas nebo u me na kompu ? je to fakt silene pomaly a nekdy se mi proste neotevre vubec nic :_( Prosim odpovezte mi :_( Dekuju predem Lucka
AHOJ!! RIVALE UDELEJ NECO!!! JSES SIKULKA!!UZ MAME NERVY Z TOHO!! A TO JSME SE SEM CHODILI UKLIDNOVAT TED SEM JDEME ZE STRACHEM KAM SE DOSTANEME!! NECHCEME PRIJIT O PRATELE KTERE JSME TU NASLI!! PROSIIIIIM!!!!:-(
Ahoj!:-DD Tak já jsem na tom stejně,čekám až do noci,abych mohla dát alespon kostičky,ale chci číst třeba deníčky,to už nejde!Lítá to jinam.:-~ Takže,kdo nedostane od nás kostičky,mně se líbí všichni pejskové a fenky,ale přece jen je jich pár mezi přáteli,nemůžu z hlediska funkčnosti moc rozšiřovat...Mějte s námi strpení,manžel,když viděl,jak včera klikám do půlnoci,se zhrozil...8-} Věřím,že www. budou časem rychlejší .Proto je i málo příspěvků k diskuzím,někdy se nelze dostat ani sem...!! Toník a Aja.
ahoj,taky mam hrozne problemy s kostickovanim a vubec se vsim....na zacatku tydne me nesli vlozit ani ty fotky :( dneska sem myslela ze mi slezou vsechny vlasy :( Doufam ze se vam to podari brzy dat do poradku,byla by velka skoda prijit o hafiky :( Ricky s panickou Luckou
........ADMÍNKU náš milý,děkujeme ti za snahu a budeme vám držet palce a naši miláčkové tlapičky,abyste něco mooc šikovného vymysleli! Portál je vážně MOOOOOC HEZKÝ a byla by škoda,kdyby ho něco(technické problémy)ohrozilo! Tak HURÁ do toho a půl je HOTOVO :-DD :-DD :-DD
Veřte, že děláme co můžeme... bohužel je nás na Hafíky a Miciny asi pět a půl... P.S.: já jsem ta půka (nebo čtvrtka), protože mám na Hafíky i Miciny k dispozici jen asi hodinku a půl denně :-/ Už nejsem hlavní hafík, ikdyž bych strašně rád byl :-( S větším počtem uživatelů se dostavili problémy, se kterými jsme se u polovičního počtu nesetkali. Problém řešíme, ale není to práce na týden, ba ani na měsíc :-/ Největším problémem je pak špička od 15:00 do 20:00, kdy je tu nejvíc hafíkářů...
....ahoj lidičkové a zvířátka....i my máme problém s funkčností portálu - moooooc nás to mrzí,protože jsme si zde našli spoustu nových kamarádů a byli bychom s nimi rádi v kontaktu! Máme obavy,že to za chvíli každý vzdá,protože u dojde trpělivost! ADMINI.........POMÓÓÓÓÓÓC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kluci-goldíci a panička 8-} :-( 8-} :-( 8-} :-(
i ja mam dnes velky problem se nekam dostat vse strasne dlouho trva nebo me to vyhodi nekam jinam:-O :( a poslat kosticky to je o nervy8-}
Jo Bužinka nám taky nešla a ty fotky prej nešli přidávat njikomu:( :_(
Nám o víkendu nešly přidávat fotky a neotevřel se nám profil Budžinky ( až dneska ) ale teď hafíci fungujou parádně a bez chybičky ale je fakt že dost lidí tady píše že jim to nefunguje,nám zatim jo tak čekám kdy nás to taky začně zlobit:-~
JJ je to čím dál tím horší.Kamarádka(Keisi a Martina) mi říkala že jí vůbec nešlo dát hlas do ankety.S tím kostičkováním mě to taky štve.Místo toho aby mi to šlo podle toho jak říkají tak u něakých prfilů mi to de zastarale(ale jen v jeden den,v ten druhý už ne) a musím mačkat 2. tlačítko zpět.Protože se nám počet akmarádů den ode dne zvyšuje,najedeme si na jeden z našich profilů,srolujeme ho na hl.stránku a jdeme zase na hafíky.Tím pádem jsem tam dvakrát a např:první kamarád je Lucky kliknu na něj a než se mi jeho prfil načte tak kliknu na druhý obdelníček a kliknu na druhého kamaráda(Monthy).Tímto způsobem mám okostičkováno max. za 15 min.Jinak kdybch jela popořadě s jedním tak by mi to trvala 45min.Je to hrozné a ani se nedívím těm kteří odsud odchází.Toto je moje nej.stránka na kterou si chodím odpočinout ne se nevovat s kostičkováním a jinými chybami:(
O víkendu nám nešlo přidávání fotek a nedostali jsme se na několik profilů ale teď je zase u nás vše ok...
Zdravím všechny kamarády, stále čekám, kdy se na hlavní stránce od administrátorů objeví zpráva o nefunkčnosti hafíků, co způsobuje problémy s kostičkováním, posíláním zpráv, neustálé přihlašování, neotevírání se profilů pejsků apod. Snad máme všichni uživatelé tohoto portálu právo znát pravdu o vyskytujících se problémech, které jsou den ode dne horší, to už není zábava,to už je zkouška našich nervů, jsem na hafíkách cca od dubna, vždy bylo vše o.k., stále jsou to moje nejoblíbenější stránky, ale čekám nějaké vysvětlení od našich administrátorů. Snad si všimli, že je den ode dne přihlášeno čím dále méně uživatelů. Na místě by byla anketa /místo toho jaké používáme vodítka a kde nakupejeme krmivo/ o funkčnosti stránek, ať se kdo má zájem v anketě vyjádří jak mu stránky fungují. Pokud chci napsat svým kamarádům a rozdávat kostičky musím buď brzy ráno, nebo v půlnoci. Zdraví Rexina.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?