Diskuze Neuvěřitelné podvody v TOP 100

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Super nápad, tenhle měsíc hlasuju pro Honzíka a Mášu, můžete se přidat:-D :-D :-D Další měsíc si vyhrazuji pro Brutuse, chybí nám zlatej a bronzovej8-} 8-}
blick (10.11.2010 22:44:24) napsal: Ahoj vsem, mame v administraci udelany prehled, ktery nam dovoluje tyto jednodussi podvody snadno odhalit. Protoze promazavat to kazdy den je pro nas moc slozite a ke smazani uzivatele zatim nechceme pristoupit, tak jsme domluveni, ze pred koncem mesice budeme uzivatele penalizovat strzenim poctu kosticek poslanych z falesnych profilu najednou. Nejako tomu sa mi nechce veriť lebo stále aj ked sa to tu verejne vie zostávajú a tvoria sa iné falošné profily a stále od tých istých potrestáte ale vyhrá tak je to jedno :-) :-) a to nie je fér voči poctivým kostičkovatelom skúste porozmýšlať či by nebolo lepšie dať na výhru ked už niekomu ide o prestíž aby mohol trikrát vyhrať a dosť môže kostičkovať dalej ale už bez šance na ceny je to velmi smutné ked niekto už nerozozná realitu od virtuality
Mileno, kde bych asi ty odkazy vzal? Zkopíroval jsem je z profilu Majky50 z jejího seznamu, kdo ji dal kosti. Příště musíš hledat pořádně a včas. ;-) Nemám nic proti soutěžícím v TOP100 a věřím, že drtivá většina z nich soutěží poctivě a právě proto mi vadí, že jsou mezi nimi takoví podvodníci, jako právě Majka50. Všem: Admini uznali, že profily, které jsem včera nahlásil byly opravdu falešné a založené jen pro podvodné hlasování Majky50 a uvedené profily smazali. Stačí si na odkazy kliknout a uvidíte, že již neexistují. Takže věřím, že admini si to vzali k srdci a je i jejich cílem, aby se soutěžilo poctivě a bez podvodů. Takže vzkaz všem podvodníkům - tady vám pšenka nepokvete!!! Milena (11.11.2010 10:07:03) napsal: Prosím všechny uživatele, aby se, než začnou někoho osočovat, trochu zamysleli. Doporučuju všem přečíst si článek od uživatelky MARCINE s názvem TOP 100 PRO RADOST. Když budete číst pozorně, zjistíte, že lidé mohou mít velmi rozdílné podmínky a takové odsouzení ohledně času stráveného na hafikách jim může hodně ublížit. Dále - zkoušela jsem vyhledat namátkou 4 profily, uvedené v seznamu uživatele Chroust, žádný z nich včera neposlal kostičky Cindy ani druhému profilu. Sama tu nejsem dlouho a chtěla jsem taky medajličku. Tak jsem to zkoumala a zjistila jsem, že ti na předních místech oslovují všechny nově přihlášené, pejsky, kočičky i koníky a posílají jim kostičky. A vždy se z toho množství najde někdo, kdo bude vracet a tím hodnocení přibude. Zabralo to hodně času, ale medajle se podařila. Jelikož to ale zabralo opravdu mnoho času, hodnocení jsme vypnuli a věnujeme se jiným věcem. Ale umím si snadno představit, že jsem například nepohyblivá, na vycházky s mým pejskem chodí rodina, já ho mám jako společníka. Pak budu velmi ráda věnovat mnoho hodin hafikům, protože je to téměř jediné spojení se světem, který se mi líbí.
ਙ M & G.J. ਙ (12.11.2010 11:29:48) napsal: Možná to u někoho nemoc je no.Ale já třeba taky dříve hodně kostičkovala,ono jde taky třeba o soutěživost já nevím.Já brzy ráno vstávám a než mi vstali psi,tak sem kostičkovala a třeba když Gorďa nemoh běhat tak taky,no ale fakt když se na to podívám teď zpětně-tak si klepu na čelo jak mě to mohlo bavit. Třeba tady Marcine usiluje o to,aby byl smazán profil Majky 50-já bych byla spíše proto aby byl smazán profil Marcine a to zdůvodu reklamy a má jí vlastně zadarmo.Mě taky přišla v sz několikrát zpráva s nabídkou knihy,manželovi a dceři taky-což si myslím,že by se tak dít nemělo a mělo by to být stejně posuzováno jak škemrání o hlasy-myslím,že většina lidí tu knihu si koupila jen aby "neurazila" a potom jak jsem tady četla propagace nějakého eshopu a obrázků či čeho. od Marcine: Chci jen upozornit, že soukromá zpráva pro přátele, kterou MAJKA50 zveřejnila (a kterou jsem jí neposlala), patří do soukromých zpráv, a ne na veřejné stránky. Myslím, že v soukromých zprávách si uživatelé mohou napsat cokoliv. Komu se jakákoliv zpráva nelíbí, může se proti ní ohradit či ji jednoduše smazat. Nabídku na knížku jsem kdysi rozeslala přátelům (ne několikrát, jak píšete), i Vašemu manželovi (RAFAL/Jeremy jsem měla uložené), možná i Vám (uložila jste si náš profil jen na pár dní). Nikdy jsem o nic neškemrala, tohle byla seriózní nabídka, která se váže k Hafíkům a nejsem jediná, kdo tady nabízí věci o pejskách či přímo jim určené, např. knížka Básničky od Barušky. Nikoho s mými nabídkami veřejně na profilech neobtěžuji, na různá sdělení slouží soukromé zprávy. Pokud to někoho obtěžuje, může to smazat. Navíc moji soukromou zprávu přátelům v této diskuzi zveřejnila MAJKA50 a je to tedy ona, kdo mi dělá reklamu, ne já. S pozdravem všem Marcela Zajíčková
Pája (11.11.2010 18:58:52) napsal: Ahoj, chci se jenom zeptat, za 1. místo v top 100 je nějaké odměna? Ptám se jen pro to, že nechápu proč se to tak řeší. Pokud za to nic není a je to jen na to, aby si páničci zvedli ego, tak nerozumím proč se to tu tak řeší. Pokud je za to odměna tak tomu rozumím.;-) Pájo, kromě právě probíhajícího listopadového speciálního TOP 100 se skutečně jedna pouze o virtuální poháry a medaile. Mám na to asi stejný názor jako ty a už jsem vzdala snahu pochopit, proč je to pro někoho tak životně důležité. Jak je vidět i z této diskuze, někteří už by se s tím měli jít léčit. Pěkný den ;-)
Kdysi dávno některé z těchto profilů hlasovaly i pro nás, pak najednou jako když utne. Nevadí nám to, ale objevují se vždy, když chce někdo:-) vyhrát. Chce to pouze pevné nervy a vydržet, těším se do důchod:-) budu sedět na micinách 24 hodin denně:-D
Ahoj, doufám, že vyřeší. Hlavně tyto spory se už nebudou řešit v diskuzích. Jelikož některé uživatelé všechna ta obvinění nezajímají a dosti jim to je tady znechucováno. A to bohužel většinou úplně zbytečně, často jen z domněnek. Co se týče listopadové soutěže TOP 100, tak jak bylo již řečeno, hlasy budou na konci měsíce od falešných profilů promazány. Tímto tuto diskuzi uzavírám. [blockquote]Chroust (12.11.2010 18:27:01) napsal: Ahoj Jerry, obávám se, že pravidla, která jste přidali situaci ani zdaleka problém nevyřeší. Navíc bod 1 zavání více než cenzurou. Proč nezasáhnete proti Majce50 za to, že do veřejné diskuze kopíruje soukromé zprávy bez souhlasu jejich autora? Dopouští se tím porušením čl. 13 Listiny základních práv a svobod a páchá tím trestný čin. Tím, že proti tomu jinak nezasahujete, jste vlastně spoluviníci... Měli byste také mnohem přísněji trestat žebrání o hlasy. Smazání piškotů není adekvátní potrestání, měli byste odebírat hlasy ze soutěže. [blockquote]Jerry (12.11.2010 14:39:45) napsal: Ahoj, dnes jsme přidali do pravidel portálu další body. Jejich porušení může vést ke smazání uživatelského účtu. Co se týče uživatelů, kterých se tato diskuze týká, tak byli upozorněny, penalizovány,... řešeno s nimi. Příště už bude postih přísnější. Nové body v pravidlech: •Jakékoliv chování uznané adminem jako podvodné •Vytváření dalších uživatelských účtů za účelem hlasování pro své profily •Využívání portálu k soukromým obchodním aktivitám. Pokud chcete nabídnout uživatelům něco týkajícího se portálu, nebo něco neziskového, tak nejprve kontaktujte nás na e-mailu info[at]hafici.cz •Řešení osobních sporů v diskuzním fóru. Rozhodnutí o porušení pravidel a penalizaci je vždy na adminovi a řídí se těmito pravidly [/blockquote] [/blockquote]
no pokud to mělo být jako důkaz,tak se tím tr.č.nedopouští. [blockquote]Chroust (12.11.2010 18:27:01) napsal: Ahoj Jerry, obávám se, že pravidla, která jste přidali situaci ani zdaleka problém nevyřeší. Navíc bod 1 zavání více než cenzurou. Proč nezasáhnete proti Majce50 za to, že do veřejné diskuze kopíruje soukromé zprávy bez souhlasu jejich autora? Dopouští se tím porušením čl. 13 Listiny základních práv a svobod a páchá tím trestný čin. Tím, že proti tomu jinak nezasahujete, jste vlastně spoluviníci... Měli byste také mnohem přísněji trestat žebrání o hlasy. Smazání piškotů není adekvátní potrestání, měli byste odebírat hlasy ze soutěže. [blockquote]Jerry (12.11.2010 14:39:45) napsal: Ahoj, dnes jsme přidali do pravidel portálu další body. Jejich porušení může vést ke smazání uživatelského účtu. Co se týče uživatelů, kterých se tato diskuze týká, tak byli upozorněny, penalizovány,... řešeno s nimi. Příště už bude postih přísnější. Nové body v pravidlech: •Jakékoliv chování uznané adminem jako podvodné •Vytváření dalších uživatelských účtů za účelem hlasování pro své profily •Využívání portálu k soukromým obchodním aktivitám. Pokud chcete nabídnout uživatelům něco týkajícího se portálu, nebo něco neziskového, tak nejprve kontaktujte nás na e-mailu info[at]hafici.cz •Řešení osobních sporů v diskuzním fóru. Rozhodnutí o porušení pravidel a penalizaci je vždy na adminovi a řídí se těmito pravidly [/blockquote] [/blockquote]
[blockquote]Chroust (12.11.2010 18:27:01) napsal: Ahoj Jerry, obávám se, že pravidla, která jste přidali situaci ani zdaleka problém nevyřeší. Navíc bod 1 zavání více než cenzurou. Proč nezasáhnete proti Majce50 za to, že do veřejné diskuze kopíruje soukromé zprávy bez souhlasu jejich autora? Dopouští se tím porušením čl. 13 Listiny základních práv a svobod a páchá tím trestný čin. Tím, že proti tomu jinak nezasahujete, jste vlastně spoluviníci... Měli byste také mnohem přísněji trestat žebrání o hlasy. Smazání piškotů není adekvátní potrestání, měli byste odebírat hlasy ze soutěže. [blockquote]Jerry (12.11.2010 14:39:45) napsal: Ahoj, dnes jsme přidali do pravidel portálu další body. Jejich porušení může vést ke smazání uživatelského účtu. Co se týče uživatelů, kterých se tato diskuze týká, tak byli upozorněny, penalizovány,... řešeno s nimi. Příště už bude postih přísnější. Nové body v pravidlech: •Jakékoliv chování uznané adminem jako podvodné •Vytváření dalších uživatelských účtů za účelem hlasování pro své profily •Využívání portálu k soukromým obchodním aktivitám. Pokud chcete nabídnout uživatelům něco týkajícího se portálu, nebo něco neziskového, tak nejprve kontaktujte nás na e-mailu info[at]hafici.cz •Řešení osobních sporů v diskuzním fóru. Rozhodnutí o porušení pravidel a penalizaci je vždy na adminovi a řídí se těmito pravidly [/blockquote] [/blockquote] no pokud to mělo být jako důkaz,tak se tím tr.č.nedopouští.
[blockquote]Chroust (12.11.2010 18:27:01) napsal: Ahoj Jerry, obávám se, že pravidla, která jste přidali situaci ani zdaleka problém nevyřeší. Navíc bod 1 zavání více než cenzurou. Proč nezasáhnete proti Majce50 za to, že do veřejné diskuze kopíruje soukromé zprávy bez souhlasu jejich autora? Dopouští se tím porušením čl. 13 Listiny základních práv a svobod a páchá tím trestný čin. Tím, že proti tomu jinak nezasahujete, jste vlastně spoluviníci... Měli byste také mnohem přísněji trestat žebrání o hlasy. Smazání piškotů není adekvátní potrestání, měli byste odebírat hlasy ze soutěže. [blockquote]Jerry (12.11.2010 14:39:45) napsal: Ahoj, dnes jsme přidali do pravidel portálu další body. Jejich porušení může vést ke smazání uživatelského účtu. Co se týče uživatelů, kterých se tato diskuze týká, tak byli upozorněny, penalizovány,... řešeno s nimi. Příště už bude postih přísnější. Nové body v pravidlech: •Jakékoliv chování uznané adminem jako podvodné •Vytváření dalších uživatelských účtů za účelem hlasování pro své profily •Využívání portálu k soukromým obchodním aktivitám. Pokud chcete nabídnout uživatelům něco týkajícího se portálu, nebo něco neziskového, tak nejprve kontaktujte nás na e-mailu info[at]hafici.cz •Řešení osobních sporů v diskuzním fóru. Rozhodnutí o porušení pravidel a penalizaci je vždy na adminovi a řídí se těmito pravidly [/blockquote] [/blockquote] no pokud to mělo být jako důkaz,tak se tím tr.č.nedopouští.
Marcine (12.11.2010 12:54:35) napsal: Milá MAJKO50, jestliže mě má někdo plné zuby, stačí mi jen napsat proč a nemusíme se dál stýkat. Myslím, že tu moji soukromou zprávu ti tvoje přítelkyně přeposlala jen proto, protože sama má v celé věci zmatek a konala podle svého nejlepšího přesvědčení. A proto se na ni nezlobím. Naopak, kostičky jí dál posílám, ona za nic nemůže. M.Z. To je sice pekna obhajoba,lenze ty si tie zpravy rozposielala kvantum ludom, nie len jednej.Keby sa tak uzivatelia nebali vypovedat ako sa boja a nechcu sa do toho zapliect,tak by si sa divila - az moc.
[blockquote]Jerry (12.11.2010 14:39:45) napsal: Ahoj, dnes jsme přidali do pravidel portálu další body. Jejich porušení může vést ke smazání uživatelského účtu. Co se týče uživatelů, kterých se tato diskuze týká, tak byli upozorněny, penalizovány,... řešeno s nimi. Příště už bude postih přísnější. Dakujem za to že ste konečne spravili poriadok a bude tu už pokoj ved sme tu pre svoju zálubu a pomoc k zvieratkám a ked chce niekto byť v popredí tak nech poctivo kostičkuje a tak nech získa prvenstvo a nie inak :-) :-) Nové body v pravidlech: •Jakékoliv chování uznané adminem jako podvodné •Vytváření dalších uživatelských účtů za účelem hlasování pro své profily •Využívání portálu k soukromým obchodním aktivitám. Pokud chcete nabídnout uživatelům něco týkajícího se portálu, nebo něco neziskového, tak nejprve kontaktujte nás na e-mailu info[at]hafici.cz •Řešení osobních sporů v diskuzním fóru. Rozhodnutí o porušení pravidel a penalizaci je vždy na adminovi a řídí se těmito pravidly [/blockquote]
Ahoj Jerry, obávám se, že pravidla, která jste přidali situaci ani zdaleka problém nevyřeší. Navíc bod 1 zavání více než cenzurou. Proč nezasáhnete proti Majce50 za to, že do veřejné diskuze kopíruje soukromé zprávy bez souhlasu jejich autora? Dopouští se tím porušením čl. 13 Listiny základních práv a svobod a páchá tím trestný čin. Tím, že proti tomu jinak nezasahujete, jste vlastně spoluviníci... Měli byste také mnohem přísněji trestat žebrání o hlasy. Smazání piškotů není adekvátní potrestání, měli byste odebírat hlasy ze soutěže. [blockquote]Jerry (12.11.2010 14:39:45) napsal: Ahoj, dnes jsme přidali do pravidel portálu další body. Jejich porušení může vést ke smazání uživatelského účtu. Co se týče uživatelů, kterých se tato diskuze týká, tak byli upozorněny, penalizovány,... řešeno s nimi. Příště už bude postih přísnější. Nové body v pravidlech: •Jakékoliv chování uznané adminem jako podvodné •Vytváření dalších uživatelských účtů za účelem hlasování pro své profily •Využívání portálu k soukromým obchodním aktivitám. Pokud chcete nabídnout uživatelům něco týkajícího se portálu, nebo něco neziskového, tak nejprve kontaktujte nás na e-mailu info[at]hafici.cz •Řešení osobních sporů v diskuzním fóru. Rozhodnutí o porušení pravidel a penalizaci je vždy na adminovi a řídí se těmito pravidly [/blockquote]
Ahoj, dnes jsme přidali do pravidel portálu další body. Jejich porušení může vést ke smazání uživatelského účtu. Co se týče uživatelů, kterých se tato diskuze týká, tak byli upozorněny, penalizovány,... řešeno s nimi. Příště už bude postih přísnější. Nové body v pravidlech: •Jakékoliv chování uznané adminem jako podvodné •Vytváření dalších uživatelských účtů za účelem hlasování pro své profily •Využívání portálu k soukromým obchodním aktivitám. Pokud chcete nabídnout uživatelům něco týkajícího se portálu, nebo něco neziskového, tak nejprve kontaktujte nás na e-mailu info[at]hafici.cz •Řešení osobních sporů v diskuzním fóru. Rozhodnutí o porušení pravidel a penalizaci je vždy na adminovi a řídí se těmito pravidly
Ahoj, dnes jsme přidali do pravidel portálu další body. Jejich porušení může vést ke smazání uživatelského účtu. Co se týče uživatelů, kterých se tato diskuze týká, tak ty byly upozorněny, penalizovány,... řešeno s nimi. Příště už bude postih přísnější. Nové body v pravidlech: •Jakékoliv chování uznané adminem jako podvodné •Vytváření dalších uživatelských účtů za účelem hlasování pro své profily •Využívání portálu k soukromým obchodním aktivitám. Pokud chcete nabídnout uživatelům něco týkajícího se portálu, nebo něco neziskového, tak nejprve kontaktujte nás na e-mailu info[at]hafici.cz •Řešení osobních sporů v diskuzním fóru. Rozhodnutí o porušení pravidel a penalizaci je vždy na adminovi a řídí se těmito pravidly
Majka50 (12.11.2010 13:36:41) napsal: Este ma napadlo ze kedysi si aj mne nukala svoju knizku,mozno si pametas a ked som ju nekupila tak si sa zrazu na nejaky cas odmlcala a pritom dovtedy sme si pisali spravicky skoro denne, ale po dlhsom case si sa znovu ozvala aby to nevyzeralo... ale uz to neboli spravicky ako predtym.Ked klamem , kludne si to mozu admini overit ked budu chciet a ked sa to da este zistit je to zhruba rok od vtedy a pisala si to v profile ako spravicku. Možná,kdyby admini jak tvrdí,že každou neděli kontrolují,zda je profil komletně vyplněný,tak by rovnou mohli pokaždé smazat všechny profily,které jsou vyplněné jen napůl,mají tam jednu fotku a to ještě staženou z netu.Tak by byl klid a aspon by se to pořád nesekalo a nebo dlouho nenahrávalo při myškovaní.>:-(
Marcine (12.11.2010 12:07:58) napsal: od Marcine: Chci jen upozornit, že soukromá zpráva pro přátele, kterou MAJKA50 zveřejnila (a kterou jsem jí neposlala), patří do soukromých zpráv, a ne na veřejné stránky. Myslím, že v soukromých zprávách si uživatelé mohou napsat cokoliv. Komu se jakákoliv zpráva nelíbí, může se proti ní ohradit či ji jednoduše smazat. Nabídku na knížku jsem kdysi rozeslala přátelům (ne několikrát, jak píšete), i Vašemu manželovi (RAFAL/Jeremy jsem měla uložené), možná i Vám (uložila jste si náš profil jen na pár dní). Nikdy jsem o nic neškemrala, tohle byla seriózní nabídka, která se váže k Hafíkům a nejsem jediná, kdo tady nabízí věci o pejskách či přímo jim určené, např. knížka Básničky od Barušky. Nikoho s mými nabídkami veřejně na profilech neobtěžuji, na různá sdělení slouží soukromé zprávy. Pokud to někoho obtěžuje, může to smazat. Navíc moji soukromou zprávu přátelům v této diskuzi zveřejnila MAJKA50 a je to tedy ona, kdo mi dělá reklamu, ne já. S pozdravem všem Marcela Zajíčková Este ma napadlo ze kedysi si aj mne nukala svoju knizku,mozno si pametas a ked som ju nekupila tak si sa zrazu na nejaky cas odmlcala a pritom dovtedy sme si pisali spravicky skoro denne, ale po dlhsom case si sa znovu ozvala aby to nevyzeralo... ale uz to neboli spravicky ako predtym.Ked klamem , kludne si to mozu admini overit ked budu chciet a ked sa to da este zistit je to zhruba rok od vtedy a pisala si to v profile ako spravicku.
Majka50 (12.11.2010 12:36:43) napsal: to je pravda ,to si posielala v sukromnych spravach a niekdo mi to preposlal co ta ma plne zuby ,ty si myslis ze vsetci s tebou suhlasia? Len to meno neni vidiet komu ta zprava bola zaslana tebou, nechcem do toho tahat aj nevinnych a poctivych ludi. Milá MAJKO50, jestliže mě má někdo plné zuby, stačí mi jen napsat proč a nemusíme se dál stýkat. Myslím, že tu moji soukromou zprávu ti tvoje přítelkyně přeposlala jen proto, protože sama má v celé věci zmatek a konala podle svého nejlepšího přesvědčení. A proto se na ni nezlobím. Naopak, kostičky jí dál posílám, ona za nic nemůže. M.Z.
Marcine (12.11.2010 12:07:58) napsal: od Marcine: Chci jen upozornit, že soukromá zpráva pro přátele, kterou MAJKA50 zveřejnila (a kterou jsem jí neposlala), patří do soukromých zpráv, a ne na veřejné stránky. Myslím, že v soukromých zprávách si uživatelé mohou napsat cokoliv. Komu se jakákoliv zpráva nelíbí, může se proti ní ohradit či ji jednoduše smazat. Nabídku na knížku jsem kdysi rozeslala přátelům (ne několikrát, jak píšete), i Vašemu manželovi (RAFAL/Jeremy jsem měla uložené), možná i Vám (uložila jste si náš profil jen na pár dní). Nikdy jsem o nic neškemrala, tohle byla seriózní nabídka, která se váže k Hafíkům a nejsem jediná, kdo tady nabízí věci o pejskách či přímo jim určené, např. knížka Básničky od Barušky. Nikoho s mými nabídkami veřejně na profilech neobtěžuji, na různá sdělení slouží soukromé zprávy. Pokud to někoho obtěžuje, může to smazat. Navíc moji soukromou zprávu přátelům v této diskuzi zveřejnila MAJKA50 a je to tedy ona, kdo mi dělá reklamu, ne já. S pozdravem všem Marcela Zajíčková to je pravda ,to si posielala v sukromnych spravach a niekdo mi to preposlal co ta ma plne zuby ,ty si myslis ze vsetci s tebou suhlasia? Len to meno neni vidiet komu ta zprava bola zaslana tebou, nechcem do toho tahat aj nevinnych a poctivych ludi.
Aja (12.11.2010 12:12:27) napsal: Z hlediska,že zde působíme dost dlouho a snažíme se vycházet se všemi,považuji na jedné straně za nehoráznost chtít MAZAT něčí profily!!!!! To patří mezi rozhodnutí zřizovatele,t.j. Miton a především adminů.Nikdy jsem si netroufla sem cpát reklamy,dokonce ani nedávám pozvánky na hlavní stránku portálu akcí pro psí útulky.Je zajímavé,že mně někteří drzí uživatelé napsali o ,,zviditelnování...;-)" Ale tohle se dá nazvat ,jak psala správně děvčata či ml.paní přede mnou,skutečně případy osobní averze!Jak píši,nejde o děti,ale dospělé osoby.Takový poprask zde již jednou byl,ale s jinými uživateli.Je to zhruba 1 a půl roku.A stálo za tím m.j. i zřízení vlastního webového portálu...;-) I to,nemám proti žádnému plemeni NIC,ale zvýhodnování yorků v soutěžích,jak je ,,psáno",je věcí vkusu...;-) Mám také ,,své" favority,pejsky z útulku.Jenže to není nic platné.Většina jde a zaplatí raději množiteli za psa bez PP,ale z útulkáře strach má...Takže,souhlasím s 2 posledními příspěvky,protože jsou jasně napsané a stručné.Litanie a psaní nechtˇ jde do psích deníčků či knížek...A nakonec se ptám!Je vůbes toto ještě psí portál nebo ,,JEN" komerce,obchod a vyřizování osobních účtů?Falešné profily byly,jsou a budou...;-) Proto,když mám čas ,jdu poklábosit,tedy Toník,s kamarády.Ale žádám jasná pravidla a pořádek!Jsou to ,,Hafíci" především!!!...Aja. P.S.Netýká se Hafíci.net!!!
Z hlediska,že zde působíme dost dlouho a snažíme se vycházet se všemi,považuji na jedné straně za nehoráznost chtít MAZAT něčí profily!!!!! To patří mezi rozhodnutí zřizovatele,t.j. Miton a především adminů.Nikdy jsem si netroufla sem cpát reklamy,dokonce ani nedávám pozvánky na hlavní stránku portálu akcí pro psí útulky.Je zajímavé,že mně někteří drzí uživatelé napsali o ,,zviditelnování...;-)" Ale tohle se dá nazvat ,jak psala správně děvčata či ml.paní přede mnou,skutečně případy osobní averze!Jak píši,nejde o děti,ale dospělé osoby.Takový poprask zde již jednou byl,ale s jinými uživateli.Je to zhruba 1 a půl roku.A stálo za tím m.j. i zřízení vlastního webového portálu...;-) I to,nemám proti žádnému plemeni NIC,ale zvýhodnování yorků v soutěžích,jak je ,,psáno",je věcí vkusu...;-) Mám také ,,své" favority,pejsky z útulku.Jenže to není nic platné.Většina jde a zaplatí raději množiteli za psa bez PP,ale z útulkáře strach má...Takže,souhlasím s 2 posledními příspěvky,protože jsou jasně napsané a stručné.Litanie a psaní nechtˇ jde do psích deníčků či knížek...A nakonec se ptám!Je vůbes toto ještě psí portál nebo ,,JEN" komerce,obchod a vyřizování osobních účtů?Falešné profily byly,jsou a budou...;-) Proto,když mám čas ,jdu poklábosit,tedy Toník,s kamarády.Ale žádám jasná pravidla a pořádek!Jsou to ,,Hafíci" především!!!...Aja.
Miško děkuji za odpověď. A upřímně si myslím, že by měli být nějak postiženy profily, které tady dávají reklamu a škemrají o hlasy, tak jak už se to tady psalo. Tohle opravdu může obtěžovat, když vám přijde za den 10 zpráv o tom, jak někdo chce abyste hlasovali pro jejich mazlíčky. Ale hodnocení v Top 100 opravdu neřeším. Kdyby se jednalo každý měsíc o nějakou cena za 1. místo, tak uznám, že je i soutěživost na místě, ale takhle nevím no. Je to ale můj názor a každý to bere jinak:-);-) Miška (12.11.2010 08:47:44) napsal: Pájo, kromě právě probíhajícího listopadového speciálního TOP 100 se skutečně jedna pouze o virtuální poháry a medaile. Mám na to asi stejný názor jako ty a už jsem vzdala snahu pochopit, proč je to pro někoho tak životně důležité. Jak je vidět i z této diskuze, někteří už by se s tím měli jít léčit. Pěkný den ;-)
Andy (10.11.2010 20:45:41) napsal: Sakra lidi, kde ten čas berete? To jako nemusíte chodit do práce nebo do školy ? Co tahle věnovat tenhle volný čas svému psovi ? Myslím že to ocení daleko více než nějakou virtuální medaili... A jinak do školy chodím :D jelikož mám před sebou maturitu, škole se hodně věnuji.. mám kroužky, brigády .. mám kamarády.. čas věnuji 2 hodiny denně svému psovi.. a jsem tu tak 3 hodiny denně, což je celkem dost, já vím.. ale opravdu dělám i jiné aktivity.. ale jak tak koukám, najdou se i tací, co opravdu jen spí a jsou na hafíkách :-DD .. ale jak říkám, neházet všechny do jednoho pytle..
Miška (12.11.2010 08:47:44) napsal: Pájo, kromě právě probíhajícího listopadového speciálního TOP 100 se skutečně jedna pouze o virtuální poháry a medaile. Mám na to asi stejný názor jako ty a už jsem vzdala snahu pochopit, proč je to pro někoho tak životně důležité. Jak je vidět i z této diskuze, někteří už by se s tím měli jít léčit. Pěkný den ;-) Možná to u někoho nemoc je no.Ale já třeba taky dříve hodně kostičkovala,ono jde taky třeba o soutěživost já nevím.Já brzy ráno vstávám a než mi vstali psi,tak sem kostičkovala a třeba když Gorďa nemoh běhat tak taky,no ale fakt když se na to podívám teď zpětně-tak si klepu na čelo jak mě to mohlo bavit. Třeba tady Marcine usiluje o to,aby byl smazán profil Majky 50-já bych byla spíše proto aby byl smazán profil Marcine a to zdůvodu reklamy a má jí vlastně zadarmo.Mě taky přišla v sz několikrát zpráva s nabídkou knihy,manželovi a dceři taky-což si myslím,že by se tak dít nemělo a mělo by to být stejně posuzováno jak škemrání o hlasy-myslím,že většina lidí tu knihu si koupila jen aby "neurazila" a potom jak jsem tady četla propagace nějakého eshopu a obrázků či čeho.
Některých lidí bych se chtěla opravdu zastat, protože vidím, že se opravdu aktivně věnují hafíkům a kostičky si sbírají právem u mnoha kamarádů... Stačí mrknout třeba do vzkazů a jde vidět, že jim tam každý den přispívá spousta kamarádů příspěvky, kostičkují je, tito lidé se zúčastňují diskuzí, soutěží, prostě jsou vidět ;-) ale je supr, že se to takhle vyřešilo, ti, co si neprávem obstarávají hlasy, jsou s prominutím ubozí. Myslím, že stejný čas, který vynaloží na zakládání falešných účtů, by mohli vynaložit právě takovýmto kamaráděním jako ostatní slušní lidé.
blick (11.11.2010 23:24:20) napsal: Budeme to resit zitra. Zitra dojde k nekolika drobnym upravam pravidel, ukazalo se ze nam tam nekolik drobnosti momentalne chybi. Budeme informovat o vysledku. DÍKY. M.Z.
Budeme to resit zitra. Zitra dojde k nekolika drobnym upravam pravidel, ukazalo se ze nam tam nekolik drobnosti momentalne chybi. Budeme informovat o vysledku.
Marcine (11.11.2010 21:38:49) napsal: ADMINI, KDE JSTE ????????????????????????? Napište mi, že jsem vedle jak ta jedle a že MAJKA50 celou dobu hraje poctivě, a omluvím se jí. V opačném případě (jestliže její prohřešky nejsou na zrušení jejího účtu), ať se všem omluví, dusno na Hafíkách i Micinách má na svědomí ona!
ADMINI, KDE JSTE ?????????????????????????
[blockquote]Majka50 (11.11.2010 21:27:03) napsal: Zde je vysvětlení od JERRY, administrátorky portálu. Po mém dotazu je poslala na můj mail a já jí za ně děkuji: Dobrý den, z profilu, který jeho majitel dlouho nenavštívil není možné, aby od něj někdo dostal hlas. Alespoň ne do té doby než se znovu přihlásí a popřípadě bude hodnotit (kostičkovat). Každý uživatel by měl mít jeden účet s profily. Pokud bude opravdu chtít někdo podvádět a vytvoří si jiné účty, s jinými reg. emaily, tak to bohužel možné je, ale není to regulérní. Ale pochybuji, že by někoho bavilo si vytvořit několik účtů a udržovat je. Jestliže však budete mít na někoho konkrétního podezření, tak pak je možné zkontrolovat u hlasujících jejich IP adresy. Co se týče sporů uživatelek Majka50 a Rexíkova panička, tak tam jsem IP adresy kontrolovala a nic podezřelého jsem nenašla. To jsem psala i v té nesmyslné diskuzi: https://www.hellosandy.cz/diskuzni- forum/povidani-o-vsem-moznem/c estne-hodnotenia-1/?pageID=2 S pozdravem a přáním hezkého dne Lenka Vinšová (lenka.vinsova[at]miton.cz) [/blockquote] MAJKO50, kopíruj si, baví tě to, opakuješ se. Všechno už tady bylo uveřejněno.
[blockquote]Majka50 (11.11.2010 21:16:44) napsal: * Ahoj kamarádi! A je to tady Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod. KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít Z obvinění MARRY (zakázala nám psát komentáře na profily Piškotky a Astičky), že si děláme z našeho profilu „byznys“, si už nic neděláme (a děkujeme za vaši velkou podporu), MARRY zřejmě nepochopila, že moje knížka je pro vás kamarády za hubičku (a v Dárkovce za dvě), protože moje panička pejsky miluje, a že tu nejsme s vámi jen kvůli jejímu prodeji. Za dva roky od jejího vydání se prodala v knihkupectví celá půlka (knižní náklad 1 800 ks), pak ji chtěl nakladatel nabídnout Levným knihám, protože bylo pro něj výhodnější po dvou letech vydat nový titul a zbavit se starého. Panička nedopustila, abych se ocitnul v regálech s knihami, kterých se nakladatelé z finančních důvodů zbavují, zbytek 850ks skoupila a rozhodla se nabídnout je převážně milovníkům psů (i kočiček) na tomto serveru (a v Dárkovce). Koneckonců nejsme sami, kdo tady nabízí kamarádům výrobky s pejsáčkovskou tematikou jako třeba pelíšky, oblečky, služby (např. KOLIBŘÍK a knížka Básničky od Barušky – to MARRY nevadí, naše nabídka jí zřejmě vadí, protože jsme se v srpnovém sporu MAJKA50 versus REXÍKOVA PANIČKA zastali druhé strany). A proč by taky ne, když máme svým kamarádům co nabídnout? Pro vaši informaci – prodali jsme vám celkem 106 knížek (půlku loni před Vánocemi, druhou půlku během letošního roku) a 24 obrázků. Netajíme se s tím, taky není proč. Panička má svou práci ráda a říká o ní: „Není nad to skloubit příjemné (výroba obrázků s pejsky a kočičkami) s užitečným (jako živnostníka ji to taky živí)! Podívejte se na nové stránky Dárkovky (e-shop), hlavně na obrázky s pejsky a kočičkami, a další obrázky, na etikety čajů a vín s kresbami, na zvonky s čísly, desatera, vtipné obrázky a další. Jsou to návrhy a výrobky paničky (výtvarnice OSVČ). Všichni pejsci jsou v Dárkovce vítáni (před těmi většími páník zpravidla uteče do zázemí, což vy, co už naši knížku máte, jistě chápete, ale panička chodí chlupáče vítat, bez ohledu na jejich velikost), denně se stává, že se z obyčejného nakupování nakonec přejde na rozhovor o domácích mazlíčcích díky nabízeným knížkám a obrázkům v obchodě je panička stále v kontaktu s pejsky a jejich páníčky a o svých zlatíčkách proberou všechno od A až do Z. Kamarádi, máme vás moc rádi, před rokem jste pomohli paničce z toho nejhoršího (bylo to necelý rok od mého odchodu na obláčky a panička se s tím pořád nedokázala smířit, rčení „Jako tělo bez duše“ odpovídalo jejímu stavu), už jen svojí existencí a příběhy vás, obláčkových pejsáčků, paničce ukázaly, že není sama, koho věrný kamarád navždy opustil. A jen díky vám a vašim nástupcům, kteří opět rozsvítili životy vašich páníčků, byla moje panička schopná pořídit si dalšího lumpa. Za to vám děkujeme. Mějte se s páníčky moc dobře pa Váš kamarád DAN Dárková prodejna www.benesro.cz, v případě zájmu o KNÍŽKY a OBRÁZKY zadejte objednávku na e-mail MarcZaj%lsb;at%rsb;seznam.cz, poštovné s balným bude menší než v e-shopu. Výroba obrázků s našimi kamarády je pro mě velikým potěšením Všem, kdo už knížku nebo obrázek máte, děkujeme za váš zájem. Těší mě, že se vám obojí líbí. Život s Danem byl neobyčejný, jedinečný a úžasný a bude mi navždy chybět… Srdečně zdraví Marcela Zajíčková a lotr LUI P.S. Bohužel musím připsat i něco nehezkého: 1) Poměry na Hafících mě čím dál víc znechucují. Naposledy to byla fotosoutěž „Hledáme psy měsíců listopad a prosinec“, kdy naprosto jasně měla zvítězit Dixinka (byla první) za měsíc listopad. Podle pravidel si porota vyhrazuje právo na výběr fotky bez ohledu na hlasování uživatelů, ten argument bych vzala, fotka pro zpracování wallpaperů musí být kvalitní, ostrá a kompozičně vyvážená (nevím, co z toho fotka Dixinky nesplňovala). Pak ale nechápu, proč posíláme svým favoritům nějaké hodnocení? Za měsíc listopad zvítězila fotka bez podzimního listí, které k tomuto období patří!? Všechny fotky s pejsky v listí rozhodně patřily k nejhezčím (moje reakce je v Diskuzi – o stránkách hafici.cz). Nic proti vítězné fotce, všichni holt nemilují jorkšíry, ale kde je na ní ten PODZIM? A byly další fotky se zimní tematikou, které byly na předních místech a byly mnohem hezčí než vybraná fotka za měsíc prosinec. Jsem výtvarník, pro fotky a podobné věci mám cit! 2) V srpnovém sporu MAJKA50 versus REXÍKOVA PANIČKA uživatelska ze Slovenska, která působí velmi citlivě a seriózně, napadala profil Rexíka a další profily, které se ho zastaly, z podvodné hry v TOP 100. Po prošetření adminů (nikdo nepodváděl) se nikomu neomluvila a dál na všechny působí seriózně a mile a nadále píše své komentáře s přáním pekného útorku, piatočku či nedeličky apod., jako by se nechumelilo. Kostičky a myšičky, o které si pravidelně psala do našich soukromých zpráv, si od nás s naprostou samozřejmostí nechala posílat, ale když jsem se ve sporu zastala druhé strany a vyvracela jí zpočátku jako přítelkyni (!) její zcestné argumenty, poslala strohou zprávu - vieč ty čo, ty už mi nepísaj. MAJKA50 se dodnes nikomu za své napadání neomluvila! A admini to celé nechali vyšumět, hlavně aby byl klid. V našem článku TOP 100 pro radost? je to popsané, její a jiné komentáře ohledně jejího napadání mám zkopírované. Pro mě MAJKA50 není slušný člověk a nerada se s ní potkávám na vašich profilech. Je to už stará záležitost, tak proč se k tomu stále vracet? Protože doma mě učili slušnosti a ta na tomto serveru zřejmě chybí! Dost mi vadí, že ostatní uživatele nadále balamutí její „milé komentáriky“. Někdy mám chuť náš profil zrušit, mám silný smysl pro spravedlnost a o tu se admini bohužel nestarají. Po každé fotosoutěži nastává velké zklamání, protože nejvíc oceněné fotky nevyhrají a taky si tady každý může „troubit do světa“ každou nepodloženou pitominu jako MAJKA50. Co si asi myslet o jejím tvrzení, že po nocích, zatímco ostatní slušní lidé spí, tak ta „naše skupina“ (profil DAN a naši přátelé) vytváří hory „falešných profilů“? Každý tu může urážet koho chce, a admini to pak urovnají stylem – už nenavštěvujte vzájemně své profily. Žádná omluva, vysvětlení, nic. Tenhle podivný způsob komunikace nezvládám. Pokud ještě nemáte můj mail uložený, udělejte to, může se stát, že brzy zmizíme z vašich „přidaných virtuálních přátel“. Nebo nezmizíme, ale přijdeme sem jen občas nakouknout. Je mi líto, ale nejsem schopná podřídit se věcem, s kterými bytostně nesouhlasím. Blíží se Vánoce, bude víc práce v Dárkovce a míň času na Hafíky. Třeba do konce roku všechny nespravedlnosti na tomto serveru ze mě vyprchají a já se ráda vrátím. Přeji vám všem hezký, pokud možno slunečný podzim. Mějte se dobře. M.Z. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kamarádi, mám pro vás ještě další dvě nabídky (a pro rodiče našich mladších kamarádů), bylo by vhodnější poslat vám je mailem, ale všichni ho uvedený nemáte 1) Je taková B**Á doba, spousta z vás má různé spoření a pojistky, které v současné době už nejsou tak výhodné, a bylo by dobré vaše finance převést jinam, kde se vám lépe „okotí“. Nebo uvažujete, jakým způsobem naspořit, sobě, dětem, vnoučatům, u koho si vzít hypotéku, kam ukládat měsíční obnosy, aby to mělo co největší efekt atd. A nechcete se o to sami starat a někam to chodit zařizovat. Můj syn Vašek podniká ve financích pod záštitou společnosti Partners v oblasti finančního poradenství (pozor – není pojišťovák!) a objektivně vám poradí, kam efektivně ukládat penízky, aby jich bylo čím dál víc, tou nejrychlejší cestou Ve světě, především v západní Evropě nebo USA, je tato služba běžná, u nás je v té formě, kterou poskytuje Vašek, zatím ještě novinka. Je obrovská spousta možností, jak naložit se svými úsporami a Vašek vám poradí, bez nároku na honorář. Nebudete platit za jeho rady, je placený svojí firmou, až když s ním zrealizujete svůj záměr. Ale taky nemusíte. V obou případech jsou pro vás jeho rady zdarma. Kontakt: vaclav.zajicek%lsb;at%rsb;partners.cz (mobil 607900739). Neostýchejte se poradit s ním a zeptat se ho, jak by konkrétně mohl pomoci vám, zatím s ním byli všichni spokojení, včetně mě a manžela, protože většinu smluv nám předělal na výhodnější podmínky. Podívejte se na www.partners.cz nebo www.partners.bs.cz 2) Nabídka švédské kosmetiky Oriflame (od mojí dcery Mirky): http://cz.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml Na těchto stránkách bude od pondělí 8. listopadu aktuální katalog, který je v nabídce, poté po každých 21 dnech další katalog. Nyní se jedná o katalog s velkými slevami nejen na kosmetiku, ale také na dárky pro děti, šperky, kabelky atd… Jelikož se jedná o vánoční katalog, ceny jsou nyní nejlepší za celý rok. Proto vám nabízím možnost vybrat si něco z katalogu, zaslat mi číslo výrobku (které se pod výrobkem nachází), název (o co se jedná) a cenu. Pokud jste z Prahy, seženu vám to a po domluvě zavezu na místo určené. Pokud z Prahy nejste, mohla bych vám to poslat poštou a na ceně poštovného bychom se domluvili podle váhy balíčku. Kontakt: Mirka.pal%lsb;at%rsb;seznam.cz (mobil 728610096) Hafíky zdraví Mirka Zajíčková Majko, tak to je celé znění ... pěkný večer a zítra fajn neděli ..... Odpovědět Archiv Smazat [/blockquote] Dobrý večer MAJKO50, škoda, že ti "neujela" ruka a nezkopírovala jsi i podpis pod zprávou, kterou jsem posílala v soukromé poště svým přátelům. Jeden z nich je nejspíš víc tvým přítelem. Budiž. Tykám ti, protože jsi s tím začala ty, ještě v době, kdy jsme se kamarádily a já ti posílala kostičky a myšičky po několik měsíců, o které sis psala každý den do mé soukromé pošty. Nevím, proč uveřejňuješ můj soukromý dopis, který patří do soukromých zpráv mých přátel. Uvědom si, že mi děláš reklamu, a ta na veřejné stránky přece nepatří. Hafíci jsou o jiném, soukromé zprávy patří do soukromých zpráv. Opět zdůrazňuji - za nic, co zde prezentuji (veřejně či v soukromých zprávách), se rozhodně nestydím. Máš snad ty co svým kamarádům nabídnout? Zdravím naše kamarády a ze slušnosti i tebe a tvého přítele/přítelkyni, který/která ještě neprohlédl/la. Celým jménem - Marcela Zajíčková a její milovaní pejsci DAN a Lui
Marcine napsal(a): Majko, prosím tě, už se uklidni, nikdo tě nikde nenapadá a neuráží, trpíš stihomamem. Jsi nám všem naprosto ukradená, kostičkuj si a myšičkuj a už dej všem pokoj. Administrátorka JERRY všechna tvoje obvinění prověřila a je to O.K., což jsem se ti snažila celou dobu vysvětlit, a myslím, že slušně. Ale ty jsi tak zatvrzelá ve svém přesvědčení, že se nedivím, když dají lidi v nějakém komentáři najevo, že už tě mají plný zuby. Nevím, jak u vás na Slovensku, ale u nás v česku NEJHORŠÍ NA SVĚTĚ JE SRÁŽKA S BLBCEM je prachobyčejné české přísloví a běžně se užívá. Doufám, že to stačí jako vysvětlení a už bude konečně klid.
Zde je vysvětlení od JERRY, administrátorky portálu. Po mém dotazu je poslala na můj mail a já jí za ně děkuji: Dobrý den, z profilu, který jeho majitel dlouho nenavštívil není možné, aby od něj někdo dostal hlas. Alespoň ne do té doby než se znovu přihlásí a popřípadě bude hodnotit (kostičkovat). Každý uživatel by měl mít jeden účet s profily. Pokud bude opravdu chtít někdo podvádět a vytvoří si jiné účty, s jinými reg. emaily, tak to bohužel možné je, ale není to regulérní. Ale pochybuji, že by někoho bavilo si vytvořit několik účtů a udržovat je. Jestliže však budete mít na někoho konkrétního podezření, tak pak je možné zkontrolovat u hlasujících jejich IP adresy. Co se týče sporů uživatelek Majka50 a Rexíkova panička, tak tam jsem IP adresy kontrolovala a nic podezřelého jsem nenašla. To jsem psala i v té nesmyslné diskuzi: https://www.hellosandy.cz/diskuzni- forum/povidani-o-vsem-moznem/c estne-hodnotenia-1/?pageID=2 S pozdravem a přáním hezkého dne Lenka Vinšová (lenka.vinsova[at]miton.cz)
[blockquote]Majka50 (11.11.2010 21:16:44) napsal: * Ahoj kamarádi! A je to tady Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod. KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít Z obvinění MARRY (zakázala nám psát komentáře na profily Piškotky a Astičky), že si děláme z našeho profilu „byznys“, si už nic neděláme (a děkujeme za vaši velkou podporu), MARRY zřejmě nepochopila, že moje knížka je pro vás kamarády za hubičku (a v Dárkovce za dvě), protože moje panička pejsky miluje, a že tu nejsme s vámi jen kvůli jejímu prodeji. Za dva roky od jejího vydání se prodala v knihkupectví celá půlka (knižní náklad 1 800 ks), pak ji chtěl nakladatel nabídnout Levným knihám, protože bylo pro něj výhodnější po dvou letech vydat nový titul a zbavit se starého. Panička nedopustila, abych se ocitnul v regálech s knihami, kterých se nakladatelé z finančních důvodů zbavují, zbytek 850ks skoupila a rozhodla se nabídnout je převážně milovníkům psů (i kočiček) na tomto serveru (a v Dárkovce). Koneckonců nejsme sami, kdo tady nabízí kamarádům výrobky s pejsáčkovskou tematikou jako třeba pelíšky, oblečky, služby (např. KOLIBŘÍK a knížka Básničky od Barušky – to MARRY nevadí, naše nabídka jí zřejmě vadí, protože jsme se v srpnovém sporu MAJKA50 versus REXÍKOVA PANIČKA zastali druhé strany). A proč by taky ne, když máme svým kamarádům co nabídnout? Pro vaši informaci – prodali jsme vám celkem 106 knížek (půlku loni před Vánocemi, druhou půlku během letošního roku) a 24 obrázků. Netajíme se s tím, taky není proč. Panička má svou práci ráda a říká o ní: „Není nad to skloubit příjemné (výroba obrázků s pejsky a kočičkami) s užitečným (jako živnostníka ji to taky živí)! Podívejte se na nové stránky Dárkovky (e-shop), hlavně na obrázky s pejsky a kočičkami, a další obrázky, na etikety čajů a vín s kresbami, na zvonky s čísly, desatera, vtipné obrázky a další. Jsou to návrhy a výrobky paničky (výtvarnice OSVČ). Všichni pejsci jsou v Dárkovce vítáni (před těmi většími páník zpravidla uteče do zázemí, což vy, co už naši knížku máte, jistě chápete, ale panička chodí chlupáče vítat, bez ohledu na jejich velikost), denně se stává, že se z obyčejného nakupování nakonec přejde na rozhovor o domácích mazlíčcích díky nabízeným knížkám a obrázkům v obchodě je panička stále v kontaktu s pejsky a jejich páníčky a o svých zlatíčkách proberou všechno od A až do Z. Kamarádi, máme vás moc rádi, před rokem jste pomohli paničce z toho nejhoršího (bylo to necelý rok od mého odchodu na obláčky a panička se s tím pořád nedokázala smířit, rčení „Jako tělo bez duše“ odpovídalo jejímu stavu), už jen svojí existencí a příběhy vás, obláčkových pejsáčků, paničce ukázaly, že není sama, koho věrný kamarád navždy opustil. A jen díky vám a vašim nástupcům, kteří opět rozsvítili životy vašich páníčků, byla moje panička schopná pořídit si dalšího lumpa. Za to vám děkujeme. Mějte se s páníčky moc dobře pa Váš kamarád DAN Dárková prodejna www.benesro.cz, v případě zájmu o KNÍŽKY a OBRÁZKY zadejte objednávku na e-mail MarcZaj%lsb;at%rsb;seznam.cz, poštovné s balným bude menší než v e-shopu. Výroba obrázků s našimi kamarády je pro mě velikým potěšením Všem, kdo už knížku nebo obrázek máte, děkujeme za váš zájem. Těší mě, že se vám obojí líbí. Život s Danem byl neobyčejný, jedinečný a úžasný a bude mi navždy chybět… Srdečně zdraví Marcela Zajíčková a lotr LUI P.S. Bohužel musím připsat i něco nehezkého: 1) Poměry na Hafících mě čím dál víc znechucují. Naposledy to byla fotosoutěž „Hledáme psy měsíců listopad a prosinec“, kdy naprosto jasně měla zvítězit Dixinka (byla první) za měsíc listopad. Podle pravidel si porota vyhrazuje právo na výběr fotky bez ohledu na hlasování uživatelů, ten argument bych vzala, fotka pro zpracování wallpaperů musí být kvalitní, ostrá a kompozičně vyvážená (nevím, co z toho fotka Dixinky nesplňovala). Pak ale nechápu, proč posíláme svým favoritům nějaké hodnocení? Za měsíc listopad zvítězila fotka bez podzimního listí, které k tomuto období patří!? Všechny fotky s pejsky v listí rozhodně patřily k nejhezčím (moje reakce je v Diskuzi – o stránkách hafici.cz). Nic proti vítězné fotce, všichni holt nemilují jorkšíry, ale kde je na ní ten PODZIM? A byly další fotky se zimní tematikou, které byly na předních místech a byly mnohem hezčí než vybraná fotka za měsíc prosinec. Jsem výtvarník, pro fotky a podobné věci mám cit! 2) V srpnovém sporu MAJKA50 versus REXÍKOVA PANIČKA uživatelska ze Slovenska, která působí velmi citlivě a seriózně, napadala profil Rexíka a další profily, které se ho zastaly, z podvodné hry v TOP 100. Po prošetření adminů (nikdo nepodváděl) se nikomu neomluvila a dál na všechny působí seriózně a mile a nadále píše své komentáře s přáním pekného útorku, piatočku či nedeličky apod., jako by se nechumelilo. Kostičky a myšičky, o které si pravidelně psala do našich soukromých zpráv, si od nás s naprostou samozřejmostí nechala posílat, ale když jsem se ve sporu zastala druhé strany a vyvracela jí zpočátku jako přítelkyni (!) její zcestné argumenty, poslala strohou zprávu - vieč ty čo, ty už mi nepísaj. MAJKA50 se dodnes nikomu za své napadání neomluvila! A admini to celé nechali vyšumět, hlavně aby byl klid. V našem článku TOP 100 pro radost? je to popsané, její a jiné komentáře ohledně jejího napadání mám zkopírované. Pro mě MAJKA50 není slušný člověk a nerada se s ní potkávám na vašich profilech. Je to už stará záležitost, tak proč se k tomu stále vracet? Protože doma mě učili slušnosti a ta na tomto serveru zřejmě chybí! Dost mi vadí, že ostatní uživatele nadále balamutí její „milé komentáriky“. Někdy mám chuť náš profil zrušit, mám silný smysl pro spravedlnost a o tu se admini bohužel nestarají. Po každé fotosoutěži nastává velké zklamání, protože nejvíc oceněné fotky nevyhrají a taky si tady každý může „troubit do světa“ každou nepodloženou pitominu jako MAJKA50. Co si asi myslet o jejím tvrzení, že po nocích, zatímco ostatní slušní lidé spí, tak ta „naše skupina“ (profil DAN a naši přátelé) vytváří hory „falešných profilů“? Každý tu může urážet koho chce, a admini to pak urovnají stylem – už nenavštěvujte vzájemně své profily. Žádná omluva, vysvětlení, nic. Tenhle podivný způsob komunikace nezvládám. Pokud ještě nemáte můj mail uložený, udělejte to, může se stát, že brzy zmizíme z vašich „přidaných virtuálních přátel“. Nebo nezmizíme, ale přijdeme sem jen občas nakouknout. Je mi líto, ale nejsem schopná podřídit se věcem, s kterými bytostně nesouhlasím. Blíží se Vánoce, bude víc práce v Dárkovce a míň času na Hafíky. Třeba do konce roku všechny nespravedlnosti na tomto serveru ze mě vyprchají a já se ráda vrátím. Přeji vám všem hezký, pokud možno slunečný podzim. Mějte se dobře. M.Z. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kamarádi, mám pro vás ještě další dvě nabídky (a pro rodiče našich mladších kamarádů), bylo by vhodnější poslat vám je mailem, ale všichni ho uvedený nemáte 1) Je taková B**Á doba, spousta z vás má různé spoření a pojistky, které v současné době už nejsou tak výhodné, a bylo by dobré vaše finance převést jinam, kde se vám lépe „okotí“. Nebo uvažujete, jakým způsobem naspořit, sobě, dětem, vnoučatům, u koho si vzít hypotéku, kam ukládat měsíční obnosy, aby to mělo co největší efekt atd. A nechcete se o to sami starat a někam to chodit zařizovat. Můj syn Vašek podniká ve financích pod záštitou společnosti Partners v oblasti finančního poradenství (pozor – není pojišťovák!) a objektivně vám poradí, kam efektivně ukládat penízky, aby jich bylo čím dál víc, tou nejrychlejší cestou Ve světě, především v západní Evropě nebo USA, je tato služba běžná, u nás je v té formě, kterou poskytuje Vašek, zatím ještě novinka. Je obrovská spousta možností, jak naložit se svými úsporami a Vašek vám poradí, bez nároku na honorář. Nebudete platit za jeho rady, je placený svojí firmou, až když s ním zrealizujete svůj záměr. Ale taky nemusíte. V obou případech jsou pro vás jeho rady zdarma. Kontakt: vaclav.zajicek%lsb;at%rsb;partners.cz (mobil 607900739). Neostýchejte se poradit s ním a zeptat se ho, jak by konkrétně mohl pomoci vám, zatím s ním byli všichni spokojení, včetně mě a manžela, protože většinu smluv nám předělal na výhodnější podmínky. Podívejte se na www.partners.cz nebo www.partners.bs.cz 2) Nabídka švédské kosmetiky Oriflame (od mojí dcery Mirky): http://cz.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml Na těchto stránkách bude od pondělí 8. listopadu aktuální katalog, který je v nabídce, poté po každých 21 dnech další katalog. Nyní se jedná o katalog s velkými slevami nejen na kosmetiku, ale také na dárky pro děti, šperky, kabelky atd… Jelikož se jedná o vánoční katalog, ceny jsou nyní nejlepší za celý rok. Proto vám nabízím možnost vybrat si něco z katalogu, zaslat mi číslo výrobku (které se pod výrobkem nachází), název (o co se jedná) a cenu. Pokud jste z Prahy, seženu vám to a po domluvě zavezu na místo určené. Pokud z Prahy nejste, mohla bych vám to poslat poštou a na ceně poštovného bychom se domluvili podle váhy balíčku. Kontakt: Mirka.pal%lsb;at%rsb;seznam.cz (mobil 728610096) Hafíky zdraví Mirka Zajíčková Majko, tak to je celé znění ... pěkný večer a zítra fajn neděli ..... Odpovědět Archiv Smazat [/blockquote] Ahoj ......, nevím, jestli sis všiml, že se nám opět vrátila Majka50 a znovu podvádí na celé čáře. Mrzí mě, že spousta poctivých lidí její chování neprokoukla a neodsoudila a nadále ji podporuje posíláním kostí. Majka5O si založila přes 30 falešných profilů a z nich si posílá sama sobě kosti a píše si sama sobě. Jen pro ukázku dva z nich, kde je dokonce stejná fotka u "různých psů": https://www.hellosandy.cz/profily/detail/47727/ https://www.hellosandy.cz/profily/detail/47725/ Stejným způsobem jsem varovala Nellynku, Dixinku a je na vás co s tím uděláte. Jerry samozřejmě ode mě dostala seznam, znám už ty její nicky nazpaměť. Už potrestaná byla, ale zřejmě málo a teď žádám o vymazání těchto cca 30 profilů. Ale nevarujte Cindu, dělá ji křoví. Všude dává kosti, aby to vypadalo věrohodně. Je mi z toho smutno. Hezký víkend přeje Rexík.
Marcine (11.11.2010 21:06:09) napsal: Nezlobte se, ale to je málo, co nabízíte všem ostaním poctivě soutěžícím uživatelům. SMAŽTE UŽ KONEČNĚ UŽIVATELE MAJKA50 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nebo snad na to chcete sepsat hafíkovskou petici ???????????? Vždycky když začne v TOP 100 soutěžit, vnese mezi ostatní uživatele takovou nepohodu, že hromadně vypínají hlasování. O tom snad oddechový server Hafici.cz není!!!!!!!!!!!! Pozdrav všem našim kamarádům posílají DAN a Lui s paničkou * Ahoj kamarádi! A je to tady Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod. KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít Z obvinění MARRY (zakázala nám psát komentáře na profily Piškotky a Astičky), že si děláme z našeho profilu „byznys“, si už nic neděláme (a děkujeme za vaši velkou podporu), MARRY zřejmě nepochopila, že moje knížka je pro vás kamarády za hubičku (a v Dárkovce za dvě), protože moje panička pejsky miluje, a že tu nejsme s vámi jen kvůli jejímu prodeji. Za dva roky od jejího vydání se prodala v knihkupectví celá půlka (knižní náklad 1 800 ks), pak ji chtěl nakladatel nabídnout Levným knihám, protože bylo pro něj výhodnější po dvou letech vydat nový titul a zbavit se starého. Panička nedopustila, abych se ocitnul v regálech s knihami, kterých se nakladatelé z finančních důvodů zbavují, zbytek 850ks skoupila a rozhodla se nabídnout je převážně milovníkům psů (i kočiček) na tomto serveru (a v Dárkovce). Koneckonců nejsme sami, kdo tady nabízí kamarádům výrobky s pejsáčkovskou tematikou jako třeba pelíšky, oblečky, služby (např. KOLIBŘÍK a knížka Básničky od Barušky – to MARRY nevadí, naše nabídka jí zřejmě vadí, protože jsme se v srpnovém sporu MAJKA50 versus REXÍKOVA PANIČKA zastali druhé strany). A proč by taky ne, když máme svým kamarádům co nabídnout? Pro vaši informaci – prodali jsme vám celkem 106 knížek (půlku loni před Vánocemi, druhou půlku během letošního roku) a 24 obrázků. Netajíme se s tím, taky není proč. Panička má svou práci ráda a říká o ní: „Není nad to skloubit příjemné (výroba obrázků s pejsky a kočičkami) s užitečným (jako živnostníka ji to taky živí)! Podívejte se na nové stránky Dárkovky (e-shop), hlavně na obrázky s pejsky a kočičkami, a další obrázky, na etikety čajů a vín s kresbami, na zvonky s čísly, desatera, vtipné obrázky a další. Jsou to návrhy a výrobky paničky (výtvarnice OSVČ). Všichni pejsci jsou v Dárkovce vítáni (před těmi většími páník zpravidla uteče do zázemí, což vy, co už naši knížku máte, jistě chápete, ale panička chodí chlupáče vítat, bez ohledu na jejich velikost), denně se stává, že se z obyčejného nakupování nakonec přejde na rozhovor o domácích mazlíčcích díky nabízeným knížkám a obrázkům v obchodě je panička stále v kontaktu s pejsky a jejich páníčky a o svých zlatíčkách proberou všechno od A až do Z. Kamarádi, máme vás moc rádi, před rokem jste pomohli paničce z toho nejhoršího (bylo to necelý rok od mého odchodu na obláčky a panička se s tím pořád nedokázala smířit, rčení „Jako tělo bez duše“ odpovídalo jejímu stavu), už jen svojí existencí a příběhy vás, obláčkových pejsáčků, paničce ukázaly, že není sama, koho věrný kamarád navždy opustil. A jen díky vám a vašim nástupcům, kteří opět rozsvítili životy vašich páníčků, byla moje panička schopná pořídit si dalšího lumpa. Za to vám děkujeme. Mějte se s páníčky moc dobře pa Váš kamarád DAN Dárková prodejna www.benesro.cz, v případě zájmu o KNÍŽKY a OBRÁZKY zadejte objednávku na e-mail MarcZaj[at]seznam.cz, poštovné s balným bude menší než v e-shopu. Výroba obrázků s našimi kamarády je pro mě velikým potěšením Všem, kdo už knížku nebo obrázek máte, děkujeme za váš zájem. Těší mě, že se vám obojí líbí. Život s Danem byl neobyčejný, jedinečný a úžasný a bude mi navždy chybět… Srdečně zdraví Marcela Zajíčková a lotr LUI P.S. Bohužel musím připsat i něco nehezkého: 1) Poměry na Hafících mě čím dál víc znechucují. Naposledy to byla fotosoutěž „Hledáme psy měsíců listopad a prosinec“, kdy naprosto jasně měla zvítězit Dixinka (byla první) za měsíc listopad. Podle pravidel si porota vyhrazuje právo na výběr fotky bez ohledu na hlasování uživatelů, ten argument bych vzala, fotka pro zpracování wallpaperů musí být kvalitní, ostrá a kompozičně vyvážená (nevím, co z toho fotka Dixinky nesplňovala). Pak ale nechápu, proč posíláme svým favoritům nějaké hodnocení? Za měsíc listopad zvítězila fotka bez podzimního listí, které k tomuto období patří!? Všechny fotky s pejsky v listí rozhodně patřily k nejhezčím (moje reakce je v Diskuzi – o stránkách hafici.cz). Nic proti vítězné fotce, všichni holt nemilují jorkšíry, ale kde je na ní ten PODZIM? A byly další fotky se zimní tematikou, které byly na předních místech a byly mnohem hezčí než vybraná fotka za měsíc prosinec. Jsem výtvarník, pro fotky a podobné věci mám cit! 2) V srpnovém sporu MAJKA50 versus REXÍKOVA PANIČKA uživatelska ze Slovenska, která působí velmi citlivě a seriózně, napadala profil Rexíka a další profily, které se ho zastaly, z podvodné hry v TOP 100. Po prošetření adminů (nikdo nepodváděl) se nikomu neomluvila a dál na všechny působí seriózně a mile a nadále píše své komentáře s přáním pekného útorku, piatočku či nedeličky apod., jako by se nechumelilo. Kostičky a myšičky, o které si pravidelně psala do našich soukromých zpráv, si od nás s naprostou samozřejmostí nechala posílat, ale když jsem se ve sporu zastala druhé strany a vyvracela jí zpočátku jako přítelkyni (!) její zcestné argumenty, poslala strohou zprávu - vieč ty čo, ty už mi nepísaj. MAJKA50 se dodnes nikomu za své napadání neomluvila! A admini to celé nechali vyšumět, hlavně aby byl klid. V našem článku TOP 100 pro radost? je to popsané, její a jiné komentáře ohledně jejího napadání mám zkopírované. Pro mě MAJKA50 není slušný člověk a nerada se s ní potkávám na vašich profilech. Je to už stará záležitost, tak proč se k tomu stále vracet? Protože doma mě učili slušnosti a ta na tomto serveru zřejmě chybí! Dost mi vadí, že ostatní uživatele nadále balamutí její „milé komentáriky“. Někdy mám chuť náš profil zrušit, mám silný smysl pro spravedlnost a o tu se admini bohužel nestarají. Po každé fotosoutěži nastává velké zklamání, protože nejvíc oceněné fotky nevyhrají a taky si tady každý může „troubit do světa“ každou nepodloženou pitominu jako MAJKA50. Co si asi myslet o jejím tvrzení, že po nocích, zatímco ostatní slušní lidé spí, tak ta „naše skupina“ (profil DAN a naši přátelé) vytváří hory „falešných profilů“? Každý tu může urážet koho chce, a admini to pak urovnají stylem – už nenavštěvujte vzájemně své profily. Žádná omluva, vysvětlení, nic. Tenhle podivný způsob komunikace nezvládám. Pokud ještě nemáte můj mail uložený, udělejte to, může se stát, že brzy zmizíme z vašich „přidaných virtuálních přátel“. Nebo nezmizíme, ale přijdeme sem jen občas nakouknout. Je mi líto, ale nejsem schopná podřídit se věcem, s kterými bytostně nesouhlasím. Blíží se Vánoce, bude víc práce v Dárkovce a míň času na Hafíky. Třeba do konce roku všechny nespravedlnosti na tomto serveru ze mě vyprchají a já se ráda vrátím. Přeji vám všem hezký, pokud možno slunečný podzim. Mějte se dobře. M.Z. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kamarádi, mám pro vás ještě další dvě nabídky (a pro rodiče našich mladších kamarádů), bylo by vhodnější poslat vám je mailem, ale všichni ho uvedený nemáte 1) Je taková B**Á doba, spousta z vás má různé spoření a pojistky, které v současné době už nejsou tak výhodné, a bylo by dobré vaše finance převést jinam, kde se vám lépe „okotí“. Nebo uvažujete, jakým způsobem naspořit, sobě, dětem, vnoučatům, u koho si vzít hypotéku, kam ukládat měsíční obnosy, aby to mělo co největší efekt atd. A nechcete se o to sami starat a někam to chodit zařizovat. Můj syn Vašek podniká ve financích pod záštitou společnosti Partners v oblasti finančního poradenství (pozor – není pojišťovák!) a objektivně vám poradí, kam efektivně ukládat penízky, aby jich bylo čím dál víc, tou nejrychlejší cestou Ve světě, především v západní Evropě nebo USA, je tato služba běžná, u nás je v té formě, kterou poskytuje Vašek, zatím ještě novinka. Je obrovská spousta možností, jak naložit se svými úsporami a Vašek vám poradí, bez nároku na honorář. Nebudete platit za jeho rady, je placený svojí firmou, až když s ním zrealizujete svůj záměr. Ale taky nemusíte. V obou případech jsou pro vás jeho rady zdarma. Kontakt: vaclav.zajicek[at]partners.cz (mobil 607900739). Neostýchejte se poradit s ním a zeptat se ho, jak by konkrétně mohl pomoci vám, zatím s ním byli všichni spokojení, včetně mě a manžela, protože většinu smluv nám předělal na výhodnější podmínky. Podívejte se na www.partners.cz nebo www.partners.bs.cz 2) Nabídka švédské kosmetiky Oriflame (od mojí dcery Mirky): http://cz.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml Na těchto stránkách bude od pondělí 8. listopadu aktuální katalog, který je v nabídce, poté po každých 21 dnech další katalog. Nyní se jedná o katalog s velkými slevami nejen na kosmetiku, ale také na dárky pro děti, šperky, kabelky atd… Jelikož se jedná o vánoční katalog, ceny jsou nyní nejlepší za celý rok. Proto vám nabízím možnost vybrat si něco z katalogu, zaslat mi číslo výrobku (které se pod výrobkem nachází), název (o co se jedná) a cenu. Pokud jste z Prahy, seženu vám to a po domluvě zavezu na místo určené. Pokud z Prahy nejste, mohla bych vám to poslat poštou a na ceně poštovného bychom se domluvili podle váhy balíčku. Kontakt: Mirka.pal[at]seznam.cz (mobil 728610096) Hafíky zdraví Mirka Zajíčková Majko, tak to je celé znění ... pěkný večer a zítra fajn neděli ..... Odpovědět Archiv Smazat
blick (10.11.2010 22:44:24) napsal: Ahoj vsem, mame v administraci udelany prehled, ktery nam dovoluje tyto jednodussi podvody snadno odhalit. Protoze promazavat to kazdy den je pro nas moc slozite a ke smazani uzivatele zatim nechceme pristoupit, tak jsme domluveni, ze pred koncem mesice budeme uzivatele penalizovat strzenim poctu kosticek poslanych z falesnych profilu najednou. Nezlobte se, ale to je málo, co nabízíte všem ostaním poctivě soutěžícím uživatelům. SMAŽTE UŽ KONEČNĚ UŽIVATELE MAJKA50 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nebo snad na to chcete sepsat hafíkovskou petici ???????????? Vždycky když začne v TOP 100 soutěžit, vnese mezi ostatní uživatele takovou nepohodu, že hromadně vypínají hlasování. O tom snad oddechový server Hafici.cz není!!!!!!!!!!!! Pozdrav všem našim kamarádům posílají DAN a Lui s paničkou
Milena (11.11.2010 18:28:52) napsal: Chrouste omlouvám se, asi jsem opravdu zbytečně důvěřivá. Je mi těžko připustit, že se někdo takto namáhá jen kvůli pomyslnému hodnocení. Díky. Bohužel namáhá!8-} :-D ;-) A je to tady zase!Před 2 lety pohoda,nyní skutečně podvody...;-) nemáme čas ani chutˇsoutěžit,jak píšu,jsem dospělý člověk,který má práci,mimo jiné své aktivity a hlavně pejska,kterému věnuji veškerý čas...;-) Po medaili netoužím,nebotˇ těch skutečných máme dost,i když s jinými zvířátky než s Toníkem...Nebudu číst ani ,,TOP 100 pro radost",protože to je otročina...8-} Být pejskařem obnáší věnovat se svému psovi,sžít se s ním po všech stránkách...Takže nechápu,proč sankce proti falešným profilům nejsou!Navíc u dospělých? K pláči či k smíchu?8-} U dětí dovedu pochopit,i když neschvaluji... Dokud tato listopadová honba za granulemi neskončí,nebudeme sem chodit.Řada uživatelů,kvůli rychlosti,jede bez antiviru.Nebojte,prověřil odborník,ne já..;-) .Těm poctivým přeji ,aby jim zbylo ,,jen" skutečné ,,pejskaření!"...Aja.
Ahoj, chci se jenom zeptat, za 1. místo v top 100 je nějaké odměna? Ptám se jen pro to, že nechápu proč se to tak řeší. Pokud za to nic není a je to jen na to, aby si páničci zvedli ego, tak nerozumím proč se to tu tak řeší. Pokud je za to odměna tak tomu rozumím.;-) Chroust (11.11.2010 17:34:43) napsal: Mileno, kde bych asi ty odkazy vzal? Zkopíroval jsem je z profilu Majky50 z jejího seznamu, kdo ji dal kosti. Příště musíš hledat pořádně a včas. ;-) Nemám nic proti soutěžícím v TOP100 a věřím, že drtivá většina z nich soutěží poctivě a právě proto mi vadí, že jsou mezi nimi takoví podvodníci, jako právě Majka50. Všem: Admini uznali, že profily, které jsem včera nahlásil byly opravdu falešné a založené jen pro podvodné hlasování Majky50 a uvedené profily smazali. Stačí si na odkazy kliknout a uvidíte, že již neexistují. Takže věřím, že admini si to vzali k srdci a je i jejich cílem, aby se soutěžilo poctivě a bez podvodů. Takže vzkaz všem podvodníkům - tady vám pšenka nepokvete!!!
Chrouste omlouvám se, asi jsem opravdu zbytečně důvěřivá. Je mi těžko připustit, že se někdo takto namáhá jen kvůli pomyslnému hodnocení. Díky.
Prosím všechny uživatele, aby se, než začnou někoho osočovat, trochu zamysleli. Doporučuju všem přečíst si článek od uživatelky MARCINE s názvem TOP 100 PRO RADOST. Když budete číst pozorně, zjistíte, že lidé mohou mít velmi rozdílné podmínky a takové odsouzení ohledně času stráveného na hafikách jim může hodně ublížit. Dále - zkoušela jsem vyhledat namátkou 4 profily, uvedené v seznamu uživatele Chroust, žádný z nich včera neposlal kostičky Cindy ani druhému profilu. Sama tu nejsem dlouho a chtěla jsem taky medajličku. Tak jsem to zkoumala a zjistila jsem, že ti na předních místech oslovují všechny nově přihlášené, pejsky, kočičky i koníky a posílají jim kostičky. A vždy se z toho množství najde někdo, kdo bude vracet a tím hodnocení přibude. Zabralo to hodně času, ale medajle se podařila. Jelikož to ale zabralo opravdu mnoho času, hodnocení jsme vypnuli a věnujeme se jiným věcem. Ale umím si snadno představit, že jsem například nepohyblivá, na vycházky s mým pejskem chodí rodina, já ho mám jako společníka. Pak budu velmi ráda věnovat mnoho hodin hafikům, protože je to téměř jediné spojení se světem, který se mi líbí.
Bolfice (11.11.2010 00:26:34) napsal: :-( Jsem zde na portálu 14 dnů a už jsem zklamaná.Měla jsem 16 let kocourka ale o tomto portálu jsem nic nevěděla.Dozvěděla jsem se o něm až při koupi nového kotěte,poté co mi BobešI.zemřel.Měla jsem radost že existuje taková velká "rodina" majitelů našich mazlíků,ale teď se dozvídám že i zde se podvádí. Myslela jsem že se zde každý rád pochlubí svým miláčkem,případně úspěch v chovu a ne že se tady soutěží o pár kg krmiva a doplňků.Lidi vzpamatujte se a věnujte se raději svým mazlíkům jak zde napsali už jiní. Je mi z toho smutno.:_( :_( >:-(
:-( Jsem zde na portálu 14 dnů a už jsem zklamaná.Měla jsem 16 let kocourka ale o tomto portálu jsem nic nevěděla.Dozvěděla jsem se o něm až při koupi nového kotěte,poté co mi BobešI.zemřel.Měla jsem radost že existuje taková velká "rodina" majitelů našich mazlíků,ale teď se dozvídám že i zde se podvádí. Myslela jsem že se zde každý rád pochlubí svým miláčkem,případně úspěch v chovu a ne že se tady soutěží o pár kg krmiva a doplňků.Lidi vzpamatujte se a věnujte se raději svým mazlíkům jak zde napsali už jiní. Je mi z toho smutno.:_( :_( >:-(
Ahoj vsem, mame v administraci udelany prehled, ktery nam dovoluje tyto jednodussi podvody snadno odhalit. Protoze promazavat to kazdy den je pro nas moc slozite a ke smazani uzivatele zatim nechceme pristoupit, tak jsme domluveni, ze pred koncem mesice budeme uzivatele penalizovat strzenim poctu kosticek poslanych z falesnych profilu najednou.
Holisek (10.11.2010 21:47:48) napsal: Kdysi dávno některé z těchto profilů hlasovaly i pro nás, pak najednou jako když utne. Nevadí nám to, ale objevují se vždy, když chce někdo:-) vyhrát. Chce to pouze pevné nervy a vydržet, těším se do důchod:-) budu sedět na micinách 24 hodin denně:-D Možná,když se dohodneme vždy pro tři kočičky,pejsky a koníky,že budeme posílat hlasíky jen jim,tak za 5 let budeme mít všichni všechny 3 pohárky,tak snad bude konečně klid.....:-D :-D
Andy (10.11.2010 20:45:41) napsal: Sakra lidi, kde ten čas berete? To jako nemusíte chodit do práce nebo do školy ? Co tahle věnovat tenhle volný čas svému psovi ? Myslím že to ocení daleko více než nějakou virtuální medaili... Ale nemusíte tu zase všechny házet do jednoho pytle! 8-} .. já třeba jsem tento měsíc na hafíkách po roce, vidim dobrá cena za 1., 2. a 3. ocenění.. říkám si, chci to vyhrát, tak to zkusím.. přiznám se, taky u toho sedím tak 3 hodiny a snažim se okostičkovat co nejvíce profilů.. ale jde mi o výhru, kterou dám aspoň do útulku, který pravidelně navštěvuji s přítelem.. a číst z toho nechám mému psu.. ale že bych já podváděla? ani omylem.. nemám k tomu ani důvod.. takže tak ;-)
Sakra lidi, kde ten čas berete? To jako nemusíte chodit do práce nebo do školy ? Co tahle věnovat tenhle volný čas svému psovi ? Myslím že to ocení daleko více než nějakou virtuální medaili...
Zdravím všechny poctivé uživatele Hafíků, to, co se poslední dobou děje v TOP 100 už překračuje všechny meze a nemohu to dále jen tak přehlížet. Opravdu si Majko50 a Petr a spol. myslíte, že lidi jsou tak "tupé ovce", že si nevšimnou, jak v TOP 100 podvádíte? Máte několik desítek falešných profilů, ze kterých si navzájem posíláte hlasy do soutěže, abyste za každou cenu vyhráli. Není proto divu, že Majka50 začátkem měsíce poskočila za dva dny o více než 500 míst nahoru a stále se dere výš a výš. Stačí si projít, kdo hlasuje pro Rokyho a Cindu, otevřít si tyto profily a každému musí být hned jasné, že minimálně polovina těchto profilů je falešná. Hlasují jen pro Rokyho a Cindu a píšou si navzájem. Žádám proto všechny slušné lidi, aby otevřeli oči a nepodporovali dále tyto podvodníky. Tuto zprávu posílám také adminům, aby okamžitě zakročili, jinak tato stížnost půjde přímo na vedení Mitonu. Žádám o okmažité smazání všech těchto falešných profilů a všech kostí, které byly z těchto profil poslány. Jen pro ukázku, několik z mnoha falešných profilů: https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36013/ #rating-101110-36013 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36677/ #rating-101110-36677 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36668/ #rating-101110-36668 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36555/ #rating-101110-36555 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36610/ #rating-101110-36610 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36554/ #rating-101110-36554 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36882/ #rating-101110-36882 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36009/ #rating-101110-36009 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36455/ #rating-101110-36455 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36452/ #rating-101110-36452 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/35761/ #rating-101110-35761 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/35745/ #rating-101110-35745 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36957/ #rating-101110-36957 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36008/ #rating-101110-36008 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36739/ #rating-101110-36739 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36738/ #rating-101110-36738 https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/29440/ #rating-101110-29440
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?