Diskuze Nevidím dáreček

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já jsem taky neměla problémy. Až včera, když ho přestěhovali do toho horoskopu a i dnes ho nemůžu najít. Napadlo mě, že je to nějaký chyták jak je napsáno, "No to já nevím ;).... :-(
Děkuji za radu, myslela jsem, že budu muset na oční:-)
mě se to tak povedlo až na 5.dárečk už mám...
klikněte na modrý rámeček s názvem PORADNA a nalevo je psí poradna..... atd.... :-DD >:) :-DD Zdeňka
Klikněte na modrý rámeček s název poradna a napravo dole je napsáno psí horos. atd..... :-DD >:) :-DD Zdeńka
me se taky nezobrazuje, i kdyz davam F5 jak divoka :-(
Já ho zase nemůžu najít dneska. Má být v psím horoskopu, ale nikde nic :(
Tak jelikož byl dáreček dlouho v sekci "videa" a já jej tam dnes měla, tak jsem ho našla skoro vždy na tom videu... Jestli je teď dárek na novém místě, tak se tímto omlouvám o své neznalosti...
Na videu? Dnešní dáreček má bejt v pohádce, pohádku jsem našla, ale video? To tam nidke nebylo.. a dáreček marně hledám :-(
Mě se dáreček většinou zobrazuje přímo na videu, nebo nad videem... Někdy i pod ním :D , ale jak říkám nejčastěji na videu. Ještě se mi nestalo, že bych dáreček neviděla, tak nevím... Na hafanou Tara s paničkou ;-)
tak jak cmucham tak cmucham dneska zadnej darek nemuzu najit :_( mel byt v clanku ,,silvestr a pes,,, nasla sem takovej clanek,napsala ho JANNURKA,ale darek nikde :_( asi mam cumak nanic :_( prosim napiste mi jestli ste ho nekdo nasli ...dekuju predem Ricky a Lucka
Jeééé! Díky za radu! Už jsem to našla také. Velmi mazané od Admina, který nám takto záměrně ztížil pátrání, abychom se naučili stránky používat a prohlížet. Hlavně ČÍST. ;-)
Jeee, opravdu to funguje - diky moc za radu!
Pozor musíte jít přes poradnu, ne přes zábavu, tam je, taky mě to včera potrápilo :D
Taky mám prolém.Koie mi říká že je v psím horoskopu na tento týden.Najedu přímo tam a ani mi neřekne bingo a dáreček tam není ani po stisknutí F5. ale je to přímo v tom týdnu a žádnej dárek.Tak nevím co s tím je:-(
problém je v tom, že jsou tu horoskopy 2x, jednou v zábavě a podruhé v poradně a dáreček je jen v jednom
no ja to skúšam už od poobedia a stále nič do teraz nebol problém ale ako ho presťahovali do toho horoskopu tak stále nič vôbec netuším kde je problém :_( :_( :_( :_( :_( :_(
.. pokud Vám to nejde nikdy zobrazit, tak si stáhněte prohlížeč nejnovější verze Mozilla Firefox ( to jsem si stáhla já nedávno ) .. jsem maximálně spokojená, co se týče dárečků, furt si mi zobrazujou ;)) ;-)
Tam jsem byla dneska už aspoň 5x, ale teď se mi to konečně povedlo 8-)
Jsem tu krátce, tak bych se chtěla omluvit, možná je to jen mou neznalostí, ale hledala jsem dáreček, našla stránku kde by měl být a i tabulka nahoře mi ohlašovala "Bingo", ale nikde ten červený dáreček nevidím. Zkoušela jsem několikrát F5, ale nic.. možná jsem slepá, ale tak nějak.. v jaké části stránky by ten dáreček měl být? Dík moc za odpověď
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?