Diskuze Nevíte někdo kdy můžu svou kočku nechat kastrovat?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kočka by měla být kastrovaná od 6 měsíců svého věku...Jelsi před kastrací kočka bude mít kotata a poté ji necháte vykastrovat bude mít trvalé následky tím že se bude pořád mrouskat!!POZOR NA TO!!!
No .. ten náš Mikeš Bonbónek taky půjde na kastraci :( ;-) Sice má ještě hóódně času, ale uvažujeme, že ho vykastrovat necháme .. ;-) Kočičky jsou pak klidnější a nic jim nechybí .. ;-) Ani kocourci tak nevyvádějí za kočičkama (to samé platí pro kočky, že nevyvádějí naopak za kocourama..) :D ;-) A ještě k tomu, když nám začne značkovat .. A chtěla by jsem se zeptat, od kolika měsíců se může kastrovat kocour?? Je to stejné jako u kočičky, že se můžou kastrovat od 6-7 měsíců (jak tady říkáte) ?? ;-) Moc děkuji za odpověď. Zdraví KOČIČÁCI.;-)
Janinka (07.02.2010 23:48:12) napsal: My jsme se ptaly u veterinářky, kdy je vhodné kocourka :-| kastrovat, tak nám bylo řečeno, že nejlepší to je od 8. měsíce nahoru, kdy jsou žlázy již vyvinuté. Záleží zároveň kdy začne :-~ značkovat, ale snad to nebude :-( dříve uvidíme. Moc děkuji za odpověď :D ;-)
My jsme se ptaly u veterinářky, kdy je vhodné kocourka :-| kastrovat, tak nám bylo řečeno, že nejlepší to je od 8. měsíce nahoru, kdy jsou žlázy již vyvinuté. Záleží zároveň kdy začne :-~ značkovat, ale snad to nebude :-( dříve uvidíme.
my jí necháváme až po aspoň jednom vrhu koťat.takže tak ve 2 letech.
My nechali naši kočičku kastrovat před 14 dny a je to v pohodě. Chudinka, nestihli jsme to před prvním mrouskáním, byla z toho celá vedle sebe, vůbec nechápala, co se to s ní děje. O těch mláďátkách jednou za rok je to opravdu pověra, není to pravda. Katrace se uvádí, že by měla být po prvním mrouskání, cca kolem 9. měsíce věku kočičky. Přejeme mnoho zdaru a radostí s kočičkou :-)
To, že musí mít každý živočich aspoň jednou za život mláďata je kec a bohužel se to tu pořád šíří, takže to opravdu není pravda a klidně svou číču vykastruj:D Zeptejte se veterináře a on vám poradí, kdy je na to vhodná doba, my taky určitě plánujeme, že tu náší vykastrujeme, protože moruskání je hrozná věc a koťátka se špatně udávají…;-)
Ona hrozně syčí když vidí kocoura.Ikdyž se mrouská.A když se nemrouská a vidí u babičky kotě,tak taky začne syčet.Vím že každý živočich by měl mít alespoň jednou mláďata,ale u Nesinky je opak.Rozhodli jsme se tedy pro kastraci!:-~
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?