Diskuze Nezmyselné bodkovanie

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jarmila (09.07.2009 19:11:36) napsal: Stalo sa mi viac krát v písaní či už odkazu alebo do správ že mi vybodkovalo slovo hoci nebolo škaredé a ani úmyselne som nemala na mysli neslušnost,napr" ŠPIC S**** mesto na Slovensku S***** druh hudobnej skladby kde je chyba? Nie som proti tomu ked niekto používa rýdzost slova ale ked to bodkujete nezmyselne budú si mysliet že aj ja nadávam verejne na portáli Jarmila Ano,to je pravda!!!8-} I cizí slova se vytečkují,jako by byla vulgární…;-) Aja.
Proč se na tyto stránky už konečně nevykašleš a přejdeš na jiné, lepší, profesionálnější? Je jich spousta. Pořád si tady stěžuje a k ničemu to stejně není.
Ahoj, nelze 24 hodin denně sledovat veškeré komentáře a diskuze, proto je na diskuzích nasazen vulgarmetr. Ten bohužel vytečkuje všechna slova, která v sobě mají i jen základ vulgárního slova :( Žádný automatický systém není ideální. Jarmila (11.07.2009 15:52:25) napsal: Ja som nie zchovaná za žiadne číslo ani heslo tak nerýp a nestaraj sa do toho urobil si si profil zvieratko žiadné a podondievaš Ja som sa pýtala nie Teba ale ADMINOV tak do toho nekecaj Ja si stojím za tým čo robím a hovorím toto čo Ty robáíš je hodné iba zbabelca a slabocha Jarmila:-) :-) :-) :-) :-)
Ja som nie zchovaná za žiadne číslo ani heslo tak nerýp a nestaraj sa do toho urobil si si profil zvieratko žiadné a podondievaš Ja som sa pýtala nie Teba ale ADMINOV tak do toho nekecaj Ja si stojím za tým čo robím a hovorím toto čo Ty robáíš je hodné iba zbabelca a slabocha Jarmila:-) :-) :-) :-) :-)
Lůca a vlci (12.07.2009 07:44:40) napsal: Kate (11.07.2009 16:39:27) napsal: Ahoj, nelze 24 hodin denně sledovat veškeré komentáře a diskuze, proto je na diskuzích nasazen vulgarmetr. Ten bohužel vytečkuje všechna slova, která v sobě mají i jen základ vulgárního slova :( Žádný automatický systém není ideální.Jarmila (11.07.2009 15:52:25) napsal: Ja som nie zchovaná za žiadne číslo ani heslo tak nerýp a nestaraj sa do toho urobil si si profil zvieratko žiadné a podondievaš Ja som sa pýtala nie Teba ale ADMINOV tak do toho nekecaj Ja si stojím za tým čo robím a hovorím toto čo Ty robáíš je hodné iba zbabelca a slabocha Jarmila:-) :-) :-) :-) :-) Kate,vždiť to nenapíše ani slovo p***** (p.ř.í.b.u.z.n.í.) i jinak toto slovo skoloněno,a je jich mnohem víc i českých!:-| p*****
Takže pro tebe je uživatel, který ještě nemá pejska, tudíž si nemůže založit profil pejska, podřadný uživatel, který tady nemá co dělat?!? Nevím, že bych někoho urážel, Jarmile jsem pouze odpověděl na její xenofobní narážku na to, že jsem uživatel s číslem a bez psa. MATÝSEK A PETRA (13.07.2009 21:07:52) napsal: TOTO JSOU HAFÍCI. TAKŽE POKUD JSI ZDE JAKO UŽIVATEL S PROFILEM,UŽ TAK ANONYMNÍ NEJSI. TY,POKUD VIDÍM,PROFIL NEMÁŠ A JEN SEM CHODÍŠ NĚKOHO URÁŽET. HMMM,ZVLÁŠTNÍ ZÁBAVA. NECHCEŠ SI NAJÍT JINOU ZÁBAVU? A NEBO JEŠTĚ LÍP,JDI PRUDIT NA JINÝ PORTÁL,TŘEBA NA TEN,NA KTERÝ TAK RÁD/A UPOZORŇU­JEŠ!! !!
Uživatel29088 (13.07.2009 21:26:48) napsal: Nevím, proč bych měl někoho prudit. :-) Pouze jsem napsal, že existují i alternativní stránky, které vy „zatvrzelí“ uživatelé tohoto portálu, nevidíte. A není jich málo. Jsem zvědavý, jak dlouho to tu ještě vydržíte. Mimochodem, neodpověděla jsi mi na otázku. 8-) MATÝSEK A PETRA (13.07.2009 21:20:28) napsal: Uživatel29088 (13.07.2009 21:17:25) napsal: Takže pro tebe je uživatel, který ještě nemá pejska, tudíž si nemůže založit profil pejska, podřadný uživatel, který tady nemá co dělat?!? Nevím, že bych někoho urážel, Jarmile jsem pouze odpověděl na její xenofobní narážku na to, že jsem uživatel s číslem a bez psa.MATÝSEK A PETRA (13.07.2009 21:07:52) napsal: TOTO JSOU HAFÍCI. TAKŽE POKUD JSI ZDE JAKO UŽIVATEL S PROFILEM,UŽ TAK ANONYMNÍ NEJSI. TY,POKUD VIDÍM,PROFIL NEMÁŠ A JEN SEM CHODÍŠ NĚKOHO URÁŽET. HMMM,ZVLÁŠTNÍ ZÁBAVA. NECHCEŠ SI NAJÍT JINOU ZÁBAVU? A NEBO JEŠTĚ LÍP,JDI PRUDIT NA JINÝ PORTÁL,TŘEBA NA TEN,NA KTERÝ TAK RÁD/A UPOZORŇU­JEŠ!! !!HM,MOUDRÁ ODPOVĚĎ. TAK DISKUTUJ O PSECH,KDYŽ JSI TAKOVÝ MILOVNÍK/MILOVNICE A PŘESTAŇ PRUDIT. ODPOVÍM TI RÁDA. ASI TADY NEMÁŠ CO DĚLAT,POKUD SE TI ZDE NELÍBÍ!! !! MŮŽE TADY BÝT ČLOVĚK,KTERÝ PSA NEMÁ,NEMŮŽE MÍT PROFIL A JE SLUŠNÝ. ALE NECHÁPU SMYSL TVÉHO POČÍNÁNÍ. VÍC K TVÉ OSOBĚ NEMÁM CO DODAT,JEN SI MYSLÍM,ŽE TĚCH UŽIVATELSKÝCH ÚČTŮ ZDE MÁŠ NĚKOLIK. URČITĚ NEJSEM DALEKO OD PRAVDY,ŽE?? A MYSLÍM,ŽE UŽ JSME MĚLI I TU ČEST SPOLU PÁRKRÁT KOMUNIKOVAT,MILÝ ANONYME.
Že si vyrýval a posielal ma na iné stránky a nie preto že si bol číslo Ja kostičkujem aj užívatelov s číslom to neznamená že ich neuznávam ale Tí sú skutoční milovníci zvierat a píšeme si ale Ty si obyčajný vyrývač tak preto
Nevím, proč bych měl někoho prudit. :-) Pouze jsem napsal, že existují i alternativní stránky, které vy „zatvrzelí“ uživatelé tohoto portálu, nevidíte. A není jich málo. Jsem zvědavý, jak dlouho to tu ještě vydržíte. Mimochodem, neodpověděla jsi mi na otázku. 8-) MATÝSEK A PETRA (13.07.2009 21:20:28) napsal: Uživatel29088 (13.07.2009 21:17:25) napsal: Takže pro tebe je uživatel, který ještě nemá pejska, tudíž si nemůže založit profil pejska, podřadný uživatel, který tady nemá co dělat?!? Nevím, že bych někoho urážel, Jarmile jsem pouze odpověděl na její xenofobní narážku na to, že jsem uživatel s číslem a bez psa.MATÝSEK A PETRA (13.07.2009 21:07:52) napsal: TOTO JSOU HAFÍCI. TAKŽE POKUD JSI ZDE JAKO UŽIVATEL S PROFILEM,UŽ TAK ANONYMNÍ NEJSI. TY,POKUD VIDÍM,PROFIL NEMÁŠ A JEN SEM CHODÍŠ NĚKOHO URÁŽET. HMMM,ZVLÁŠTNÍ ZÁBAVA. NECHCEŠ SI NAJÍT JINOU ZÁBAVU? A NEBO JEŠTĚ LÍP,JDI PRUDIT NA JINÝ PORTÁL,TŘEBA NA TEN,NA KTERÝ TAK RÁD/A UPOZORŇU­JEŠ!! !!HM,MOUDRÁ ODPOVĚĎ. TAK DISKUTUJ O PSECH,KDYŽ JSI TAKOVÝ MILOVNÍK/MILOVNICE A PŘESTAŇ PRUDIT.
Uživatel29088 (13.07.2009 21:17:25) napsal: Takže pro tebe je uživatel, který ještě nemá pejska, tudíž si nemůže založit profil pejska, podřadný uživatel, který tady nemá co dělat?!? Nevím, že bych někoho urážel, Jarmile jsem pouze odpověděl na její xenofobní narážku na to, že jsem uživatel s číslem a bez psa.MATÝSEK A PETRA (13.07.2009 21:07:52) napsal: TOTO JSOU HAFÍCI. TAKŽE POKUD JSI ZDE JAKO UŽIVATEL S PROFILEM,UŽ TAK ANONYMNÍ NEJSI. TY,POKUD VIDÍM,PROFIL NEMÁŠ A JEN SEM CHODÍŠ NĚKOHO URÁŽET. HMMM,ZVLÁŠTNÍ ZÁBAVA. NECHCEŠ SI NAJÍT JINOU ZÁBAVU? A NEBO JEŠTĚ LÍP,JDI PRUDIT NA JINÝ PORTÁL,TŘEBA NA TEN,NA KTERÝ TAK RÁD/A UPOZORŇU­JEŠ!! !! HM,MOUDRÁ ODPOVĚĎ. TAK DISKUTUJ O PSECH,KDYŽ JSI TAKOVÝ MILOVNÍK/MILOVNICE A PŘESTAŇ PRUDIT.
skalio (13.07.2009 21:07:32) napsal: Uživatel29088 (13.07.2009 20:53:54) napsal: Milá Jarmilo, opravdu si myslíš, že když zde máš své křestní jméno, že nejsi anonym? Víš, kolik Jarmil jen u nás existuje? Nejsi o nic menší anonym než jakýkoli uživatel s číslem. :D Když chceš psát adminům, tak piš přes odkaz „Napište nám“ a ne do diskuzního fora. To je tu od toho, aby v něm uživatelé diskutovali. Tvoje povyšování „neanonymů“ nad uživatele s číslem mne opravdu pobavilo. Jsi vůbec Jarmila? Jak mohu vědět, že nejsi třeba Jirka? :) Jarmila (11.07.2009 15:52:25) napsal: Ja som nie zchovaná za žiadne číslo ani heslo tak nerýp a nestaraj sa do toho urobil si si profil zvieratko žiadné a podondievaš Ja som sa pýtala nie Teba ale ADMINOV tak do toho nekecaj Ja si stojím za tým čo robím a hovorím toto čo Ty robáíš je hodné iba zbabelca a slabocha Jarmila:-) :-) :-) :-) :-)¨co je zase tohle za chytráka??? Co napadá Jarmilu???8-| 8-| 8-| Není už těch urážek Jarmily příliš?!!!!! :-~ Je to cílené napadat dobrého a rovného člověka,o němž víme,že je JARMILA!!!;-) Aja.
TOTO JSOU HAFÍCI. TAKŽE POKUD JSI ZDE JAKO UŽIVATEL S PROFILEM,UŽ TAK ANONYMNÍ NEJSI. TY,POKUD VIDÍM,PROFIL NEMÁŠ A JEN SEM CHODÍŠ NĚKOHO URÁŽET. HMMM,ZVLÁŠTNÍ ZÁBAVA. NECHCEŠ SI NAJÍT JINOU ZÁBAVU? A NEBO JEŠTĚ LÍP,JDI PRUDIT NA JINÝ PORTÁL,TŘEBA NA TEN,NA KTERÝ TAK RÁD/A UPOZORŇU­JEŠ!! !!
Uživatel29088 (13.07.2009 20:53:54) napsal: Milá Jarmilo, opravdu si myslíš, že když zde máš své křestní jméno, že nejsi anonym? Víš, kolik Jarmil jen u nás existuje? Nejsi o nic menší anonym než jakýkoli uživatel s číslem. :D Když chceš psát adminům, tak piš přes odkaz „Napište nám“ a ne do diskuzního fora. To je tu od toho, aby v něm uživatelé diskutovali. Tvoje povyšování „neanonymů“ nad uživatele s číslem mne opravdu pobavilo. Jsi vůbec Jarmila? Jak mohu vědět, že nejsi třeba Jirka? :) Jarmila (11.07.2009 15:52:25) napsal: Ja som nie zchovaná za žiadne číslo ani heslo tak nerýp a nestaraj sa do toho urobil si si profil zvieratko žiadné a podondievaš Ja som sa pýtala nie Teba ale ADMINOV tak do toho nekecaj Ja si stojím za tým čo robím a hovorím toto čo Ty robáíš je hodné iba zbabelca a slabocha Jarmila:-) :-) :-) :-) :-) ¨co je zase tohle za chytráka??? Co napadá Jarmilu???8-| 8-| 8-|
Ešte nemám sklerozu a viem čo som ak si zvedavý tak si najprv urob poriadný profil a potom môžeme diskutovat mne odpovedali vtedy admini za čo som sa im podakovala a kde Ja píšem to si rozhodnem sama a kto ma pozná či už z profilov alebo osobne alebo cez skype vie kto som a Tebe to vysvetlovat nebudem nestojíš mi za to
Milá Jarmilo, opravdu si myslíš, že když zde máš své křestní jméno, že nejsi anonym? Víš, kolik Jarmil jen u nás existuje? Nejsi o nic menší anonym než jakýkoli uživatel s číslem. :D Když chceš psát adminům, tak piš přes odkaz „Napište nám“ a ne do diskuzního fora. To je tu od toho, aby v něm uživatelé diskutovali. Tvoje povyšování „neanonymů“ nad uživatele s číslem mne opravdu pobavilo. Jsi vůbec Jarmila? Jak mohu vědět, že nejsi třeba Jirka? :) Jarmila (11.07.2009 15:52:25) napsal: Ja som nie zchovaná za žiadne číslo ani heslo tak nerýp a nestaraj sa do toho urobil si si profil zvieratko žiadné a podondievaš Ja som sa pýtala nie Teba ale ADMINOV tak do toho nekecaj Ja si stojím za tým čo robím a hovorím toto čo Ty robáíš je hodné iba zbabelca a slabocha Jarmila:-) :-) :-) :-) :-)
Kate (11.07.2009 16:39:27) napsal: Ahoj, nelze 24 hodin denně sledovat veškeré komentáře a diskuze, proto je na diskuzích nasazen vulgarmetr. Ten bohužel vytečkuje všechna slova, která v sobě mají i jen základ vulgárního slova :( Žádný automatický systém není ideální.Jarmila (11.07.2009 15:52:25) napsal: Ja som nie zchovaná za žiadne číslo ani heslo tak nerýp a nestaraj sa do toho urobil si si profil zvieratko žiadné a podondievaš Ja som sa pýtala nie Teba ale ADMINOV tak do toho nekecaj Ja si stojím za tým čo robím a hovorím toto čo Ty robáíš je hodné iba zbabelca a slabocha Jarmila:-) :-) :-) :-) :-) Kate,vždiť to nenapíše ani slovo p***** (p.ř.í.b.u.z.n.í.) i jinak toto slovo skoloněno,a je jich mnohem víc i českých!:-|
Nemám rád anonymy. A víš proč? Protože jsou to poserové, co se neumějí podívat člověku do očí. Odkryj svoji tvář a pojď diskutovat jako rovný s rovným. Ale to ty asi nedokážeš! A jestli si jsi zvolil hafíky za svoje pole působnosti, tak ti mohu říci jen jedno slovo. Táhni! Uživatel29088 (11.07.2009 11:19:15) napsal: Proč se na tyto stránky už konečně nevykašleš a přejdeš na jiné, lepší, profesionálnější? Je jich spousta. Pořád si tady stěžuje a k ničemu to stejně není.
Kate (11.07.2009 16:39:27) napsal: Ahoj, nelze 24 hodin denně sledovat veškeré komentáře a diskuze, proto je na diskuzích nasazen vulgarmetr. Ten bohužel vytečkuje všechna slova, která v sobě mají i jen základ vulgárního slova :( Žádný automatický systém není ideální.Jarmila (11.07.2009 15:52:25) napsal: Ja som nie zchovaná za žiadne číslo ani heslo tak nerýp a nestaraj sa do toho urobil si si profil zvieratko žiadné a podondievaš Ja som sa pýtala nie Teba ale ADMINOV tak do toho nekecaj Ja si stojím za tým čo robím a hovorím toto čo Ty robáíš je hodné iba zbabelca a slabocha Jarmila:-) :-) :-) :-) :-) Dakujem pekne za vysvetlenie som rada že ste sa ozvali a vysvetlili mi to jasné že nikto nebude sediet pri počítači den aj noc prajem príjemný víkend plný pohody a slniečka ešte raz díky Jarmila:-) :-) :-) :-)
Stalo sa mi viac krát v písaní či už odkazu alebo do správ že mi vybodkovalo slovo hoci nebolo škaredé a ani úmyselne som nemala na mysli neslušnost,napr" ŠPIC S**** mesto na Slovensku S***** druh hudobnej skladby kde je chyba? Nie som proti tomu ked niekto používa rýdzost slova ale ked to bodkujete nezmyselne budú si mysliet že aj ja nadávam verejne na portáli Jarmila
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?