Diskuze Nezobrazuje se mi profil pejska

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hezký dne, právě jsem chtěla své fence Kettynce přidat nové fotečky, ale vůbec tam nemá fotky ani dárečky, videa, přátele, prostě je tam prázdno. Ale přitom u ostatních svých profilů je vše v pořádku, ale u Kettynky se nic nezobrazuje, pouze levá část. Máte to někdo i u svého profilu??8-} 8-} 8-}
Jedna pani mi poradila a musela jsem si změnit pozadí profilu a pak už to je v pořádku;-)
Ahojky. Od rána mi nejdou u některých profilů zobrazit kostičky a vůbec celá pravá strana je fuč 8-}8-| Je to chyba u mě v pc a nebo se to děje i u někoho z vás ?? !!
U mě také se nezobrazuje pravá strana a také někomu zatím nejdou přidat kostičky...;-) Ale je to možná tím,že programátor zatím vše ,,nedomákl"...;-) Jsem PC-samouk,takže pouze laický názor.Aja.
Už se vám všem zobrazuje profil v pořádku?
Kamarádi chtěla jsem vám poslat kostička a nezobrazuje se mi ytam vaše fotka ani hodnocení :( Proč furt něco vylepšují,spíš ale k horšímu :( Kdy bude vše v pořádku?:_( :_(
Nejsi sama, je to hrozné. Chtěla jsem kamarádům poslat kostičky, ale zobrazují se přesně tak, jak píšeš. Pouze levá strana, fotky se nezobrazí, hodnocení také ne. Proč vždycky při nějakém "vylepšení" musí portál ležet v křeči? Kdyby admini nechali na pokoji grafické úravy a starali se o funkčnost stránek, tak by udělali lépe. Navíc se nezobrazuje dáreček na stránce, kde je slíbený. ஐღ PERLIČKY ღஐ (06.10.2010 19:37:10) napsal: Hezký dne, právě jsem chtěla své fence Kettynce přidat nové fotečky, ale vůbec tam nemá fotky ani dárečky, videa, přátele, prostě je tam prázdno. Ale přitom u ostatních svých profilů je vše v pořádku, ale u Kettynky se nic nezobrazuje, pouze levá část. Máte to někdo i u svého profilu??8-} 8-} 8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?