Diskuze Nezobrazují se fotky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dušan (09.12.2015 20:40:51) napsal: Dík za info. Mé připojení je OK, prohlížeče bez nějakých instalovaných doplňků. Různě náročné weby fungují jak mají, běžně (i teď) jich mám otevřeno několik současně v jednom okně na více kartách. Jen Miciny+Hafíci+Koníci nezobrazují obrázky, ale reklamy i videa fungují. Na diskusi Hafíků má nejspíš někdo podobný problém.
Ahoj, jsem sám, komu se na Micinách ( nebo i to co zbylo z Hafíků) nezobrazují obrázky, náhledové ikony? Zkusil jsem IE, Firefox i Chrome, nic.
Zdeněk (09.12.2015 23:29:08) napsal: Pak je zřejmě opravdu někde systémová chyba servru miciny a hafíci. Pokud zde nikdo z adminů neodpovídá tak je dobré napsat přímo jim. To jo Zdeňku. Jen si k tomu a protože jste tady registrován teprve letos, dovolím upraveně ocitovat jedno známé: "Nejsi zdejší, viď? Jinak bys věděl, že na Micinách je psát administraci jako hrách na zeď házet!" Tedy většinou.
Dušane, máte pořád stejný problém? Nebo je to již ok? Opravdu se týká všech tří webů? Dušan (09.12.2015 20:40:51) napsal: Dík za info. Mé připojení je OK, prohlížeče bez nějakých instalovaných doplňků. Různě náročné weby fungují jak mají, běžně (i teď) jich mám otevřeno několik současně v jednom okně na více kartách. Jen Miciny+Hafíci+Koníci nezobrazují obrázky, ale reklamy i videa fungují. Na diskusi Hafíků má nejspíš někdo podobný problém.
Dušane, to že se nezobrazovaly fotky nebyl problém s údržbou. V té době se na ani jednom ze tří webů nic nedělalo :-( Jinak - o úpravě titulní stránky jsme dopředu informovali. V diskuzi (nebylo vytvořeno speciální vlákno, asi mělo být) i na titulní stránce, tak jako vždy. Dušan (15.12.2015 11:38:28) napsal: Díky za snahu pomoci Mileno (i Kate). Druhý den bylo vše OK aniž bych u sebe cokoliv měnil. Právě, že počítač používám od poloviny devadesátých let ( defragmentace, čištění registrů :-) ), tedy dle mého soudu byl problém nejspíš někde jinde. Ostatně nebyl jsem sám, obrázky výhradně z zdejších tří webů se nezobrazovaly také dalším uživatelům. Jen to neuvedli do diskuse. PS. Možná se mýlím, ale kdysi titulní strana Micin obsahovala aktuální upozornění na případné komplikace, spojené s údržbou webu. Nevím, u Hafíků nedávno dost velká změna a jestli se nepletu, rovnou bez oznámení?8-}
Kate (15.12.2015 13:05:41) napsal: Dušane, to že se nezobrazovaly fotky nebyl problém s údržbou. V té době se na ani jednom ze tří webů nic nedělalo :-( Jinak - o úpravě titulní stránky jsme dopředu informovali. V diskuzi (nebylo vytvořeno speciální vlákno, asi mělo být) i na titulní stránce, tak jako vždy. Technika si někdy žije vlastním životem :-) , hlavně, že je to OK! 8-) 8-) 8-) Ale titulka Hafíků se mí stejně nelíbí >:)
Milena57 (13.12.2015 18:42:50) napsal: Dušane, já už rok funguji tak, že téměř obden čistím a defragmentuji disk a registry. Tak hodně štěstí Milena Kate (12.12.2015 22:17:29) napsal: Dušane, máte pořád stejný problém? Nebo je to již ok? Opravdu se týká všech tří webů? Díky za snahu pomoci Mileno (i Kate). Druhý den bylo vše OK aniž bych u sebe cokoliv měnil. Právě, že počítač používám od poloviny devadesátých let ( defragmentace, čištění registrů :-) ), tedy dle mého soudu byl problém nejspíš někde jinde. Ostatně nebyl jsem sám, obrázky výhradně z zdejších tří webů se nezobrazovaly také dalším uživatelům. Jen to neuvedli do diskuse. PS. Možná se mýlím, ale kdysi titulní strana Micin obsahovala aktuální upozornění na případné komplikace, spojené s údržbou webu. Nevím, u Hafíků nedávno dost velká změna a jestli se nepletu, rovnou bez oznámení?8-}
Dušan (10.12.2015 11:51:50) napsal: To jo Zdeňku. Jen si k tomu a protože jste tady registrován teprve letos, dovolím upraveně ocitovat jedno známé: "Nejsi zdejší, viď? Jinak bys věděl, že na Micinách je psát administraci jako hrách na zeď házet!" Tedy většinou. Jo. Chápu. A co takhle zkusit napsat Kate (profil zde) -http://www.miciny.cz/uzivatele/detail-uzivatele/36/ . V jistém problému se ozvala hned (představila se jako Kate - admin / Hafici.cz) a i pomohla s řešením kamáradce zde na miciních i mnoha jiným lidem.cz. A to během několika málo hodin, a musím říct že vše vyřešila opravdu rychle a jen kladně. Zkuste ji napsat a uvidíte - jinak opravdu nevím. Přeji hezký zbytek večera. Zdeněk
Zdeněk (09.12.2015 23:26:34) napsal: Pak je zřejmě opravdu někde systémová chyba servru miciny a hafíci. Pokud zde nikdo z adminů neodpovídá tak je dobré napsat přímo jim.
Zdeněk (09.12.2015 19:15:33) napsal: Jsem z Karviné a jsem na hafících i micinách každý den (cca 2 hoďky), mám poskytovatele UPC a rychlost 120 Mb/s a prohlížeč Firrefox. Ani jednou se mi to nesekalo (tedy vlastně jednou dnes na cca. 3 minuty - ale to otvírám až 10 profilů naráz)a vše vidím tak jak mám. Nemůže být třeba chybou pokud si někdo nainstaloval prohlížeč "seznam" hodně lidí si na něj stěžuje. I počasí dost ovlivňuje přenos signálu mezi poskytovatelem a Vámi. Inu jak píšu - mně vše jede a frčí. Dík za info. Mé připojení je OK, prohlížeče bez nějakých instalovaných doplňků. Různě náročné weby fungují jak mají, běžně (i teď) jich mám otevřeno několik současně v jednom okně na více kartách. Jen Miciny+Hafíci+Koníci nezobrazují obrázky, ale reklamy i videa fungují. Na diskusi Hafíků má nejspíš někdo podobný problém.
Dušan (09.12.2015 17:42:42) napsal: Ahoj, jsem sám, komu se na Micinách ( nebo i to co zbylo z Hafíků) nezobrazují obrázky, náhledové ikony? Zkusil jsem IE, Firefox i Chrome, nic. Jsem z Karviné a jsem na hafících i micinách každý den (cca 2 hoďky), mám poskytovatele UPC a rychlost 120 Mb/s a prohlížeč Firrefox. Ani jednou se mi to nesekalo (tedy vlastně jednou dnes na cca. 3 minuty - ale to otvírám až 10 profilů naráz)a vše vidím tak jak mám. Nemůže být třeba chybou pokud si někdo nainstaloval prohlížeč "seznam" hodně lidí si na něj stěžuje. I počasí dost ovlivňuje přenos signálu mezi poskytovatelem a Vámi. Inu jak píšu - mně vše jede a frčí.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?