Diskuze nohy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

bulvicka (07.05.2013 12:37:25) napsal: Dobry den,mame dvoumesicniho kocourka.Pri jeho hrach vylezl na zaves,ktery na sebe shodil i s konzoli a vse co bylo pobliz.Kocourek zalezl do skrine.A kdyz jsem se na nej podival,zda je v poradku,zjistil jsem,ze se nemuze postavit na zadni nohy.Okamzite jsem sel k veterinarovi,ktery udelal rentgena a zjistil,ze neni nic zlomeneho ani narazeneho.Podle vyjadreni pana doktora ma skriply nerv,ale me jako laikovi nejde na rozum,ze za sebou taha zadni nohy,a to muze byt i od skripleho nervu.Dekuji Vidim myslím,že má vet pravdu...znám podobný případ u psa
Dobry den,mame dvoumesicniho kocourka.Pri jeho hrach vylezl na zaves,ktery na sebe shodil i s konzoli a vse co bylo pobliz.Kocourek zalezl do skrine.A kdyz jsem se na nej podival,zda je v poradku,zjistil jsem,ze se nemuze postavit na zadni nohy.Okamzite jsem sel k veterinarovi,ktery udelal rentgena a zjistil,ze neni nic zlomeneho ani narazeneho.Podle vyjadreni pana doktora ma skriply nerv,ale me jako laikovi nejde na rozum,ze za sebou taha zadni nohy,a to muze byt i od skripleho nervu.Dekuji Vidim
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?