Diskuze normální a virtuální profil

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Pavla a šest kočičích mušketýrů (15.05.2012 21:32:03) napsal: Normální (skutečný) profil je profil psa (kočky, koně, morčete...), který je opravdický a který je váš. Virtuální profil je o psovi vymyšleném (neexistujícím), o dvou či více psech, fotoalbum atd. Pokud je profil virtuální, musí tak být označený. takže virtuální je třeba když někde najdu fotku pejska a ten se mi líbí a udělám mu profil? To je nějak divné!!! To mi hlava nebere:(
tak to jsme chteli taky zjistit a porad nevime :O( :_/
Jannetka (15.05.2012 23:50:49) napsal: takže virtuální je třeba když někde najdu fotku pejska a ten se mi líbí a udělám mu profil? To je nějak divné!!! To mi hlava nebere:( Jo, přesně takhle to je ;-) :-)
Prosím, máme u jednoho z profilů označeno "virtuální" a je to špatně, nevíme, jak se to tam dostalo. Potřebujeme poradit jak to opravit. Děkujeme moc tomu, kdo nám poradí. Naše kočičky jsou opravdové. Valinka a Bessinka. ;-)
MIKOTI (14.07.2012 00:52:19) napsal: Označení profilu (virtuální či normální) nedělá admin,ale sám uživatel.Po kliknutí na UPRAVIT PROFIL se zobrazí nabídka a tam se zcela jednoduše změní virtuální profil na normální Nemáš pravdu. Tazatelka má jeden profil pro více zvířat, přičemž tyto profily označují jako virtuální adminy a ne ona sama.
Označení profilu (virtuální či normální) nedělá admin,ale sám uživatel.Po kliknutí na UPRAVIT PROFIL se zobrazí nabídka a tam se zcela jednoduše změní virtuální profil na normální Evuška15294 (13.07.2012 23:15:38) napsal: Prosím, máme u jednoho z profilů označeno "virtuální" a je to špatně, nevíme, jak se to tam dostalo. Potřebujeme poradit jak to opravit. Děkujeme moc tomu, kdo nám poradí. Naše kočičky jsou opravdové. Valinka a Bessinka. ;-)
Označení profilu (virtuální či normální) nedělá admin,ale sám uživatel.Po kliknutí na UPRAVIT PROFIL se zobrazí nabídka a tam se zcela jednoduše změní virtuální profil na normální:-) Pavla a šest kočičích mušketýrů (14.07.2012 00:40:48) napsal: Označení virtuální máte u profilů, kde máte váce než jedno zvíře. Takové profily admini označují jako virtuální.
Evuška15294 (13.07.2012 23:15:38) napsal: Prosím, máme u jednoho z profilů označeno "virtuální" a je to špatně, nevíme, jak se to tam dostalo. Potřebujeme poradit jak to opravit. Děkujeme moc tomu, kdo nám poradí. Naše kočičky jsou opravdové. Valinka a Bessinka. ;-) Označení virtuální máte u profilů, kde máte váce než jedno zvíře. Takové profily admini označují jako virtuální.
Jannetka (15.05.2012 23:50:49) napsal: takže virtuální je třeba když někde najdu fotku pejska a ten se mi líbí a udělám mu profil? To je nějak divné!!! To mi hlava nebere:( Ono je to třeba, když člověk namá pejska a chtěl by, tak může udělat profil svému "vysněnému" pejskovi :-) :-)
Jannetka (15.05.2012 21:16:43) napsal: jaký je prosím rozdíl mezi profilama - děkuji za ;-) odpověď Normální (skutečný) profil je profil psa (kočky, koně, morčete...), který je opravdický a který je váš. Virtuální profil je o psovi vymyšleném (neexistujícím), o dvou či více psech, fotoalbum atd. Pokud je profil virtuální, musí tak být označený.
jaký je prosím rozdíl mezi profilama - děkuji za ;-) odpověď
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?