Diskuze NOVÁ DISKUZE SE SOUTĚŽÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

nic nevzdáváme a pokračujeme v naší snaze o lepší a čistší portál, jen jsme přesvědčeni o tom, že jakýkoli bojkot našich stránek ze strany nás, rebelů, by se minul účinkem.Znovu tu píši a týká se to i našich dalších diskuzí(Falešné profily a Bacha, tady už jde o život…), že tyto diskuze smysl měly, že už tu na potírání nesmyslných,fa­lešných a jiných podivných profilů nejsme jen my, co se této činnosti věnujeme již přes rok, ale i plno dalších z Vás.Spousta dalších uživatelů se diskuzí nezúčastnila, ale sledovala je a jsem přesvědčen, že i jim se již oči otevřely a při hodnocení toho kterého profilu se zaměří i na další věci, než-li je jen automatické přeposílání kostiček.Vždyť obrovským úspěchem by bylo, kdyby jsme svým počínáním ovlivnili jednoho jediného uživatele a jsem přesvědčen, že takovýchto je mnohem, mnohem více.Nebuď smutná Mojzinko z beznadějného boje, není tomu tak!!! Počkejme, jak s naší prací naloží administrátoři(po­kud tu ještě nějací jsou), obtěžujme dál Ty, kteří si z našich stránek dělají výkladní skříň pro své úchylky a pišme jim na jejich profily své názory, co si o jejich „mazlíčcích“ myslíme, ale slušně, nenechme se vyprovokovat k ničemu co by vedlo k potrestání nás, chceme přeci trestat ty darebáky, podvodníky,lháře!!! Přeposílejte linky těchto „neprofilů“ těm co je hodnotí s jednoduchou otázkou typu:„rád bych tento profil také ohodnotil,ale nemohu přijít na to čím Tě zaujal,poradíš mi prosím?“.V jiné diskuzi jsem toto navrhoval s tím, že tuto kampaň spustíme od června, pokud do té doby administrátoři neučiní žádné kroky k „promazání“ uživatelů, dejme jim tedy šanci na jejich práci, mají na to ještě 19 dní… Krásný den Jindra/Puppi
supík (11.05.2009 17:38:05) napsal: Tak konečně vám to někdo řekl po lopatě!!!Že na Hafíkách jde o něco jiného než o uživatele jsem se snažil na různých diskuzích zdůraznit už několikrát, ale nikdo na to nereagoval.Nebo jste nechtěli slyšet pravdu??Na téma kostičky a fungování Hafíků se toho napsalo už tolik a přece se zakládají stále nové a nové a stejně nesmyslné diskuze.Kdyby společnosti Miton šlo skutečně o uživatele (nebo pejsky) nebyla by tolikrát odkládaná nová verze, před spuštěním něčeho nového by byla nová verze představena, aby se předešlo hádkám typu rodokmen atd., nebyl by odvolán Rival z práce na nové verzi, nebyli by odvoláni programátoři od nedovařeného polotovaru, admini by nepůsobili v ilegalitě, likvidovaly by se v zárodku ty štvavé a vulgární diskuze, které tady proběhly.A mohl bych pokračovat. Ideální uživatel pouze kostičkuje, neklade zbytečné otázky a nevymýšlí si.Tupé stádo se přece lépe ovládá, stačí dát do čela nějakého toho statného vola.A tak nechávají Hafíky prostě vyhnít.V první fázi se mezi uživatele zamíchají provokatéři a konfidenti (praxe už ze starého Rakouska), kteří mají za úkol narušit jednotu a rozhádat uživatele.Nezdá se vám, že ty diskuze na stokrát probírané kontroverzní témata tomu nasvědčují?Tím se zároveň vyprofilují názory jedinců a stálí šťouralové a pak následuje druhá fáze, kdy se jich prostě zbavíme.Buď je znechutí napadání ze strany těch chápavějších a přizpůsobivějších a odejdou sami, nebo se nechají vyprovokovat k nějaké té ostřejší reakci a budou odejiti.Problém přece nepředstavují ty falešné porfily, ale nespokojenci.A mys­let si, že admini prostě smažou každého nahlášeného falešného hříšníka je taková utopie, jako celosvětové vítězství bolševické revoluce v příštím kvartále.Blahos­lavení chudí duchem neboť jim patří Hafíci.Ámen. Je to hnusný, ale je to tak a není k tomu co dodat. Možná, že se nám našimi diskuzemi povedlo pár manažerů z Mitonu řádně pobavit a rozesmát kamarádi.Důležité a myslím si, že i úspěchem této a dalších diskuzí je to, že se dalším a dalším podařilo prohlédnout, otevřít oči, zamyslet se nad hodnocením v „kostičkové dřině“ a podobně.Sám jsem navrhoval jakousi sabotáž a kampaň, viz níže, ale mám obavy, že by nakonec skončila vymazáním našich profilů:_( :_( :_( :_( Sám totiž nejsi nic a nebýt sám je těžké.....Přesto však my v našem „boji“ za čistý portál nekončíme!!!! Hezký den Jindra/Puppi8-)
Tak konečně vám to někdo řekl po lopatě!!!Že na Hafíkách jde o něco jiného než o uživatele jsem se snažil na různých diskuzích zdůraznit už několikrát, ale nikdo na to nereagoval.Nebo jste nechtěli slyšet pravdu??Na téma kostičky a fungování Hafíků se toho napsalo už tolik a přece se zakládají stále nové a nové a stejně nesmyslné diskuze.Kdyby společnosti Miton šlo skutečně o uživatele (nebo pejsky) nebyla by tolikrát odkládaná nová verze, před spuštěním něčeho nového by byla nová verze představena, aby se předešlo hádkám typu rodokmen atd., nebyl by odvolán Rival z práce na nové verzi, nebyli by odvoláni programátoři od nedovařeného polotovaru, admini by nepůsobili v ilegalitě, likvidovaly by se v zárodku ty štvavé a vulgární diskuze, které tady proběhly.A mohl bych pokračovat. Ideální uživatel pouze kostičkuje, neklade zbytečné otázky a nevymýšlí si.Tupé stádo se přece lépe ovládá, stačí dát do čela nějakého toho statného vola.A tak nechávají Hafíky prostě vyhnít.V první fázi se mezi uživatele zamíchají provokatéři a konfidenti (praxe už ze starého Rakouska), kteří mají za úkol narušit jednotu a rozhádat uživatele.Nezdá se vám, že ty diskuze na stokrát probírané kontroverzní témata tomu nasvědčují?Tím se zároveň vyprofilují názory jedinců a stálí šťouralové a pak následuje druhá fáze, kdy se jich prostě zbavíme.Buď je znechutí napadání ze strany těch chápavějších a přizpůsobivějších a odejdou sami, nebo se nechají vyprovokovat k nějaké té ostřejší reakci a budou odejiti.Problém přece nepředstavují ty falešné porfily, ale nespokojenci.A mys­let si, že admini prostě smažou každého nahlášeného falešného hříšníka je taková utopie, jako celosvětové vítězství bolševické revoluce v příštím kvartále.Blahos­lavení chudí duchem neboť jim patří Hafíci.Ámen.
supík (11.05.2009 17:38:05) napsal: Tak konečně vám to někdo řekl po lopatě!!!Že na Hafíkách jde o něco jiného než o uživatele jsem se snažil na různých diskuzích zdůraznit už několikrát, ale nikdo na to nereagoval.Nebo jste nechtěli slyšet pravdu??Na téma kostičky a fungování Hafíků se toho napsalo už tolik a přece se zakládají stále nové a nové a stejně nesmyslné diskuze.Kdyby společnosti Miton šlo skutečně o uživatele (nebo pejsky) nebyla by tolikrát odkládaná nová verze, před spuštěním něčeho nového by byla nová verze představena, aby se předešlo hádkám typu rodokmen atd., nebyl by odvolán Rival z práce na nové verzi, nebyli by odvoláni programátoři od nedovařeného polotovaru, admini by nepůsobili v ilegalitě, likvidovaly by se v zárodku ty štvavé a vulgární diskuze, které tady proběhly.A mohl bych pokračovat. Ideální uživatel pouze kostičkuje, neklade zbytečné otázky a nevymýšlí si.Tupé stádo se přece lépe ovládá, stačí dát do čela nějakého toho statného vola.A tak nechávají Hafíky prostě vyhnít.V první fázi se mezi uživatele zamíchají provokatéři a konfidenti (praxe už ze starého Rakouska), kteří mají za úkol narušit jednotu a rozhádat uživatele.Nezdá se vám, že ty diskuze na stokrát probírané kontroverzní témata tomu nasvědčují?Tím se zároveň vyprofilují názory jedinců a stálí šťouralové a pak následuje druhá fáze, kdy se jich prostě zbavíme.Buď je znechutí napadání ze strany těch chápavějších a přizpůsobivějších a odejdou sami, nebo se nechají vyprovokovat k nějaké té ostřejší reakci a budou odejiti.Problém přece nepředstavují ty falešné porfily, ale nespokojenci.A mys­let si, že admini prostě smažou každého nahlášeného falešného hříšníka je taková utopie, jako celosvětové vítězství bolševické revoluce v příštím kvartále.Blahos­lavení chudí duchem neboť jim patří Hafíci.Ámen. :-D :-( !! Výborně!!!Písla jsem jen vedle,že pár ,,statečných „Don Quijotů,protože kolik se připojí…100?Mys­lím,že jsem veliký utopista…;-) A navíc!Profily v registraci zůstávají!Jsi pryč 14 dní?..No,jsi na ,,dovolené“…Apod. další možné variace,ale ?…Viz:Supík!Nechci rozmělnovat tak precízní formulace!!!Aja.
supík (11.05.2009 18:28:51) napsal: Mojzinka (11.05.2009 18:13:31) napsal: SUPÍKU,TAK SI TEDA NEPŘIPADÁM!! !! PROBLÉMY JSOU OD TOHO ABY SE ŘEŠILY A NE ABYSME NĚKDE V TICHOSTI NADÁVALI…A PAK NAVENEK DĚLALI,ŽE JE VŠE OK !! !! KDYŽ CÍTÍM ŽE MI NĚCO NESEDÍ A VADÍ MI TO ,TAK TO ŘEKNU JAK DOMA TAK V PRÁCI.JASNĚ,JDE JEN O STRÁNKY NĚJAKÝCH PÁR LIDÍ CO MAJÍ ZVÍŘÁTKA,ALE PROČ TO NEMÍT HEZKÉ A USPOŘÁDANÉ?? ?? ?? DO TĚCHTO DISKUZÍ JSEM SE ZAPOJILA,PROTOŽE MI ZAČLO VADIT,ŽE KDYŽ JSEM PROJÍŽDĚLA NOVÉ PROFILY A CHTĚLA JSEM SE PODÍVAT NA NOVÉ PEJSKY,TAK JSEM NĚKOLIK TÝDNŮ POZPÁTKU NARAZILA NA TYTO HRŮZI CO TADY KAMARÁDI NAŠLY;-) ALE POKUD TO TU NIKOMU NEVADÍ A CHCE TO MÍT TAK JAK TO JE, PROSÍM.SAMA TU ČEŘIT VODU NEBUDU.BUDU TO MUSET HODIT ZA HLAVU A DÍVAT SE JEN NA PROFILY MÝCH KAMARÁDŮ A NEDÍVAT SE KOLEM SEBE!! !! !! !! ALE DÍKY TI ZA TVŮJ NÁZOR.RÁDA SI ČTU TVOJE PŘÍSPĚVKY.I Z TO­HOTO DŮVODU SEM TAKY CHODÍM :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D PA. Mojzinko já chápu, že to většina lidí myslela dobře, ale aby se tady něco změnilo, je potřeba, aby o to měla zájem i druhá strana.Já bych pochopil docela i adminy, že se na diskuzi nehrnou.Dostávají za něco, co nestvořili a možná o nové verzi ví tolik co my.Ale k dialogu musí být obě strany.No a k té stávce se přidá podle mě nejvýš 50 lidí a 22 000 si bude v klidu kostičkovat.Tady není moc na výběr, dovolil bych si upravit Hamleta – Jít či nejít. Hmm – asi tak: reakce na pokus o hromadnou zprávu adminům je – nula. Ještě mě napadá poslat provokativní mailík přímo na Miton – ale soukromý dojem: Miton.cz na hafíky kašle – bere tenhle portál pouze jako celkem solidní příjem z prezentace reklamy. Ale celý komunitní hafíkářský server je určen k zániku – buď se tu najdete v souteži o Top100 (pokud vás neodradí absence pravidel) nebo budete lovit piškoty a škudlit na bonus program (nemyslím tím virtuální dárečky pro přátele). Budu velmi potěšena, pokud mne kdokoli vyvede z omylu. mimišák
Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno!
vy se furt odvoláváte na to,že tu máte kamarády a nechcete je ztratit…panebo­že,existuje tolik různých serverů,kde se dá pokecat…už třeba jen ICQ…nebo různé jiné podobné (např. lidé.cz)-tam se také dají vkládat fotky…(já sama tam nejsem,ale není nic jednoduššího,než si dát sraz s kamarády tam)
Tak tady už je k pochopení úplný hovno8-}
Kate (12.05.2009 21:46:32) napsal: Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno! VELMI DĚKUJI ZA POSKYTNUTÍ DOSTATKU ARGUMENTŮ K DOLOŽENÍ TVÉ KVALITNÍ PRÁCE. A TEĎ SI KLIDNĚ VYMAŽ VŠE.
ZDE MŮŽEŠ UPLATNIT SVOU RYCHLOST https://www.hellosandy.cz/…um/pro-kate/
Kate (12.05.2009 21:46:32) napsal: Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno! JO,JO. JEN KDYBY TAKOVOU RYCHLOSTÍ BYLA I NĚJAKÁ ODPOVĚĎ NA OTÁZKY?? ??
Kate (12.05.2009 21:46:32) napsal: Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno! KATE,TY JSI MŮJ NEJVÍC NEJVĚTŠÍ PŘÍTEL,FÁÁÁÁKT:-D
Kate (12.05.2009 21:46:32) napsal: Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno! NEJSEM VULGÁRNÍ,BYL TAM I JINÝ PŘÍSPĚVEK,TAKŽE MĚ LASKAVĚ PŘESTAŇ URÁŽET. MYSLÍM,ŽE SI URČITÉ VĚCI NEMŮŽEŠ,ANI JAKO ADMIN,DOVOLIT!! !!
Kate (12.05.2009 21:46:32) napsal: Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno! Tady vládne opravdu tvrdá cenzura. Kate, místo, abys mazala falešné profily, tak mažeš slušnou diskuzi, která pouze kriticky upozorňuje na neschopnost místních programátorů a správců. Je smutné, že tento portál velice brzy skončí díky neschopnosti lidí, kteří ho mají na starosti. Žádám okamžité zbavení funkce administrátorů Kate (která umí jen mazat diskuzi) a Jerry (která se tu raději ani neobjeví) a návrat Rivala. Jinak to tu můžete okamžitě zavřít. Tom
Tom (13.05.2009 10:23:45) napsal: Kate (12.05.2009 21:46:32) napsal: Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno! Tady vládne opravdu tvrdá cenzura. Kate, místo, abys mazala falešné profily, tak mažeš slušnou diskuzi, která pouze kriticky upozorňuje na neschopnost místních programátorů a správců. Je to smutné, že tento portál skončí díky neschopnosti lidí, kteří ho mají na starosti. Tom UPS :-D A ZASE TO KATE VYMAŽE,PROTOŽE JSEM VULGÁRNÍ? NENÍ TOHLE SNAD DISKRIMINACE?? ?? ZNAMENÁM SI:-D
Kate (12.05.2009 21:46:32) napsal: Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno! Tady vládne opravdu tvrdá cenzura. Kate, místo, abys mazala falešné profily, tak mažeš slušnou diskuzi, která pouze kriticky upozorňuje na neschopnost místních programátorů a správců. Je to smutné, že tento portál skončí díky neschopnosti lidí, kteří ho mají na starosti. Tom
Teda já fakt několik dní jen a jen čumím!!! Tomu se říká rychlost…škoda,že tak rychlí nebyli i při mazání jiných věcí… A že zde bylo něco vulgárního? No,stačilo smazat jen to vulgární…ale to se jim nejspíše nehodilo do krámu! (krám s vykřičníékem snad není sprosté slovo)…no,že já jsem vůbec kdy slyšela o nějakých hafících…lituji
jéééé,to už přeháníš,ne?? Příspěvek jsem nepsala já,to jsi snad dokážeš přečíst. Doufám,že brzo dostanu od vedení odpověď na mail. Tvá práce je prostě pochybná!! A honem maž,ať si to nikdo nepřečte!!
Když ono se to nenosí. Raději smažeme /ne/vulgární debatu, než by jsme se koukli, nebo jednou za čas prošli uživatele a jejich profily a tak zjistili, co nejvíc bolí ty, kteří se nechtějí koukat na poloprázdné profily, číst v deníčcích „+, :) u nás prší, pejsek papá, dnrgz, apod.“. Když se kouknou na psa bez fota a ten žere seno, mrkev apod. Adminům vadí trochu ostřejší debata, která se dotýká hlavně jejich (ne)práce. Ale že uživatel používá falešné – kradené fotky, nebo auto s dámským přirozením atd., to je v pořádku, to jim nevadí. Jen jsem zvědavá, kdy toto bude zase smazáno.>:)
Kate (12.05.2009 21:46:32) napsal: Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno! TOTO JSEM NAPSALA: A MŮŽEŠ NAPSAT NĚCO ORIGINÁLNÍHO,NEBO JEN BUDEŠ KOPÍROVAT,CO UŽ JSI NAPSALA. ŽÁDÁME ODPOVĚDI RÁDA BYCH VĚDĚLA,CO JE NA TOM VULGÁRNÍHO!!
A MŮŽEŠ NAPSAT NĚCO ORIGINÁLNÍHO,NEBO JEN BUDEŠ KOPÍROVAT,CO UŽ JSI NAPSALA. ŽÁDÁME ODPOVĚDI!! !!
Kate (12.05.2009 21:46:32) napsal: Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno! A JEŠTĚ JEDNOU:-D :-D
Kate (12.05.2009 21:46:32) napsal: Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno! A CO DÁL,MILÁ KATE??
MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 07:40:41) napsal: eponita (13.05.2009 07:21:25) napsal: Teda já fakt několik dní jen a jen čumím!!! Tomu se říká rychlost…škoda,že tak rychlí nebyli i při mazání jiných věcí… A že zde bylo něco vulgárního? No,stačilo smazat jen to vulgární…ale to se jim nejspíše nehodilo do krámu! (krám s vykřičníékem snad není sprosté slovo)…no,že já jsem vůbec kdy slyšela o nějakých hafících…lituji VŠE,CO BYLO VULGÁRNÍHO A CO JSEM NAPSALA – VE ZKRATCE: O SITUACI ZDE SE NĚKDO BUDE MUSET ZAČÍT ZAJÍMAT UŽ KVŮLI FIRMÁM,KTERÉ ZDE MAJÍ REKLAMU. JÁ BYCH SI TAKÉ NEZAPÍCHLA BILBOARD NA SMETIŠTĚ!! TO JE VŠE VULGÁRNÍ,CO JSEM NAPSALA!!!!! A TEĎ ČEKÁM,CO BUDE. RYCHLÁ KATE JISTĚ ZASÁHNE:-D :-D AŽ TADY BUDEŠ,KATE,PRO­SÍM,ODPOVĚZ I JINÝM,KTEŘÍ SE TADY NA NĚCO PTAJÍ:-D :-D Já bych si teda také nezapíchla bilboard na smetiště! bych se musela stydět… „Rychlá Kate“ – to je pěkné pojmenování
eponita (13.05.2009 07:21:25) napsal: Teda já fakt několik dní jen a jen čumím!!! Tomu se říká rychlost…škoda,že tak rychlí nebyli i při mazání jiných věcí… A že zde bylo něco vulgárního? No,stačilo smazat jen to vulgární…ale to se jim nejspíše nehodilo do krámu! (krám s vykřičníékem snad není sprosté slovo)…no,že já jsem vůbec kdy slyšela o nějakých hafících…lituji VŠE,CO BYLO VULGÁRNÍHO A CO JSEM NAPSALA – VE ZKRATCE: O SITUACI ZDE SE NĚKDO BUDE MUSET ZAČÍT ZAJÍMAT UŽ KVŮLI FIRMÁM,KTERÉ ZDE MAJÍ REKLAMU. JÁ BYCH SI TAKÉ NEZAPÍCHLA BILBOARD NA SMETIŠTĚ!! TO JE VŠE VULGÁRNÍ,CO JSEM NAPSALA!!!!! A TEĎ ČEKÁM,CO BUDE. RYCHLÁ KATE JISTĚ ZASÁHNE:-D :-D AŽ TADY BUDEŠ,KATE,PRO­SÍM,ODPOVĚZ I JINÝM,KTEŘÍ SE TADY NA NĚCO PTAJÍ:-D :-D
Přestala pro mne hlasovat Rexíkova panička;-) nejspíše pochopila,že nekostičkuji a tak jí ze mne žádný užitek neplyne;-) tak hlavně,že říkala,že hlasuje pro všechny pejsky,kteří se jí líbí…no,asi se jí Bártík už najednou přestal líbit… Směju se a směju V neděli pro mne hlasoval nějaký Rexíkův páníček8-)
Pavel (12.05.2009 23:48:32) napsal: Kate (12.05.2009 21:46:32) napsal: Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno!Zajímavé, opravdu to vypadá paní či slečno Kate, že vy jako administrátorka nemáte sebemenší zájem na slušném chodu tohoto fora. Je zde několik diskusních for, které řeší stále to samé a to doslova bezvládí na foru, neexistenci pravidel atd atd. Stačí si diskuse před smazáním přečíst. A k tomu se ještě nikdo z vás – administrátorů ani nepokusil vyjádřit. Nedivte se, že vám začnou lidi odcházet a že to, co se pracně budovalo bude chátrat dál. SLEČNA/PANÍ KATE JE ZDE ASI JEN PROTO,ABY VYMAZÁVALA PRAVDIVÉ DISKUZE A NEUKÁZNĚNÉ UŽIVATELE. (RÁNO UŽ ZDE ASI NEBUDU) ALE TO,ŽE JE ZDE SPOUSTA PROBLÉMŮ,TO SE NEŘEŠÍ. PŘECE NEVYMAŽOU VŠECHNY FALEŠNÉ PROFILY,PAK BY NEBYLO 19 737 PROFILŮ,ALE TŘEBA JEN 10 000. A TO UŽ NEVYPADÁ TAK DOBŘE. CO NA TOM,ŽE ÚROVEŇ UPADÁ,TO NENÍ VŮBEC DŮLEŽITÉ,ŽE KATE?? SNAD TO NENÍ VULGÁRNĚ NAPSANÉ,NEVÍM,NE­VÍM:-D :-D
Kate (12.05.2009 21:46:32) napsal: Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno! Zajímavé, opravdu to vypadá paní či slečno Kate, že vy jako administrátorka nemáte sebemenší zájem na slušném chodu tohoto fora. Je zde několik diskusních for, které řeší stále to samé a to doslova bezvládí na foru, neexistenci pravidel atd atd. Stačí si diskuse před smazáním přečíst. A k tomu se ještě nikdo z vás – administrátorů ani nepokusil vyjádřit. Nedivte se, že vám začnou lidi odcházet a že to, co se pracně budovalo bude chátrat dál.
Majlísek (12.05.2009 22:59:40) napsal: Trhači z Krupky (12.05.2009 22:52:09) napsal: Tak tady už je k pochopení úplný hovno8-}Jindřichu!! HOVNO SE NEŘÍÍÍÍKÁÁÁÁÁ!! >:-( :-D :-D :-D :-D :-D ;-)
Trhači z Krupky (12.05.2009 22:52:09) napsal: Tak tady už je k pochopení úplný hovno8-} Jindřichu!! HOVNO SE NEŘÍÍÍÍKÁÁÁÁÁ!! >:-( :-D
Kate (12.05.2009 21:46:32) napsal: Vzhledem k vulgárním výrazů na konci vlákna této diskuze (uživatel MATÝSEK A PETRA a další), bylo celé toto diskuzní téma smazáno! JEŠTĚ BY MĚ TEDY ZAJÍMALO,MILÁ KATE,PROČ TAKOVOU RYCHLOSTÍ NEŘEŠÍŠ I JINÉ PROBLÉMY?? ?? A JESTLI JE VULGÁRNÍ VÝRAZ – BILBOARD NA SMETIŠTI – TAK TO OPRAVDU UŽ VŮBEC NECHÁPU. DĚLAT MRTVÉ BROUKY A PAK VYMAZÁVAT DISKUZE,KTERÉ JSOU PRAVDIVÉ A VÁM SE NELÍBÍ,TO JE PRAZVLÁŠTNÍ MANÉVR.
ZA RYCHLOST. ALE PRAVDA NENÍ PŘÍJEMNÁ,ŽE??
JEŠTĚ BY MĚ DOCELA ZAJÍMALO,JAK DLOUHO SI NA TAKTO ZAHNOJENÉM PORTÁLU,BUDE NĚKDO PLATIT REKLAMU. TO JE JAKO KDYBY NĚKDO „ZAPÍCHL“ BILBOARD NA SMETIŠTĚ. OBÁVÁM SE,ŽE SE I TOTO BUDE MUSET NĚKDO VELMI BRZO ZAJÍMAT :-D :-D JSEM ZVĚDAVÁ,KDY MŮJ PŘÍSPĚVEK,BUDE OPĚT AKČNÍ ADMINKOU SMAZÁN?? ?? JE AŽ ZARÁŽEJÍCÍ,JAKOU RYCHLOSTÍ REAGUJÍ! CO NA TOM,ŽE SPOUSTA LIDÍ PÍŠE O PROBLÉMECH,NEJDOU ULOŽIT VIDEA,NEJDE ZMĚNIT POŘADÍ PROFILŮ,NENÍ BONZOVACÍ TLAČÍTKO,FALEŠNÉ PROFILY.....NA TO NIKDO NEODPOVÍ,ALE SMAZAT NĚCO NEPOHODLNÉHO,TO JE FOFR!! !!
Opravdu nápad mazat jen profily a sprosté a vulgární – je dokonalý…vlk se nažere a koza zůstala celá…Vymazaných profilů bude tak jedno promile!!! Jak tu někdo řekl – opravdu to tady není o hafících! Připojím se k jakékoli stávce nebo plevelení…ale myslím,že to stejně bude k ničemu,bohužel!
Jaromíra (12.05.2009 16:24:51) napsal: Mojzinka (12.05.2009 14:54:57) napsal: DĚKUJI MNOHÝM ZA NÁPADY NA ZLEPŠENÍ TOHOTO PORTÁLU,ALE JAK SI SAMI PŘEČTETE.....­........ASI TO NEMÁ CENU!! !! !! !! STÁLE SE HLEDAJÍ OTÁZKY TIPU CO KDYŽ,CO KDYBY,PROČ,JAK TO DOPADNE,KOLIK NÁS BUDE.....A POD­.TAKŽE:NEVYHRÁL NIKDO!! !! !! !! !! !! !! !! CENA MI ZŮSTÁVÁ :-D PŘITOM JSME CHTĚLI JENOM !! !! !! !! !! NÁPADY A NÁVRHY!! !! !! OPĚT SE TA DISKUZE ZTRÁCÍ,A JE TO O NIČEM.TO BY NÁM STAČILA DISKUZE 1 A OSTATNÍ SMAZAT,PROTOŽE TO VŽDY SKONČÍ STEJNĚ!! !! !! JE TU PÁR LIDIČEK KTEŘÍ STOJÍ ZA TO ABY SE S NIMI PŘEMÝŠLELO CO DÁL..........­.........A TO­MU JSEM MOC RÁDA.HODNĚ HEZKÝCH PROFILŮ, PLNÝCH KRÁSNÝCH ZÁŽITKŮ,FOTEK DENÍČKŮ A HLAVNĚ ŘÁDNÝ CHOD TĚCHTO STRÁNEK.NECHCI DÁL BAVIT TY CO TO TU ŘÍDÍ A PROTO KONČÍM V DISKUZÍCH.RADĚJI SE BUDU VĚNOVAT DOCELA NĚČEMU JINÉMU.MOC HEZKÝ DEN PŘÁTELÉ,BYLO MI S NĚKTERÝMI Z VÁS MOC HEZKY.MOJZINKA. AHOJ MOJZINKO.ČTU TVOJE ŘÁDKY A MÁM SMUTNO V SRDÍČKU.NEZOUFEJ JE NÁS TADY DOST LIDIČEK KTERÝM NA HAFÍCI.CZ ZÁLEŽÍ ALE…JAK NAPSALA ÁJA:Mojzinko,nej­horší na tom je,že řveme do lesa,odkud se neozve ani ,,ozvěna"…Tudíž si píšeme jistě dobré nápady na zlepšení chodu a kvality www.,jenže?…Nejsme slyšeni… Aja.:-( SMUTNÁ PRAVDA.MIRKA/JA­ROMIRA Mojzinka se nevzdává,psala jsem jí,nebojte se!:D !! Jinak my jsme zatím zde,posilněni ,Aja kafem,Toník masem…;-) Aja.
Mojzinka (12.05.2009 14:54:57) napsal: DĚKUJI MNOHÝM ZA NÁPADY NA ZLEPŠENÍ TOHOTO PORTÁLU,ALE JAK SI SAMI PŘEČTETE.....­........ASI TO NEMÁ CENU!! !! !! !! STÁLE SE HLEDAJÍ OTÁZKY TIPU CO KDYŽ,CO KDYBY,PROČ,JAK TO DOPADNE,KOLIK NÁS BUDE.....A POD­.TAKŽE:NEVYHRÁL NIKDO!! !! !! !! !! !! !! !! CENA MI ZŮSTÁVÁ :-D PŘITOM JSME CHTĚLI JENOM !! !! !! !! !! NÁPADY A NÁVRHY!! !! !! OPĚT SE TA DISKUZE ZTRÁCÍ,A JE TO O NIČEM.TO BY NÁM STAČILA DISKUZE 1 A OSTATNÍ SMAZAT,PROTOŽE TO VŽDY SKONČÍ STEJNĚ!! !! !! JE TU PÁR LIDIČEK KTEŘÍ STOJÍ ZA TO ABY SE S NIMI PŘEMÝŠLELO CO DÁL..........­.........A TO­MU JSEM MOC RÁDA.HODNĚ HEZKÝCH PROFILŮ, PLNÝCH KRÁSNÝCH ZÁŽITKŮ,FOTEK DENÍČKŮ A HLAVNĚ ŘÁDNÝ CHOD TĚCHTO STRÁNEK.NECHCI DÁL BAVIT TY CO TO TU ŘÍDÍ A PROTO KONČÍM V DISKUZÍCH.RADĚJI SE BUDU VĚNOVAT DOCELA NĚČEMU JINÉMU.MOC HEZKÝ DEN PŘÁTELÉ,BYLO MI S NĚKTERÝMI Z VÁS MOC HEZKY.MOJZINKA. AHOJ MOJZINKO.ČTU TVOJE ŘÁDKY A MÁM SMUTNO V SRDÍČKU.NEZOUFEJ JE NÁS TADY DOST LIDIČEK KTERÝM NA HAFÍCI.CZ ZÁLEŽÍ ALE…JAK NAPSALA ÁJA:Mojzinko,nej­horší na tom je,že řveme do lesa,odkud se neozve ani ,,ozvěna"…Tudíž si píšeme jistě dobré nápady na zlepšení chodu a kvality www.,jenže?…Nejsme slyšeni… Aja.:-( SMUTNÁ PRAVDA.MIRKA/JA­ROMIRA
Mojzinka (12.05.2009 14:54:57) napsal: DĚKUJI MNOHÝM ZA NÁPADY NA ZLEPŠENÍ TOHOTO PORTÁLU,ALE JAK SI SAMI PŘEČTETE.....­........ASI TO NEMÁ CENU!! !! !! !! STÁLE SE HLEDAJÍ OTÁZKY TIPU CO KDYŽ,CO KDYBY,PROČ,JAK TO DOPADNE,KOLIK NÁS BUDE.....A POD­.TAKŽE:NEVYHRÁL NIKDO!! !! !! !! !! !! !! !! CENA MI ZŮSTÁVÁ :-D PŘITOM JSME CHTĚLI JENOM !! !! !! !! !! NÁPADY A NÁVRHY!! !! !! OPĚT SE TA DISKUZE ZTRÁCÍ,A JE TO O NIČEM.TO BY NÁM STAČILA DISKUZE 1 A OSTATNÍ SMAZAT,PROTOŽE TO VŽDY SKONČÍ STEJNĚ!! !! !! JE TU PÁR LIDIČEK KTEŘÍ STOJÍ ZA TO ABY SE S NIMI PŘEMÝŠLELO CO DÁL..........­.........A TO­MU JSEM MOC RÁDA.HODNĚ HEZKÝCH PROFILŮ, PLNÝCH KRÁSNÝCH ZÁŽITKŮ,FOTEK DENÍČKŮ A HLAVNĚ ŘÁDNÝ CHOD TĚCHTO STRÁNEK.NECHCI DÁL BAVIT TY CO TO TU ŘÍDÍ A PROTO KONČÍM V DISKUZÍCH.RADĚJI SE BUDU VĚNOVAT DOCELA NĚČEMU JINÉMU.MOC HEZKÝ DEN PŘÁTELÉ,BYLO MI S NĚKTERÝMI Z VÁS MOC HEZKY.MOJZINKA. No jo no, ale za pokus to stálo. Když se teda admini k ničemu nemají, tak holt budem prudit přímo ty hříšníky :-) A když jim budem nechávat vzkazy, snad to aspoň některé trkne (ty normální samozřejmě) a spraví si to. A na puberťáky co si tenhle portál pletou s mateřskou školkou se budem muset vykašlat. Přeju krásný den :-)
Mojzinka (12.05.2009 14:54:57) napsal: DĚKUJI MNOHÝM ZA NÁPADY NA ZLEPŠENÍ TOHOTO PORTÁLU,ALE JAK SI SAMI PŘEČTETE.....­........ASI TO NEMÁ CENU!! !! !! !! STÁLE SE HLEDAJÍ OTÁZKY TIPU CO KDYŽ,CO KDYBY,PROČ,JAK TO DOPADNE,KOLIK NÁS BUDE.....A POD­.TAKŽE:NEVYHRÁL NIKDO!! !! !! !! !! !! !! !! CENA MI ZŮSTÁVÁ :-D PŘITOM JSME CHTĚLI JENOM !! !! !! !! !! NÁPADY A NÁVRHY!! !! !! OPĚT SE TA DISKUZE ZTRÁCÍ,A JE TO O NIČEM.TO BY NÁM STAČILA DISKUZE 1 A OSTATNÍ SMAZAT,PROTOŽE TO VŽDY SKONČÍ STEJNĚ!! !! !! JE TU PÁR LIDIČEK KTEŘÍ STOJÍ ZA TO ABY SE S NIMI PŘEMÝŠLELO CO DÁL..........­.........A TO­MU JSEM MOC RÁDA.HODNĚ HEZKÝCH PROFILŮ, PLNÝCH KRÁSNÝCH ZÁŽITKŮ,FOTEK DENÍČKŮ A HLAVNĚ ŘÁDNÝ CHOD TĚCHTO STRÁNEK.NECHCI DÁL BAVIT TY CO TO TU ŘÍDÍ A PROTO KONČÍM V DISKUZÍCH.RADĚJI SE BUDU VĚNOVAT DOCELA NĚČEMU JINÉMU.MOC HEZKÝ DEN PŘÁTELÉ,BYLO MI S NĚKTERÝMI Z VÁS MOC HEZKY.MOJZINKA. Mojzinko,nejhorší na tom je,že řveme do lesa,odkud se neozve ani ,,ozvěna"…Tudíž si píšeme jistě dobré nápady na zlepšení chodu a kvality www.,jenže?…Nejsme slyšeni…;-) Aja.
Mojzinka (12.05.2009 14:45:31) napsal: Milá Mojzinko!Jistě si NIKDO tohle o Tobě nemyslí! Jen to ,bohužel,je praxe,zvl. v CR,dokonce již po staletí prověřená!Jsi poslední,naopak,mně přijdeš velmi čistý´člověk a takoví,znám ze své profese,vždy jsou nepohodlní…A bu dou! Budˇ klidná,já se taky rvu a dost ráda,jenže v konečné fázi zbude jen hořká pachutˇ samoty,zrady a beznaděje…To je spíše na soukromou zprávu,ale je to tak!V konečné fázi nezbude nikdy ani oněch legendárních ,,7 statečných"… Aja. DĚKUJI TI ÁJO,JAK JSI TO NAPSALA.NEBOJ TAKY TO ZNÁM!!!!!HROMADA LIDÍ SE NA NĚČEM DOMLUVÍ A KDYŽ MÁ DOJÍT K AKCI A VŠE VYSLOVIT NAHLAS,TAK PRRRRRRRRRR..... A ZŮSTÁVÁŠ STÁT SAMA S NÁZOREM MNOHÝCH,A JEDINÁ TY HO VYSLOVÍŠ NAHLAS!! !! !! A KOD JE NEJLEPŠÍÍÍÍ ?? ?? TEN KDO DRŽEL HUBU NEBO TEN KDO SI JI PUSTIL NA ŠPACÍR?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? HÁDEJ!! !! !! !! !! JSEM ALE ČLOVĚK KTERÝ STOJÍ V ŽIVOTĚ ZA SVÝM NÁZOREM I KDYŽ MĚ TO PAK KLEPNE PŘES PRSTY?? ?? ?? ?? CHÁPEŠ?? ?? ?? ?? ?? Mojzinko,chápu…Už jsem se naštvala na jednom profilku před chvílí a řádně tam napsala ,co mě štve…:-D 8-} :-D Moje profese je přímo ,,prohnilá" patolízalstvím,pro­tekcí a donášením…Bohu­žel.Takže ráda chodím na zvířecí www.Všechmo chápu…Ale snad neodcházíš?;-) Aja.
DĚKUJI MNOHÝM ZA NÁPADY NA ZLEPŠENÍ TOHOTO PORTÁLU,ALE JAK SI SAMI PŘEČTETE.....­........ASI TO NEMÁ CENU!! !! !! !! STÁLE SE HLEDAJÍ OTÁZKY TIPU CO KDYŽ,CO KDYBY,PROČ,JAK TO DOPADNE,KOLIK NÁS BUDE.....A POD­.TAKŽE:NEVYHRÁL NIKDO!! !! !! !! !! !! !! !! CENA MI ZŮSTÁVÁ :-D PŘITOM JSME CHTĚLI JENOM !! !! !! !! !! NÁPADY A NÁVRHY!! !! !! OPĚT SE TA DISKUZE ZTRÁCÍ,A JE TO O NIČEM.TO BY NÁM STAČILA DISKUZE 1 A OSTATNÍ SMAZAT,PROTOŽE TO VŽDY SKONČÍ STEJNĚ!! !! !! JE TU PÁR LIDIČEK KTEŘÍ STOJÍ ZA TO ABY SE S NIMI PŘEMÝŠLELO CO DÁL..........­.........A TO­MU JSEM MOC RÁDA.HODNĚ HEZKÝCH PROFILŮ, PLNÝCH KRÁSNÝCH ZÁŽITKŮ,FOTEK DENÍČKŮ A HLAVNĚ ŘÁDNÝ CHOD TĚCHTO STRÁNEK.NECHCI DÁL BAVIT TY CO TO TU ŘÍDÍ A PROTO KONČÍM V DISKUZÍCH.RADĚJI SE BUDU VĚNOVAT DOCELA NĚČEMU JINÉMU.MOC HEZKÝ DEN PŘÁTELÉ,BYLO MI S NĚKTERÝMI Z VÁS MOC HEZKY.MOJZINKA.
Milá Mojzinko!Jistě si NIKDO tohle o Tobě nemyslí! Jen to ,bohužel,je praxe,zvl. v CR,dokonce již po staletí prověřená!Jsi poslední,naopak,mně přijdeš velmi čistý´člověk a takoví,znám ze své profese,vždy jsou nepohodlní…A bu dou! Budˇ klidná,já se taky rvu a dost ráda,jenže v konečné fázi zbude jen hořká pachutˇ samoty,zrady a beznaděje…To je spíše na soukromou zprávu,ale je to tak!V konečné fázi nezbude nikdy ani oněch legendárních ,,7 statečných"… Aja. DĚKUJI TI ÁJO,JAK JSI TO NAPSALA.NEBOJ TAKY TO ZNÁM!!!!!HROMADA LIDÍ SE NA NĚČEM DOMLUVÍ A KDYŽ MÁ DOJÍT K AKCI A VŠE VYSLOVIT NAHLAS,TAK PRRRRRRRRRR..... A ZŮSTÁVÁŠ STÁT SAMA S NÁZOREM MNOHÝCH,A JEDINÁ TY HO VYSLOVÍŠ NAHLAS!! !! !! A KOD JE NEJLEPŠÍÍÍÍ ?? ?? TEN KDO DRŽEL HUBU NEBO TEN KDO SI JI PUSTIL NA ŠPACÍR?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? HÁDEJ!! !! !! !! !! JSEM ALE ČLOVĚK KTERÝ STOJÍ V ŽIVOTĚ ZA SVÝM NÁZOREM I KDYŽ MĚ TO PAK KLEPNE PŘES PRSTY?? ?? ?? ?? CHÁPEŠ?? ?? ?? ?? ??
Antlíci (12.05.2009 11:29:20) napsal: Už jsem ten nápad měla: smazat svoje 2 profily, který se zakládají na skutečnosti a lásce k našim psům a na novou verzi Hafíků, kteří mě dost zklamali, už nechodit…Od tohoto nápadu mě odradili přátelé, které jsem tu našla (supík atd). Návrh: kdo tu zbyde, když se podobní jako já, smažou???????!! !! :-D :-D PS: diskuze byla založena jen a jen pro nás uživatele, abychom se měli kde rozptylovat, jinak sem ani admini ani Miton nechodí8-} Zdravíme Antlíky!!!;-D To už jsem udělala 2×…Jak píšeš,dělám profil ze skutečné lásky,i když třeba nemám čas na videa či hodně fotek,ale to snad nevadí…Ano,mě tu drží pár kamarádů,mezi které počítám i vás,protože stačí otevřít deník či ,,O mě„,abych věděla,jaký má kdo vztah ke zvířatům.A tedˇ mně není dobře,z dost důvodů.Tak místo kafe či ,,cigarety“-nekouřím:-D,mě uklidnují obrázky,deníčky apod. A po pravdě?Jsem a budu pro vždy pro fair play hru,i v životě…Můj osobní pocit je,že toto skutečně nikdo nečte.I uživatelé napíší,že je ,,to" znervoznuje…;-) Aja.
Už jsem ten nápad měla: smazat svoje 2 profily, který se zakládají na skutečnosti a lásce k našim psům a na novou verzi Hafíků, kteří mě dost zklamali, už nechodit…Od tohoto nápadu mě odradili přátelé, které jsem tu našla (supík atd). Návrh: kdo tu zbyde, když se podobní jako já, smažou???????!! !! :-D :-D PS: diskuze byla založena jen a jen pro nás uživatele, abychom se měli kde rozptylovat, jinak sem ani admini ani Miton nechodí8-}
Rexina (11.05.2009 22:51:30) napsal: Mojzinka (11.05.2009 17:12:34) napsal: Viděl jsem to. Přesně jak kdosi řekl, tady nejde o psi, tady jde o co nejvíce naklikaných stránek. Měl bych jeden nápad Protože adminům zjevně nejde o pejsky a pejskaře,ale o co nejvíce navštívených stránek, zahajme společný BOJKOT FORA Kdo to myslí s forem poctivě,od určitého datumu po dobu dejme tomu 14. dní nechoďte na Hafíky ! Rozešlete tuto zprávu svým přátelům i ostatním , vkládejte jí do komentářů, do diskusí atd. Forum tu není kvůli reklamě, forum tu je kvůli hafíkům co na to říkáš ? Datum si doplň a můžeš to rozjet . To by bylo, aby se něco nezačalo dít. Ať žije revoluce Internetová tu ještě nebyla Připojuji se ke stávce, hoď datum a se mnou počítejte. Člověk byl dost dlouho k některým neřestem zde pěkně slepý,prokukuji a zírám.
Mojzinka (11.05.2009 17:12:34) napsal: Viděl jsem to. Přesně jak kdosi řekl, tady nejde o psi, tady jde o co nejvíce naklikaných stránek. Měl bych jeden nápad Protože adminům zjevně nejde o pejsky a pejskaře,ale o co nejvíce navštívených stránek, zahajme společný BOJKOT FORA Kdo to myslí s forem poctivě,od určitého datumu po dobu dejme tomu 14. dní nechoďte na Hafíky ! Rozešlete tuto zprávu svým přátelům i ostatním , vkládejte jí do komentářů, do diskusí atd. Forum tu není kvůli reklamě, forum tu je kvůli hafíkům co na to říkáš ? Datum si doplň a můžeš to rozjet . To by bylo, aby se něco nezačalo dít. Ať žije revoluce Internetová tu ještě nebyla
Mojzinka (11.05.2009 18:13:31) napsal: SUPÍKU,TAK SI TEDA NEPŘIPADÁM!! !! PROBLÉMY JSOU OD TOHO ABY SE ŘEŠILY A NE ABYSME NĚKDE V TICHOSTI NADÁVALI…A PAK NAVENEK DĚLALI,ŽE JE VŠE OK !! !! KDYŽ CÍTÍM ŽE MI NĚCO NESEDÍ A VADÍ MI TO ,TAK TO ŘEKNU JAK DOMA TAK V PRÁCI.JASNĚ,JDE JEN O STRÁNKY NĚJAKÝCH PÁR LIDÍ CO MAJÍ ZVÍŘÁTKA,ALE PROČ TO NEMÍT HEZKÉ A USPOŘÁDANÉ?? ?? ?? DO TĚCHTO DISKUZÍ JSEM SE ZAPOJILA,PROTOŽE MI ZAČLO VADIT,ŽE KDYŽ JSEM PROJÍŽDĚLA NOVÉ PROFILY A CHTĚLA JSEM SE PODÍVAT NA NOVÉ PEJSKY,TAK JSEM NĚKOLIK TÝDNŮ POZPÁTKU NARAZILA NA TYTO HRŮZI CO TADY KAMARÁDI NAŠLY;-) ALE POKUD TO TU NIKOMU NEVADÍ A CHCE TO MÍT TAK JAK TO JE, PROSÍM.SAMA TU ČEŘIT VODU NEBUDU.BUDU TO MUSET HODIT ZA HLAVU A DÍVAT SE JEN NA PROFILY MÝCH KAMARÁDŮ A NEDÍVAT SE KOLEM SEBE!! !! !! !! ALE DÍKY TI ZA TVŮJ NÁZOR.RÁDA SI ČTU TVOJE PŘÍSPĚVKY.I Z TO­HOTO DŮVODU SEM TAKY CHODÍM :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D PA. Milá Mojzinko!Jistě si NIKDO tohle o Tobě nemyslí!:D Jen to ,bohužel,je praxe,zvl. v CR,dokonce již po staletí prověřená!:-( Jsi poslední,naopak,mně přijdeš velmi čistý´člověk a takoví,znám ze své profese,vždy jsou nepohodlní…A bu­dou!!! Budˇ klidná,já se taky rvu a dost ráda,jenže v konečné fázi zbude jen hořká pachutˇ samoty,zrady a beznaděje…To je spíše na soukromou zprávu,ale je to tak!V konečné fázi nezbude nikdy ani oněch legendárních ,,7 statečných"…;-) Aja.
Po přečtení všech příspěvků jsem dospěl k názoru, že zde je těch pár lidí, kterým jde o tohle forum. Ostatní ?? Ten nápad na bojkot je můj. Psal jsem tam něco o tom, že by se mohl přidat každý, kdo to s forem myslí dobře. Pokud tedy tipujete tak 50 lidí, pak nestojí za tohle forum bojovat, znamenalo by to, že těch 20000 profilů, co tu je nemá zájem na fungování fora, na tom, co se tu děje atd atd. Mimochodem, kolik že je tu aktivních profilů 20 tisíc, jak udávají administrátoři, nebo velmi podstatně méně, protože drtivá většina je jich neaktivní a falešných ? A ještě z jiné diskuse, kde psal Petra a Matýsek : toto není jediný portál, kde může existovat podobné forum . Takže dotaz, kdo z vás je schopen zrealizovat forum podobné portálu Hafíci ?? Není čas se nad tím zamyslet a začít dělat některé kroky tímto směrem ?? Hafíci by se chovali jinak, mít konkurenci !!
Mojzinka (11.05.2009 18:13:31) napsal: SUPÍKU,TAK SI TEDA NEPŘIPADÁM!! !! PROBLÉMY JSOU OD TOHO ABY SE ŘEŠILY A NE ABYSME NĚKDE V TICHOSTI NADÁVALI…A PAK NAVENEK DĚLALI,ŽE JE VŠE OK !! !! KDYŽ CÍTÍM ŽE MI NĚCO NESEDÍ A VADÍ MI TO ,TAK TO ŘEKNU JAK DOMA TAK V PRÁCI.JASNĚ,JDE JEN O STRÁNKY NĚJAKÝCH PÁR LIDÍ CO MAJÍ ZVÍŘÁTKA,ALE PROČ TO NEMÍT HEZKÉ A USPOŘÁDANÉ?? ?? ?? DO TĚCHTO DISKUZÍ JSEM SE ZAPOJILA,PROTOŽE MI ZAČLO VADIT,ŽE KDYŽ JSEM PROJÍŽDĚLA NOVÉ PROFILY A CHTĚLA JSEM SE PODÍVAT NA NOVÉ PEJSKY,TAK JSEM NĚKOLIK TÝDNŮ POZPÁTKU NARAZILA NA TYTO HRŮZI CO TADY KAMARÁDI NAŠLY;-) ALE POKUD TO TU NIKOMU NEVADÍ A CHCE TO MÍT TAK JAK TO JE, PROSÍM.SAMA TU ČEŘIT VODU NEBUDU.BUDU TO MUSET HODIT ZA HLAVU A DÍVAT SE JEN NA PROFILY MÝCH KAMARÁDŮ A NEDÍVAT SE KOLEM SEBE!! !! !! !! ALE DÍKY TI ZA TVŮJ NÁZOR.RÁDA SI ČTU TVOJE PŘÍSPĚVKY.I Z TO­HOTO DŮVODU SEM TAKY CHODÍM :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D PA. Mojzinko já chápu, že to většina lidí myslela dobře, ale aby se tady něco změnilo, je potřeba, aby o to měla zájem i druhá strana.Já bych pochopil docela i adminy, že se na diskuzi nehrnou.Dostávají za něco, co nestvořili a možná o nové verzi ví tolik co my.Ale k dialogu musí být obě strany.No a k té stávce se přidá podle mě nejvýš 50 lidí a 22 000 si bude v klidu kostičkovat.Tady není moc na výběr, dovolil bych si upravit Hamleta – Jít či nejít.
TA STÁVKA MI BYLA NAVRŽENA V SOUKROMÉ ZPRÁVĚ !! !! !! KTEROU JSEM VÁM SEM DALA PŘEČÍT A KAŽDÝ SI UDĚLEJTE NÁZOR!! !! !! JE TO JEN NÁVRH JEDNOHO Z UŽIVATELŮ..­.....JASNĚ,MOHL TO TU NAPSAT SÁM,ŽE?????????ASI SE BÁL REAKCE CO Z TOHO BUDE !! !! JAK JINAK.
SUPÍKU,TAK SI TEDA NEPŘIPADÁM!! !! PROBLÉMY JSOU OD TOHO ABY SE ŘEŠILY A NE ABYSME NĚKDE V TICHOSTI NADÁVALI…A PAK NAVENEK DĚLALI,ŽE JE VŠE OK !! !! KDYŽ CÍTÍM ŽE MI NĚCO NESEDÍ A VADÍ MI TO ,TAK TO ŘEKNU JAK DOMA TAK V PRÁCI.JASNĚ,JDE JEN O STRÁNKY NĚJAKÝCH PÁR LIDÍ CO MAJÍ ZVÍŘÁTKA,ALE PROČ TO NEMÍT HEZKÉ A USPOŘÁDANÉ?? ?? ?? DO TĚCHTO DISKUZÍ JSEM SE ZAPOJILA,PROTOŽE MI ZAČLO VADIT,ŽE KDYŽ JSEM PROJÍŽDĚLA NOVÉ PROFILY A CHTĚLA JSEM SE PODÍVAT NA NOVÉ PEJSKY,TAK JSEM NĚKOLIK TÝDNŮ POZPÁTKU NARAZILA NA TYTO HRŮZI CO TADY KAMARÁDI NAŠLY;-) ALE POKUD TO TU NIKOMU NEVADÍ A CHCE TO MÍT TAK JAK TO JE, PROSÍM.SAMA TU ČEŘIT VODU NEBUDU.BUDU TO MUSET HODIT ZA HLAVU A DÍVAT SE JEN NA PROFILY MÝCH KAMARÁDŮ A NEDÍVAT SE KOLEM SEBE!! !! !! !! ALE DÍKY TI ZA TVŮJ NÁZOR.RÁDA SI ČTU TVOJE PŘÍSPĚVKY.I Z TO­HOTO DŮVODU SEM TAKY CHODÍM :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D PA.
Trhači z Krupky napsal(a): pokud tu již některý link někdo jiný uvedl, je možné, že se opakuji, ale prosím a žádám administrátory, aby se věnovali alespoň pár dní „promazání“ všech „neprofilů“ jinak jsem rozhodnut spustit takovou kampaň,že svými výzvami a „obtěžováním“ uživatelů „zaplevelím“ naše stránky a profily všech co těmto „neprofilům“ posílají kostičkové body, zároveň požádám všechny své přátele a „spolubojovní­ky“,aby dělali totéž,tzn,aby ony linky neposílali jen do této diskuze a adminům,ale aby je i přeposílali daným maniakům a svým přátelům.Není totiž vůbec nutné,aby si ten či onen admin vyžadoval mail s daným linkem, ono stačí si najet na jakékoli písmeno a tam se to „neprofily“ jen hemží.V diskuzi „Bacha,tady už jde o život…“ jsem se snažil jen o zviditelnění těch uživatelů co dle mého soudu ztratili veškerou soudnost, smysl pro fair hru a objektivitu, ale když se podívám do této diskuze a vidím kolik „hnusu“ vyplavalo na povrch,tak jsem našimi stránkami doslova otřesen. HÁŽI VÁM VÁŽENÍ ADMINISTRÁTOŘI RUKAVICI A MĚLI BY JSTE JI ZVEDNOUT Myslím si, že termín „očisty“ stanovený do konce května je dost dlouhý.Vždyť z hafíků se pomalu a jistě stává portál plný lží a výmyslů a to s pejskaři a pejsky(totéž ovšem platí i o sesterských portálech koníci a miciny) má pramálo společného.Všem ostatním přeji krásný večer a dobrou noc Jindra/Puppi
Mojzinka (11.05.2009 17:34:41) napsal: MYSLÍM SI,ŽE NÁS BUDE VÍC JAK DESET.ALE MUSÍME POČKAT AŽ SE TU VÍCE PŘÁTEL VYJÁDŘÍ!! !! !! !! DO NEDĚLE DÁME KAŽDÉMU ŠANCI SE TU OBJEVIT A NAPSAT CO SI MYSLÍ!! !! !! JE FAKT,ŽE NĚKDO NEMÁ TOLIKA ČASU V TÝDNU TU VYSEDÁVAT. NEJDE MI O KOSTIČKY TAK BUDU KLIDNĚ STÁVKOVAT.AKORÁT MI BUDE SMUTNO PO KAMARÁDECH.ALE TI DOBŘÍ BUDOU TAKY STÁVKOVAT,TAK V TOM BUDEME SPOLU,NE?? ?? ?? ?? ?? Mojzinko, stávka nic neřeší. Vymysli nco lepšího. Tohle je jako boj proti ČEZu tím, že vypneš proud. Akorád se ti admini vysmějí a to bude veškerý účinek tvého jednání…
MYSLÍM SI,ŽE NÁS BUDE VÍC JAK DESET.ALE MUSÍME POČKAT AŽ SE TU VÍCE PŘÁTEL VYJÁDŘÍ!! !! !! !! DO NEDĚLE DÁME KAŽDÉMU ŠANCI SE TU OBJEVIT A NAPSAT CO SI MYSLÍ!! !! !! JE FAKT,ŽE NĚKDO NEMÁ TOLIKA ČASU V TÝDNU TU VYSEDÁVAT. NEJDE MI O KOSTIČKY TAK BUDU KLIDNĚ STÁVKOVAT.AKORÁT MI BUDE SMUTNO PO KAMARÁDECH.ALE TI DOBŘÍ BUDOU TAKY STÁVKOVAT,TAK V TOM BUDEME SPOLU,NE?? ?? ?? ?? ??
Mojzinka (11.05.2009 17:12:34) napsal: Viděl jsem to. Přesně jak kdosi řekl, tady nejde o psi, tady jde o co nejvíce naklikaných stránek. Měl bych jeden nápad Protože adminům zjevně nejde o pejsky a pejskaře,ale o co nejvíce navštívených stránek, zahajme společný BOJKOT FORA Kdo to myslí s forem poctivě,od určitého datumu po dobu dejme tomu 14. dní nechoďte na Hafíky ! Rozešlete tuto zprávu svým přátelům i ostatním , vkládejte jí do komentářů, do diskusí atd. Forum tu není kvůli reklamě, forum tu je kvůli hafíkům co na to říkáš ? Datum si doplň a můžeš to rozjet . To by bylo, aby se něco nezačalo dít. Ať žije revoluce Internetová tu ještě nebyla Soutěž: pomůže nám to, bude nás víc jak 10, jak moc se budou ostatní chechtat?
Viděl jsem to. Přesně jak kdosi řekl, tady nejde o psi, tady jde o co nejvíce naklikaných stránek. Měl bych jeden nápad Protože adminům zjevně nejde o pejsky a pejskaře,ale o co nejvíce navštívených stránek, zahajme společný BOJKOT FORA Kdo to myslí s forem poctivě,od určitého datumu po dobu dejme tomu 14. dní nechoďte na Hafíky ! Rozešlete tuto zprávu svým přátelům i ostatním , vkládejte jí do komentářů, do diskusí atd. Forum tu není kvůli reklamě, forum tu je kvůli hafíkům co na to říkáš ? Datum si doplň a můžeš to rozjet . To by bylo, aby se něco nezačalo dít. Ať žije revoluce Internetová tu ještě nebyla
8-} 8-} TAK TO MOJE HLAVA NEBERE.8-| JSEM ZVĚDAVÁ CO VYMYSLEJÍ
Mojzinka (11.05.2009 16:46:10) napsal: Ahojky, přišlo mi teď spousta e-mailů s odkazy na profily, které mám prověřit. Je toho opravdu hodně, takže nevím, jak rychle to zvládnu, protože musím řešit i jiné věci. Určitě nechceme tady uživatelé, kteří jsou vulgární a podobné, takové jsem smazala. Ale pokud tu má někdo profil, kde není fotka nebo není aktivní, tak to asi řešit nebudeme. Pokusíme se určit a sepsat nějaká pravidla. ;-) S pozdravem a přáním hezkého dne Lenka Vinšová lenka.vinsova@mi­ton.cz BUDOU SE ŘEŠIT PROFILY JEN SPROSTÉ A VULGÁRNÍ!! !! !! !! JINÉ CO VŠICHNI HLEDÁME NE!! !! TAK SE NEHOŇTE PŘÁTELÉ. 8-}8-} TAK TO MOJE HLAVA NEBERE.8-| JSEM ZVĚDAVÁ CO VYMYSLEJÍ
Ahojky, přišlo mi teď spousta e-mailů s odkazy na profily, které mám prověřit. Je toho opravdu hodně, takže nevím, jak rychle to zvládnu, protože musím řešit i jiné věci. Určitě nechceme tady uživatelé, kteří jsou vulgární a podobné, takové jsem smazala. Ale pokud tu má někdo profil, kde není fotka nebo není aktivní, tak to asi řešit nebudeme. Pokusíme se určit a sepsat nějaká pravidla. ;-) S pozdravem a přáním hezkého dne Lenka Vinšová lenka.vinsova@miton.cz BUDOU SE ŘEŠIT PROFILY JEN SPROSTÉ A VULGÁRNÍ!! !! !! !! JINÉ CO VŠICHNI HLEDÁME NE!! !! TAK SE NEHOŇTE PŘÁTELÉ.
MaB (11.05.2009 15:52:21) napsal: Aja (11.05.2009 15:48:18) napsal: Svatik (11.05.2009 15:32:48) napsal: Pokud se uživatel nepřihlásí po určitou dobu, tak smazat jak uživatele tak i všechny jeho profily – tím by se zabránilo „mrtvým“ profilům. S autorizací s plnou adresou bych souhlasila. A co se týká kostičkování, tak před Vánoci už tu padl návrh ať se profily buď účastní soutěže Top 100 (ale nesměly by kostičkovat) a nebo neúčastní, ale můžou posílat body ostatním. Myslím, že to by bylo jako dobré opatření proti kostičkovým maniakům ne? :-) Myslím,že tento nápad není vůbec špatný!Už jsme to kdysi probírali na podzim,ale nějak se na to pozapomnělo…;-) Ale jak zabráníš tomu,aby nehlasovaly tzv. profily,na které jsem v noci např. narazila.Byly to profily bez zvířat,jen pořadové č.,jak sem přišly,napsáno pouze ,,muž" či ,,žena"…Bylo to v profilech ,,uživatelé"…Aja. Dalo by se tomu zabránit registrací, tak jak navrhoval Pavel. Doufám,že ano!!!Jsem na www.,kde je registrace velmi přísná,skutečně dáváme privátní údaje…Přesto se asi před 6 měsíci stalo,že do systému někdo pronikl,údaje dostal ven,samozřejmě nevím jak,ale museli jsme měnit téměř vše,v našem zájmu…Ale samozřejmě jsem pro poctivou registraci,i když bychom si třeba připlatili…;-) Aja.
Aja (11.05.2009 15:48:18) napsal: Svatik (11.05.2009 15:32:48) napsal: Pokud se uživatel nepřihlásí po určitou dobu, tak smazat jak uživatele tak i všechny jeho profily – tím by se zabránilo „mrtvým“ profilům. S autorizací s plnou adresou bych souhlasila. A co se týká kostičkování, tak před Vánoci už tu padl návrh ať se profily buď účastní soutěže Top 100 (ale nesměly by kostičkovat) a nebo neúčastní, ale můžou posílat body ostatním. Myslím, že to by bylo jako dobré opatření proti kostičkovým maniakům ne? :-) Myslím,že tento nápad není vůbec špatný!Už jsme to kdysi probírali na podzim,ale nějak se na to pozapomnělo…;-) Ale jak zabráníš tomu,aby nehlasovaly tzv. profily,na které jsem v noci např. narazila.Byly to profily bez zvířat,jen pořadové č.,jak sem přišly,napsáno pouze ,,muž" či ,,žena"…Bylo to v profilech ,,uživatelé"…Aja. Dalo by se tomu zabránit registrací, tak jak navrhoval Pavel.
Svatik (11.05.2009 15:32:48) napsal: Pokud se uživatel nepřihlásí po určitou dobu, tak smazat jak uživatele tak i všechny jeho profily – tím by se zabránilo „mrtvým“ profilům. S autorizací s plnou adresou bych souhlasila. A co se týká kostičkování, tak před Vánoci už tu padl návrh ať se profily buď účastní soutěže Top 100 (ale nesměly by kostičkovat) a nebo neúčastní, ale můžou posílat body ostatním. Myslím, že to by bylo jako dobré opatření proti kostičkovým maniakům ne? :-) Myslím,že tento nápad není vůbec špatný!Už jsme to kdysi probírali na podzim,ale nějak se na to pozapomnělo…;-) Ale jak zabráníš tomu,aby nehlasovaly tzv. profily,na které jsem v noci např. narazila.Byly to profily bez zvířat,jen pořadové č.,jak sem přišly,napsáno pouze ,,muž" či ,,žena"…Bylo to v profilech ,,uživatelé"…Aja.
Svatik (11.05.2009 15:32:48) napsal: Pokud se uživatel nepřihlásí po určitou dobu, tak smazat jak uživatele tak i všechny jeho profily – tím by se zabránilo „mrtvým“ profilům. S autorizací s plnou adresou bych souhlasila. A co se týká kostičkování, tak před Vánoci už tu padl návrh ať se profily buď účastní soutěže Top 100 (ale nesměly by kostičkovat) a nebo neúčastní, ale můžou posílat body ostatním. Myslím, že to by bylo jako dobré opatření proti kostičkovým maniakům ne? :-) Souhlas. Ještě bych dodala. Zrušte kostičky, jsou tam zbytečné. Stejně všichni klikalí na 5. Místo toho bych tam dala "LÍBÍ/NELÍBÍ a zrušila bych bodování vlastního profilu.
Pokud se uživatel nepřihlásí po určitou dobu, tak smazat jak uživatele tak i všechny jeho profily – tím by se zabránilo „mrtvým“ profilům. S autorizací s plnou adresou bych souhlasila. A co se týká kostičkování, tak před Vánoci už tu padl návrh ať se profily buď účastní soutěže Top 100 (ale nesměly by kostičkovat) a nebo neúčastní, ale můžou posílat body ostatním. Myslím, že to by bylo jako dobré opatření proti kostičkovým maniakům ne? :-)
Jindra má pravdu, na některých forech je to nastaveno tak, že neaktivní vlákna se automaticky po stanoveném čase od posledního příspěvku mažou. Jenže jak to udělat tady ? Někdo může na svůj profil chodit, odpovídat na komentáře, posílat dárky, ale nepíše do deníku. Takže by byl problém nastavení od kdy by se čas počítal. A JINDRO, TADY MÁŠ ODE MNE PŘÍSAHU : POKUD SE POVEDE PORTÁL UPRAVIT KU PROSPĚCHU MAJITELŮ PSŮ A SMAZAT FALEŠNÉ PROFILY, OSOBNĚ SÁM POŽÁDÁM O ODSTRANĚNÍ MÉHO VIRTUÁLNÍHO PROFILU A BUDU POUZE PASIVNÍ DIVÁK .
bylo by asi záhodno si hned na začátku stanovit oč nám všem, co jsme se zapojili do diskuzí probíhajích souběžně pod jinými názvy, jde. Myslím, že tu nejde o démonizaci kostičkování-bodování, lynčování těch co vedou TOP 100 nebo o něco podobného, ale o to, aby naše stránky fungovaly a nebyly zapleveleny profilovým odpadem tak, jak je tomu nyní. Aby byla v bodovací soutěži o nej psa(koně,kočku) nastolena pevná pravidla, aby stránky fungovaly tak jak mají a my se na ně rádi vraceli pro radost a zábavu a ne pro zvýšení adrenalinu jako je tomu v současné době.Souhlasím s Pavlem a jeho návrhy(byť i on je uživatelem s virtuálním psíkem).Možná by stálo za to, popřemýšlet jak řešit neaktivitu některých uživatelů, myslím, že by mělo dojít v případě déle než 3 měsíce trvajícího „spánku“ některého z profilů k jeho zrušení,navrhuji 3 měsíční lhůtu, protože se může stát, že uživatel nemá přístup k počítači, resp. k internetu, nebo je dlouhodobě nemocen, pracuje někde v Antarktidě bez spojení se světem(:-D :-D ).Pokud by se tedy i po 3 měsících jevil účet jako „mrtvý“ měl by být zrušen. Je to jen jeden z mnoha návrhů, které tu padnou, ale naše stránky mi i díky té spoustě takových profilů začínají připadat jako výkladní skříň pro různé exhibicionisty a úchylkáře, kteří nemají se psy nic společného.Díky za otevření této diskuzní místnosti a doufejme jen, že od zítřka budou administrátoři opět pro tento portál pracovat;-) Hezký večer Jindra/Puppi8-)
Mojzinka (10.05.2009 20:07:50) napsal: Pavel (10.05.2009 20:03:26) napsal: Hlasování do TOP 100 a boj o virtuální medaile nejvíce rozděluje portál. Měl bych následující návrhy : Na profilu tlačítko – skrýt/ odkrýt hlasování Tak jak doposud, na konci měsíce vyhodnotit výsledek a rozdat virtuální medaile, ale po celý měsíc NIKDE nezobrazovat současný stav ! To znamená, že by nikdo neviděl, na kterém místě se právě nachází. Třetí návrh je na zvážení – místo obdržených kostiček by se mohli zobrazovat odeslané kostičky. Bylo by vidět, kdo jich kolik denně posílá. PAVLE O TO TLAČÍTKO UŽ BOJOVAL PŘED VÁNOCI MIMIŠÁK,NEDÁVNO JÁ…A NIC!! !! ALE OPĚT TO DÁME DO NÁVRHU!! !! zcela souhlsím s Pavlem… ale nejradši bych zrušila celé kostičkování…je sice pěkné vidět, kdo je nejoblíbenější…ale jelikož to nemá žádnou vypovídací hodnotu, tak je to celé úplně zbytečné… A já si vždy myslela,že nejde poslat hlasy vícekrát z jedné IP adresy…ale na tomto to zjevně založené není!
Jistě vše možné,ale je-li zatím změna a vytvoření nového profilu utvořena během chvíle,jak píše Mojzinka,tak asi …Nevím,nevím…;-) Není špatný nápad s tím ,,skrytím",ale zkušený ,,klikající " má v ruce i v hlavě cca odhad,kolik cca profilů musí udělat za den!;-) Možná by některým nevadila prostá ,menší změna.Jednoduše každý měsíc,t.j.1., zapnout ,,soutěžit v TOP 100" či ,,nesoutěžit v TOP 100"…Protože zajímavé profily zde opravdu jsou a stojí za to je prohlédnout a číst!:-) Aja.
Pavel (10.05.2009 20:03:26) napsal: Hlasování do TOP 100 a boj o virtuální medaile nejvíce rozděluje portál. Měl bych následující návrhy : Na profilu tlačítko – skrýt/ odkrýt hlasování Tak jak doposud, na konci měsíce vyhodnotit výsledek a rozdat virtuální medaile, ale po celý měsíc NIKDE nezobrazovat současný stav ! To znamená, že by nikdo neviděl, na kterém místě se právě nachází. Třetí návrh je na zvážení – místo obdržených kostiček by se mohli zobrazovat odeslané kostičky. Bylo by vidět, kdo jich kolik denně posílá. PAVLE O TO TLAČÍTKO UŽ BOJOVAL PŘED VÁNOCI MIMIŠÁK,NEDÁVNO JÁ…A NIC!! !! ALE OPĚT TO DÁME DO NÁVRHU!! !!
Hlasování do TOP 100 a boj o virtuální medaile nejvíce rozděluje portál. Měl bych následující návrhy : Na profilu tlačítko – skrýt/ odkrýt hlasování Tak jak doposud, na konci měsíce vyhodnotit výsledek a rozdat virtuální medaile, ale po celý měsíc NIKDE nezobrazovat současný stav ! To znamená, že by nikdo neviděl, na kterém místě se právě nachází. Třetí návrh je na zvážení – místo obdržených kostiček by se mohli zobrazovat odeslané kostičky. Bylo by vidět, kdo jich kolik denně posílá.
Pokud je pravda, že je tu 20 000 profilů, pak na jejich sledování je trojice administrátorů skutečně málo. Nebyla by možnost vytvořit ještě skupinu moderátorů, jak je to na různých forech ? Pokud ano, měl bych návrh na pár moderátorů o kterých si myslím, že by tu dokázali dělat pořádek. Mimišák ,Jindra – Trhači z Krupky, MaB ,Mojzilka ,Svatik ,von Chyr ,Matýsek a Petra ,Míša a Ballroček + cca 5 dalších. Moderátor by mél mít možnost " zamknout " profil, to znamená zmrazit jej, aby se s ním nedalo pracovat a nahlásit jej administrátorům ke smazání. Pokud nebude možnost falešné či jinak nevhodné profily zamykat a mazat, budou tu neustále a budou se množit tak dlouho, dokud nezaplaví celý portál a nezpůsobí jeho kolaps.
Zlepšovací návrh na očištění fora. V určitém časovém horizontu navrhuji PŘEREGISTRACI uživatelů a to tak, že dodatečně vyplní registrační list, který bude sloužit administrátorům k evidenci uživatelů, případně sledování pokusů o podvodné registrace. Přihláška by měla obsahovat Jméno a Příjmení majitele profilu , jeho plnou skutečnou adresu a jeho emailovou adresu. Registrace by proběhla následojícím způsobem : Po odeslání vyplněné registrace a jejím přijetí by uživateli byl zaslám poštou registrační kod. Teprve po jeho vložení by byl profil zaevidován v nové evidenci. Kdo by svůj kod neodeslal do určitého předem jasně stanoveného času, jeho profil by byl zablokován, smazán či by zanikl. Uživatel by mohl být registrován pod svým Nickem – jako na aukčním portálu Aukro, nebo pod svým celým jménem – jako na postálu Novinky.seznam. V obou těchto případech Aukro i Novinky došlo při zavedení tohoto postupu k vyloučení 99% nežádoucích anonymních uživatelů. Je mi jasné, že to obnáší zásah do programového vybavení servru. ( určitě menším než přechod na novou verzi) a další technické i finanční problémy. ( zde si myslím, že například možnost odeslání nové registrace pomocí SMS s určitou finanční hodnotou, která pokryje náklady na poštovní služby je nejen možná, ale pro ty, co to myslí s portálem dobře i přijatelná).Je to jen návrh, pokuste se zvážit všechna pro a proti a osobně se domnívám, že by byla vhodná případná diskuse, aby se zjistilo, nakolik lidé něco podobného chtějí, nebo jim vyhovuje se skrývat za anonymitou profilu.
PŘÁTELÉ VYHLAŠUJI NOVOU A ŽÁDNÝMA PITOMOSTMA RUŠENOU DISKUZI „JAK ZLEPŠIT CHOD NAŠICH HAFÍKŮ“.NÁZEV DISKUZE PÍŠI AŽ ZDE JELIKOŽ TAKHLE JSEM PŘIJDOU I LIDÉ,KTERÉ ZAJÍMAJÍ SOUTĚŽE ALE DO DISKUZÍ NECHODÍ.NAPIŠTE KAŽDÝ SVŮJ ROZUMNÝ NÁVRH NA TOTO TÉMA.PAK VYBEREME HLASOVÁNÍM NEJLEPŠÍ NÁVRH A ODEŠLU TO ADMINI.ALE KAŽDÉMU NA EMAIL ZVLÁŠŤ.TŘEBA SE DOČKÁME ODPOVĚDI A DOVÍME SE KONEČNĚ NĚJAKÝ NÁZOR OD NICH.NACOŽ VŠICHNI ČEKÁME JAKO SLÍPKA NA SOPEL:-D :-D :-D PIŠTE,PIŠTE PŘÁTELÉ......­.............VŮ­BEC SE NESTYĎTE.VĚŘÍM,ŽE JSOU MEZI VÁMI KOUMÁCI O KTERÝCH NIKDO ANI NEVÍ, A JE TO VĚČNÁ ŠKODA!! !! !! !! !! !! MOJZINKA.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?