Diskuze Nová fotogalerie

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ančí (22.10.2010 16:15:56) napsal: Jj, už jsem to taky objevila:-DD Ale zvětšování mi nejde, neboj, kliknout jsem na to zkusila:-D To je divné já jsem to zkusila i u tvého Ferdy(pozdravuj ho)a jde to :-~Nebo máš pomalejší internet.
blick (22.10.2010 18:09:01) napsal: Je to tak - jsou to 3 nejnovejsi fotky, vybrat nejdou. Jedine je nahrat znova. Moc děkuju za tak rychlou odpověď!!
Markéta a Lery (22.10.2010 18:03:52) napsal: A ještě se chci zeptat - ty další tři fotky co jsou na profilu dole, to jsou prostě poslední přidané že? Nebo jdou taky vybrat přesunutím? Zkoušela jsem to, ale zdá se že ne. Nebo jak se to dělá - jdou vybrat z galerie? Díky za odpověď! Je to tak - jsou to 3 nejnovejsi fotky, vybrat nejdou. Jedine je nahrat znova.
Je to lepsi. Konecne se da dostat z galerie tlacitkem zpet a celkove je ta orientace v profilu propracovanejsi. Libi.
Rexíkova panička (23.10.2010 16:09:39) napsal: V editaci galerie přesuň fotku, kterou chceš mít jako hlavní, úplně nahoru do levého rohu. Opusť editaci a aktualizuj zobrazení pomocí F5 ( popř. CTRL+F5 ). Díky
Tahle nová verze fotoalbumu je moc pěkná a bude víc přehledná! Dají se přesunout fotky z hlavního albumu do "nového"? A jak se nastavuje profilová? děkuji za rady, ahoj;-)
Ahoj, tak nemusíš vytvořit hned všechny nové galerie najednou. Cenu jsme nechali stejnou jako bylo za dokupování prostoru, což si myslím je i za celkem málo bodů. Chce to být jen více aktivní, např. pod tvým účtem vidím pouze jeden příběh. Což je škoda, můžeš tam získat až 80 bodů. A vyjímečně pokud je příběh opravdu obsáhlý a dobrý, tak dáváme i více. Můžeš přidávat akce, kde je možnost získat 50 bodů, kterou moc nevyužíváte. Nebo je tu také ještě možnost si body dokoupit. Rexíkova panička (23.10.2010 06:01:58) napsal: Připojuji se k ostatním uživatelům s konstatováním, že nová forma galerie je pokrokem vpřed. Líbí se mi, i když by se drobné nedostatky daly najít. Dovolte mi trochu matematiky. Za vytvoření nové složky zaplatím 400 bodů. Např. ve výletech bych momentálně potřebovala min. 5 složek, tzn. 5 x 400 bodů = 2000 bodů. Za aktivní denní činnost ( nalezení dárečků na všech třech profilech, zápis do deníčku,bannery) získám průměrně 75 bodů denně. Pak mohu ještě přičíst účast v soutěžích, body za kompletně vyplněný profil,body za uveřejněné články.Pouhým matematickým výpočtem dojdu k tomu, že budu potřebovat body za téměř celý měsíc, abych si vytvořila 5 složek.A to ode mě nedostane ani jeden kamarád za tento měsíc jediný dáreček.
Dobrý večer, nejdou mi nahrát některé fotografie. Zkoušela jsem to asi u 4 fotek ze stejné složky a focené stejným fotoaparátem a zhruba stejné velikosti a nahrála se mi pouze jedna. Nevíte prosím co s tím?
Ahojky,ta nová fotogalerie je sice moc pěkná ;-),ale můžete mi prosím někdo poradit jak vyměním fotečku na profilu za jinou z galerie ?? 8-} Moc děkuji,Gabča.
Jerry (02.11.2010 15:43:47) napsal: Zatím ještě této možnosti moc uživatelů nevyužilo, ale také bude chvíli trvat než to všichni zaregistrují, našetří bodíky ... Momentálně o změně a zrušení profilů vašich alb neuvažujeme. Pokud jich tedy nemá někdo více než 3, což platí stále, že to je maximalní počet pro virtuální profily. Pokud bychom se v budoucnu rozhodli o zrušení, tak vás budeme určitě včas informovat. já si někdy ty fotky dám do jednoho-ale asi až po vánocích
Zatím ještě této možnosti moc uživatelů nevyužilo, ale také bude chvíli trvat než to všichni zaregistrují, našetří bodíky ... Momentálně o změně a zrušení profilů vašich alb neuvažujeme. Pokud jich tedy nemá někdo více než 3, což platí stále, že to je maximalní počet pro virtuální profily. Pokud bychom se v budoucnu rozhodli o zrušení, tak vás budeme určitě včas informovat. Rexíkova panička (28.10.2010 04:51:36) napsal: Jerry, děkuji za odpověď. Napsala jsem kdysi ještě jeden článek, ale ten se do seznamu nějak nedostal, ale to není důležité.Možná že ho ještě někde mám v počítači. Chci se zeptat, kolik lidí zatím využilo možnost vytvoření nové fotogalerie, resp. složky? Jenom tak namátkou jsem se dívala u kamarádů a zatím jsem na jinou než Hlavní galerii nenarazila. Ale zajímala by mě více ještě jedna věc. Když si přečtu pravidla portálu a stať o virtuálních profilech, nikde není ani zmínka o tom, že by se tyto profily daly využívat pro fotoalba apod. Ponecháte tyto virtuální profily nebo se jednou dozvíme, že jsou v rozporu s pravidly a budeme je muset odstranit,pokud nebudeme chtít mít fotky na "jedné hromadě"?
blick (22.10.2010 16:35:03) napsal: Ja pouzivam taky Operu a funguje mi to :) Jeste to zkusim otestovat. Konec poplachu, jde to:-DD Nějaký momentální zkrat, či co:-DD
Ančí (22.10.2010 16:32:05) napsal: Zkusila jsem to v mozille a funguje to. Tak je asi možné, že opera se s tím nekamarádí..? To ona ale ráda, už jsem si zvykla:-DD Ja pouzivam taky Operu a funguje mi to :) Jeste to zkusim otestovat.
Jerry, děkuji za odpověď. Napsala jsem kdysi ještě jeden článek, ale ten se do seznamu nějak nedostal, ale to není důležité.Možná že ho ještě někde mám v počítači. Chci se zeptat, kolik lidí zatím využilo možnost vytvoření nové fotogalerie, resp. složky? Jenom tak namátkou jsem se dívala u kamarádů a zatím jsem na jinou než Hlavní galerii nenarazila. Ale zajímala by mě více ještě jedna věc. Když si přečtu pravidla portálu a stať o virtuálních profilech, nikde není ani zmínka o tom, že by se tyto profily daly využívat pro fotoalba apod. Ponecháte tyto virtuální profily nebo se jednou dozvíme, že jsou v rozporu s pravidly a budeme je muset odstranit,pokud nebudeme chtít mít fotky na "jedné hromadě"? Jerry (27.10.2010 11:04:26) napsal: Ahoj, tak nemusíš vytvořit hned všechny nové galerie najednou. Cenu jsme nechali stejnou jako bylo za dokupování prostoru, což si myslím je i za celkem málo bodů. Chce to být jen více aktivní, např. pod tvým účtem vidím pouze jeden příběh. Což je škoda, můžeš tam získat až 80 bodů. A vyjímečně pokud je příběh opravdu obsáhlý a dobrý, tak dáváme i více. Můžeš přidávat akce, kde je možnost získat 50 bodů, kterou moc nevyužíváte. Nebo je tu také ještě možnost si body dokoupit.
V editaci galerie přesuň fotku, kterou chceš mít jako hlavní, úplně nahoru do levého rohu. Opusť editaci a aktualizuj zobrazení pomocí F5 ( popř. CTRL+F5 ). ღ KETTY S RODINKOU ღ (23.10.2010 15:39:11) napsal: Tahle nová verze fotoalbumu je moc pěkná a bude víc přehledná! Dají se přesunout fotky z hlavního albumu do "nového"? A jak se nastavuje profilová? děkuji za rady, ahoj;-)
Od té doby co je tu nová galerka mi nejde odhlášení a přihlášení a když už to funguje tak za pěkně dlouhou chvilku.... ale jinak je opravdu lepší než ta předtím.
Připojuji se k ostatním uživatelům s konstatováním, že nová forma galerie je pokrokem vpřed. Líbí se mi, i když by se drobné nedostatky daly najít. Dovolte mi trochu matematiky. Za vytvoření nové složky zaplatím 400 bodů. Např. ve výletech bych momentálně potřebovala min. 5 složek, tzn. 5 x 400 bodů = 2000 bodů. Za aktivní denní činnost ( nalezení dárečků na všech třech profilech, zápis do deníčku,bannery) získám průměrně 75 bodů denně. Pak mohu ještě přičíst účast v soutěžích, body za kompletně vyplněný profil,body za uveřejněné články.Pouhým matematickým výpočtem dojdu k tomu, že budu potřebovat body za téměř celý měsíc, abych si vytvořila 5 složek.A to ode mě nedostane ani jeden kamarád za tento měsíc jediný dáreček.
Ve fotogalerii stačí kliknout na tlačítko "Editace galerie". Kde pak budeš mít pod fotečkama možnost nastavit popis. Deuska (22.10.2010 20:09:57) napsal: A když už mám nahranou fotku,jak tam mám přidat koment? 8-}
Ano, pokud si vytvoříš další galerii, tak se ti odečte 400 bodů. Kde je limit 40 fotek, ale možnost si zase prostor rozšířit (dokoupit) jako tomu bylo dosud. Deuska (22.10.2010 20:11:04) napsal: A pokud si přidám novou galerku odečte si mi 400 bodů?
Ve fotogalerii stačí kliknout na tlačítko "Editace galerie". Kde pak budeš mít možnost pod fotečkama nastavit popis. Deuska (22.10.2010 20:09:57) napsal: A když už mám nahranou fotku,jak tam mám přidat koment? 8-}
Jerry (22.10.2010 15:59:43) napsal: Ještě nás čeká nějaké doladění, ale věříme, že bude pro vás nová galerie funkčnější a bude se vám líbit. :-) Já jsem s tím zatím spokojená. Pokud se objeví nějaký problém, dám vědět ;-)
A pokud si přidám novou galerku odečte si mi 400 bodů?
A když už mám nahranou fotku,jak tam mám přidat koment? 8-}
<blockquote>GABČA A PES FILIPES (22.10.2010 17:59:06) napsal: Jéjé,tak to by mě nenapadlo 8-} ;-D Moc děkuji za odpověd. Gabča ;-)
A ještě se chci zeptat - ty další tři fotky co jsou na profilu dole, to jsou prostě poslední přidané že? Nebo jdou taky vybrat přesunutím? Zkoušela jsem to, ale zdá se že ne. Nebo jak se to dělá - jdou vybrat z galerie? Díky za odpověď!
GABČA A PES FILIPES (22.10.2010 17:59:06) napsal: Jéjé,tak to by mě nenapadlo 8-} ;-) Moc děkuji za odpověd. Gabča ;-D
blick (22.10.2010 17:02:31) napsal: Ahoj, v editaci Hlavni galerie si tu fotku presun na prvni misto. Jéjé,tak to by\mě nenapadlo 8-} ;-) Moc děkuji za odpověd. Gabča ;-D
blick (22.10.2010 17:02:31) napsal: Ahoj, v editaci Hlavni galerie si tu fotku presun na prvni misto. Jéjé,moc děkuji to by mě teda nenapadl 8-} ;-) Díky Gabča.
blick (22.10.2010 17:02:31) napsal: Ahoj, v editaci Hlavni galerie si tu fotku presun na prvni misto.
Jéjé,moc děkuji to by mě nenapadlo 8-} ;-D Díky Gabča.
GABČA A PES FILIPES (22.10.2010 16:50:47) napsal: Ahojky,ta nová fotogalerie je sice moc pěkná ;-),ale můžete mi prosím někdo poradit jak vyměním fotečku na profilu za jinou z galerie ?? 8-} Moc děkuji,Gabča. Ahoj, v editaci Hlavni galerie si tu fotku presun na prvni misto.
blick (22.10.2010 16:26:36) napsal: Takze se dostanes jen na seznam malych nahledu fotek a dal ne? Nebo se normalne dostanes i sem?https://www.hellosandy.cz/profily/fotografie/7774/6332/537498/ #gallery-photo-detail-h1 Protoze vic se ty fotky uz nezvetsuji. Zkusila jsem to v mozille a funguje to. Tak je asi možné, že opera se s tím nekamarádí..? To ona ale ráda, už jsem si zvykla:-DD
Ančí (22.10.2010 16:15:56) napsal: Jj, už jsem to taky objevila:-DD Ale zvětšování mi nejde, neboj, kliknout jsem na to zkusila:-D Takze se dostanes jen na seznam malych nahledu fotek a dal ne? Nebo se normalne dostanes i sem?https://www.hellosandy.cz/profily/fotografie/7774/6332/537498/ #gallery-photo-detail-h1 Protoze vic se ty fotky uz nezvetsuji.
simca (22.10.2010 16:12:49) napsal: Klikni na fotogalerii a na pravo máš žlutý rámeček a v něm zelený rámeček z nápisem VYTVOŘIT NOVOU FOTOGALERII a to je asi ono;-) Jj, už jsem to taky objevila:-DD Ale zvětšování mi nejde, neboj, kliknout jsem na to zkusila:-D
Klikni na tu fotku a ona se zvětší:-D
Klikni na fotogalerii a na pravo máš žlutý rámeček a v něm zelený rámeček z nápisem VYTVOŘIT NOVOU FOTOGALERII a to je asi ono;-)
Ančí (22.10.2010 16:08:12) napsal: Zní to sice super, ale jak se dá ta složka vytvořit? Nějak na to koukám a nevidím:_/ Nebo to ještě nefunguje..? Jo ták, ono to je tam napravo!:-DD Ale teda, že nejdou zvětšit, stále platí.. a nebo v tom je nějaký fígl:-DD
Ančí (22.10.2010 16:08:12) napsal: Zní to sice super, ale jak se dá ta složka vytvořit? Nějak na to koukám a nevidím:_/ Nebo to ještě nefunguje..? A kromě toho fotky nejdou rozkliknout na větší...?
Jerry (22.10.2010 15:59:43) napsal: Dnes jsme spustili novou a lepší fotogalerii! Máte možnost si vytvářet další složky fotogalerií např. z výletů, z výstav, apod. Tudíž už nemusíte vytvářet další profily, které jste museli označovat jako virtuální. Ještě nás čeká nějaké doladění, ale věříme, že bude pro vás nová galerie funkčnější a bude se vám líbit. :-) Zní to sice super, ale jak se dá ta složka vytvořit? Nějak na to koukám a nevidím:_/ Nebo to ještě nefunguje..?
Jerry (22.10.2010 15:59:43) napsal: Dnes jsme spustili novou a lepší fotogalerii! Máte možnost si vytvářet další složky fotogalerií např. z výletů, z výstav, apod. Tudíž už nemusíte vytvářet další profily, které jste museli označovat jako virtuální. Ještě nás čeká nějaké doladění, ale věříme, že bude pro vás nová galerie funkčnější a bude se vám líbit. :-) Tak to je super:-D
Jerry (22.10.2010 15:59:43) napsal: Dnes jsme spustili novou a lepší fotogalerii! Máte možnost si vytvářet další složky fotogalerií např. z výletů, z výstav, apod. Tudíž už nemusíte vytvářet další profily, které jste museli označovat jako virtuální. Tak to je super:-D Ještě nás čeká nějaké doladění, ale věříme, že bude pro vás nová galerie funkčnější a bude se vám líbit. :-)
Dnes jsme spustili novou a lepší fotogalerii! Máte možnost si vytvářet další složky fotogalerií např. z výletů, z výstav, apod. Tudíž už nemusíte vytvářet další profily, které jste museli označovat jako virtuální. Ještě nás čeká nějaké doladění, ale věříme, že bude pro vás nová galerie funkčnější a bude se vám líbit. :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?