Diskuze nová soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Obrázek je nádherný,syn je šikulka
je pěkně d...... vymyšlená.každý si totiž na internetu může najít karikaturu své rasy,vyjet si ji a pak ji přes kopírák obšlehne+k tomu ještě něco přikreslí.koukala jsem se na soutěžní obrázky a je tam plno podvodníků.nic proti nim nemám ale kdo jste vymyslel tuhle soutěž,tak jste na to nemysleli?
je to sice pravda, každý se snaží zvýtězit, ale je to nefér pro ty, kdo to opravdu kreslil poctivě. A obrázky typu – neumím kreslit, ae dám vám sem fotku mého psíka 8-} nebo nevím kdo kreslill ani kolik mu je ale je to nádhera 8-} a lidi budou hlasovat protože se jim to líbí – tak co kdybyste vybraly potom jen ty, kteří tam mají opravdu své jméno a věk ?? Jinak se mi ta soutěž opravdu moc líbí.;-) Ale nikdy nedokážete všechny 100% odhalit.
Ahojky, obrázky, které najdeme, že jsou stažené, tak ty opravdu nevyhrajou. A ani obrázky, kde nejsou vyplněné údaje (autor a věk). 8-} scrollan (09.06.2009 19:31:31) napsal: je to sice pravda, každý se snaží zvýtězit, ale je to nefér pro ty, kdo to opravdu kreslil poctivě. A obrázky typu – neumím kreslit, ae dám vám sem fotku mého psíka 8-} nebo nevím kdo kreslill ani kolik mu je ale je to nádhera 8-} a lidi budou hlasovat protože se jim to líbí – tak co kdybyste vybraly potom jen ty, kteří tam mají opravdu své jméno a věk ?? Jinak se mi ta soutěž opravdu moc líbí.;-) Ale nikdy nedokážete všechny 100% odhalit.
Ahoj, stačí jméno :) Jinak soutěž končí zítra. jessynka (10.06.2009 18:50:33) napsal: a musí tam být i příjmení? nebo stačí jméno? já poslala dvě fotky co maloval syn 6 let a opravdu při malování koukal na Jessynku, Macíka a Rona jako že maluje je, samozřejmě malba odpovídá věku, tudíž se asi nikomu líbit nebude ale děcka mají radost, že jsem jim tam dala jejich obrázky. A kdy vůbec soutěž končí?
když jsem tady před 2 dny psala, v životě by nás nenapadlo, že může vyhrát obyčejný dětský obrázek. Pořád jsem malému říkala že nevyhraje a on VYHRÁL! Když jsem mu to teď oznámila, tak má velikou radost a skáče tady snad metr do výšky a ječí jak blázen. A největší radost má z hračky, prý ju dá dodatečně Jessynce k včerejším narozeninám. Vyhrál totiž 4 místo v tvořivé soutěži a to tu gumovou hračku pro pejsky a zrovna včera měla naše fenka narozeniny 1 rok. My jsme jí k narozkám nakoupili plno hraček, ale on říká že obrázek maloval on, tak výhru – hračku pro Jessy jí dá on k narozkám. Mockrát děkujem, udělali jste mým dětem velikou radost a nejen jim, ale i nám, že je vidíme tak šťastné a ještě našim psům, ti mají vždy také velikou radost z nové hračky. Vidíte jak obyčejná hračka za pár korun dokáže udělat tolik radosti!!! I z maličkostí se dá radovat!! Nejhezčí je dětský úsměv, škoda že to nevidíte – tu radost z výhry A mě velice překvapilo, ba i dojalo že jste vybrali obyčejný dětský výtvor, když tam bylo mnoho krásných obrázků Moc děkujem
I prostý dětský obrázek je krásný!!!!!!!!!!! jessynka (12.06.2009 18:30:50) napsal: když jsem tady před 2 dny psala, v životě by nás nenapadlo, že může vyhrát obyčejný dětský obrázek. Pořád jsem malému říkala že nevyhraje a on VYHRÁL! Když jsem mu to teď oznámila, tak má velikou radost a skáče tady snad metr do výšky a ječí jak blázen. A největší radost má z hračky, prý ju dá dodatečně Jessynce k včerejším narozeninám. Vyhrál totiž 4 místo v tvořivé soutěži a to tu gumovou hračku pro pejsky a zrovna včera měla naše fenka narozeniny 1 rok. My jsme jí k narozkám nakoupili plno hraček, ale on říká že obrázek maloval on, tak výhru – hračku pro Jessy jí dá on k narozkám. Mockrát děkujem, udělali jste mým dětem velikou radost a nejen jim, ale i nám, že je vidíme tak šťastné a ještě našim psům, ti mají vždy také velikou radost z nové hračky. Vidíte jak obyčejná hračka za pár korun dokáže udělat tolik radosti!!! I z maličkostí se dá radovat!! Nejhezčí je dětský úsměv, škoda že to nevidíte – tu radost z výhry A mě velice překvapilo, ba i dojalo že jste vybrali obyčejný dětský výtvor, když tam bylo mnoho krásných obrázků Moc děkujem
a musí tam být i příjmení? nebo stačí jméno? já poslala dvě fotky co maloval syn 6 let a opravdu při malování koukal na Jessynku, Macíka a Rona jako že maluje je, samozřejmě malba odpovídá věku, tudíž se asi nikomu líbit nebude ale děcka mají radost, že jsem jim tam dala jejich obrázky. A kdy vůbec soutěž končí?
Dominique (08.06.2009 20:27:48) napsal: je pěkně d...... vymyšlená.každý si totiž na internetu může najít karikaturu své rasy,vyjet si ji a pak ji přes kopírák obšlehne+k tomu ještě něco přikreslí.koukala jsem se na soutěžní obrázky a je tam plno podvodníků.nic proti nim nemám ale kdo jste vymyslel tuhle soutěž,tak jste na to nemysleli? Taky se mi nelíbí, že někteří dávaj do soutěže stažený obrázky. Já dávám hlas jen těm kteří se opravdu snaží a nakreslí svého pejska. A nezajímá mě zda je to jak od malíře, ale hlavně oceňuji tu snahu stvárnit svého miláčka. !! Všem podstivým malířům svých hafíků PATŘÍ VELIKÁ POKLONA;-) :D :D :D !! jste opravdu šikovní a v každém obrázku je vidět láska ke svému pejskovi. :-D ;-) . Od toho byla ta soutěž, na chvíli se zastavit a zkusit nakreslit svého pejska tak, jak ho vydíte vy;-). Bohužel někteří to asi nepochopili:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?