Diskuze Nová soutěž....nové podvody

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

nová soutěž na téma: nejošklivější pes a v ní několik podvodník s fotkami stáhnutými z netu..... převzato ze stránky soutěže: ,,Máte doma psa, který se umí ale opravdu dobře "ksichtit"? Pošlete nám fotku, na které vypadá ale opravdu strašně ;)…" No jo no, ať žijou pravidla a poctivci...... -jsou to tito uživatelé: daka99 a tvitik
Honey (22.09.2009 11:42:07) napsal: nová soutěž na téma: nejošklivější pes a v ní několik podvodník s fotkami stáhnutými z netu..... převzato ze stránky soutěže: ,,Máte doma psa, který se umí ale opravdu dobře "ksichtit"? Pošlete nám fotku, na které vypadá ale opravdu strašně ;)…" No jo no, ať žijou pravidla a poctivci...... -jsou to tito uživatelé: daka99 a tvitik Souhlasím, nemají v soutěži co dělat.. I tak se tam obejavilo dost hezký obrázků a nebyly z netu, ale z domácího alba ;-)
Hehe ja to věděla....že je to ten Sam nebo jeho syn, ty co vyhráli několikrát soutěž nejošklivějšího psa světa? mam na mysli tvitika
Sme tu sice krátce ,ale sotva po přihlášení nám přišli prosby o hlasy jak tady pro nejošklivějšího psa tak i na jiné stránce. Chápu jako když někdo napíše o hlas ,ale beru to jen v normálním výrazu né jako"hlasněte prosím pro Elzu na..." Prostě ať napíši adreu a "kdyby" se mi ten pes líbil hlásnu a né hlasuj! Dost mně to štve.Jo a ty podvody sou fakt hrozný...hlavně ten naháč s vyplaznutým jazykem..je jasný že to je stažený.Mnějte se8-} M.
Poupata a Lucka (22.09.2009 14:26:05) napsal: Jako tahle soutěž je naprosto boží, opravdu se u těch fotek moc bavím!!! To se vám fakt povedlo, na některých fotkách jsou i dokonalý páníčci. Fakt šp***, super:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Podvodníci jsou, budou a byli, však oni si s nima admini poradí :-) no,lae vždy nemůžou odhalit podvodníky!;-) Jinak hezký MDZvířátek!;-)
Tato soutěž je dobrá. Nasměje se u ní asi každý. S Jessinkou jsme se tam taky přihlásili.
Verunka (25.09.2009 12:04:09) napsal: Souhlasím, nemají v soutěži co dělat.. I tak se tam obejavilo dost hezký obrázků a nebyly z netu, ale z domácího alba ;-) Ano souhlasím,,třeba ta zrudička činskej naháč co ho tam dala holčina,ale přitom má jiného psa..je škoda že je spousta lidí co nebere soutěž jako zábavu,,ale jako boj o místo.Jako rozesílání žebrání dejte mi hlas (nikdy ten hlas nedám,pokud opravdu není ten pes výstižný)Mě samotnou by výhra netěšila,když bych jí měla vynucenou..Bud vyhraji,protože to tak ostatní cítí nebo nechci nic..;-D
Poupata a Lucka (22.09.2009 14:26:05) napsal: Jako tahle soutěž je naprosto boží, opravdu se u těch fotek moc bavím!!! To se vám fakt povedlo, na některých fotkách jsou i dokonalý páníčci. Fakt šp***, super:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Podvodníci jsou, budou a byli, však oni si s nima admini poradí :-) Souhlasim, plno fotek je super a opravdu jsem se zasmála:-D
Jako tahle soutěž je naprosto boží, opravdu se u těch fotek moc bavím!!! To se vám fakt povedlo, na některých fotkách jsou i dokonalý páníčci. Fakt šp***, super:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Podvodníci jsou, budou a byli, však oni si s nima admini poradí :-)
Hafoj, nojo, poctivci. >:-( Mají smůlu, protože se staženýma fotkama nevyhrajou. Honey (22.09.2009 11:42:07) napsal: nová soutěž na téma: nejošklivější pes a v ní několik podvodník s fotkami stáhnutými z netu..... převzato ze stránky soutěže: ,,Máte doma psa, který se umí ale opravdu dobře "ksichtit"? Pošlete nám fotku, na které vypadá ale opravdu strašně ;)…" No jo no, ať žijou pravidla a poctivci...... -jsou to tito uživatelé: daka99 a tvitik
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?