Diskuze Nová úprava

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky, může mi někdo prozradit, jak se dostanu na svoje profily bez složitého vyhledávání? Koukám, že zase Hafíci překvapili a nejsem si tak jistý, že v dobrém slova smyslu8-| 8-| 8-|
Napřed jsem si myslela, že jsem něco špatně odsouhlasila, ale teď vidím, že Hafíci změnily podobu. Nelíbí se mi. A proč na Micinách a Koníčcích mám své údaje vedle navštíveného profilu a na Hafících musím přes Nastavení. Tahle změna nebyla šťastná, prosím, vraťte nám tu starou podobu. Změny by měly být k lepšímu a ne k horšímu!
Jestliže jste přihlášen, tak stačí kliknout v hlavičce na "Nastavení" - zobrazí se pod-menu, kde najdete vše ke svému uživatelskému účtu - svoje profily, zprávy, bonus program a ostatní. supík (30.09.2015 15:09:35) napsal: Ahojky, může mi někdo prozradit, jak se dostanu na svoje profily bez složitého vyhledávání? Koukám, že zase Hafíci překvapili a nejsem si tak jistý, že v dobrém slova smyslu8-| 8-| 8-|
<blockquote>Kate (30.09.2015 20:44:03) napsal: Jestliže jste přihlášen, tak stačí kliknout v hlavičce na "Nastavení" - zobrazí se pod-menu, kde najdete vše ke svému uživatelskému účtu - svoje profily, zprávy, bonus program a ostatní. To najedu, ale bohužel se mi tam zobrazí jen můj uživattelský účet s ikonkou.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?