Diskuze Nová úprava

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jůůůů a jak se dostanu na své další profilky.Nějak nepřehledné a trochu komplikované a nevím si prostě vůvec rady. Nebude nějak návod k používání stránek Hafíků?????
Áronek a Jasper (30.09.2015 18:48:45) napsal: I my jsme s toho uplně vedle taky jsem hledala svoje profily. A kde je najdu? nikde nevidím "ikonku" moje profily nebo něco podobnýho :-( :-( .
I my jsme s toho uplně vedle taky jsem hledala svoje profily.
Z jakého odkazu se Vám tedy jde přihlásit? (Prosím link.) Nejde se Vám přihlásit z titulní stránky, když kliknete na "Přihlásit" vpravo nahoře v hlavičce webu? Ivona89 (30.09.2015 22:07:47) napsal: Dobrý den,když se chi přihlásit přes hlavní stránku hafíků,tak mi to píše o údržbě,tak se přihlašuji z jiného odkazu.Zbytek psát nebudu,ostatní uživatelé už napsali.
Snažíme se upravovat to prvotně spuštěné dle vašich přání. Tedy prosím o trpělivost. Vše bude zase brzo fungovat. Bohužel, ne vše jde "odchytat" a upravit ve zkušební verzi, která není online. :-( Díky za pochopení ;-) Jittt (01.10.2015 14:33:51) napsal: Taky mi nejde profil, jen to ukazuje odstávku, hrůza>:-(
Jittt (01.10.2015 14:30:13) napsal: Taky mi nejde profil, jen to ukazuje odstávku, hrůza>:-(
Kate (01.10.2015 13:44:41) napsal: Zkuste to ne přes vyhledávač, ale po zadání "Hafici.cz" přímo do řádku (místo seznam.cz nebo google.cz). Pak se na titulní stránce Hafici.cz přihlašujte v hlavičce pomocí "Přihlásit". Tak jsem to zkusila a nic,pořád mi to na hlavní stránku hafíků hlásí odstávka a když se odhlašuji,tak také.
Kate (01.10.2015 13:42:43) napsal: Po kliknutí na "Nastavení" se dostanete nejen na nastavení svého profilu, ale na celý svůj účet. Mrkněte na tzv. podmenu - světle modré (nahoře pod tmavě modrým menu). ;-) Já tam vidím akorát : Profily Zprávy Účet bonus programu Změna hesla Často kladené dotazy Zrušení účtu Párování s facebookovým účtem .Nebylo by fakt jednodušší proště k Nový,Zprávy,Body,Nastavení,Odhlášení přidat moje profily než to zbytečně složitě hledat ?nebo rozkliknout Přihlášen: ... a tím by se lidi dostali ke svému profilu a profilu svým zvířat ?
Kate (01.10.2015 13:42:43) napsal: Po kliknutí na "Nastavení" se dostanete nejen na nastavení svého profilu, ale na celý svůj účet. Mrkněte na tzv. podmenu - světle modré (nahoře pod tmavě modrým menu). ;-) Já tam vidím akorát : Profily Zprávy Účet bonus programu Změna hesla Často kladené dotazy Zrušení účtu Párování s facebookovým účtem .Nebylo by fakt jednodušší proště k Nový,Zprávy,Body,Nastavení,Odhlášení přidat moje profily než to zbytečně složitě hledat 8-} ?nebo rozkliknout Přihlášen: ... a tím by se lidi dostali ke svému profilu a profilu svým zvířat ?
Kate (01.10.2015 13:42:43) napsal: Po kliknutí na "Nastavení" se dostanete nejen na nastavení svého profilu, ale na celý svůj účet. Mrkněte na tzv. podmenu - světle modré (nahoře pod tmavě modrým menu). ;-) Vyzkoušela jsem a funguje, ale je to příliš zdlouhavé. Při hlasování chceme jít co nejkratší cestou a ne se proklikávat zpět na profil jako v minulém století :-D
Zkuste to ne přes vyhledávač, ale po zadání "Hafici.cz" přímo do řádku (místo seznam.cz nebo google.cz). Pak se na titulní stránce Hafici.cz přihlašujte v hlavičce pomocí "Přihlásit". Ivona89 (01.10.2015 08:04:11) napsal: Nejde mi to z toho prvního,když si napíšu hafici.cz do vyhledavače,tak hned to první,kde by se mě la nabídnout titulní strana www.hellosandy.cz,píše mi to Probiha planovana odstavka, spusteni ocekavame cca ve 15:00. Přihlásím se přes stránku diskuzního fora.
Kate (01.10.2015 13:42:43) napsal: Po kliknutí na "Nastavení" se dostanete nejen na nastavení svého profilu, ale na celý svůj účet. Mrkněte na tzv. podmenu - světle modré (nahoře pod tmavě modrým menu). ;-)
Jůůůů a jak se dostanu na své další profilky.Nějak nepřehledné a trochu komplikované a nevím si prostě vůbec rady. Nebude nějaký návod k používání stránek Hafíků?
Po kliknutí na "Nastavení" se dostanete nejen na nastavení svého profilu, ale na celý svůj účet. Mrkněte na tzv. podmenu - světle modré (nahoře pod tmavě modrým menu). ;-) janicew (30.09.2015 23:43:16) napsal: Přes nastavení se dostanu akorát do nastavení profilu, ale rozhodně se nemůžu dostat do svých profilů. Tato změna se mi nelíbí a pokud na ní trváte, ukončím svoje působení tady. Nelíbí se to více uživatelům, ale když na ní trváte, s respektem odejdu.
janicew (30.09.2015 23:43:16) napsal: Přes nastavení se dostanu akorát do nastavení profilu, ale rozhodně se nemůžu dostat do svých profilů. Tato změna se mi nelíbí a pokud na ní trváte, ukončím svoje působení tady. Nelíbí se to více uživatelům, ale když na ní trváte, s respektem odejdu. Kdyby vše nebylo aspoň tak příšerně velký 8-} ,copak sme nějaký babičky :-D ?Kdyby se to aspoň trochu zcvrklo bylo by aspoň místo pro "boxík" s našima profilama jako předtím.
Kate (30.09.2015 22:16:07) napsal: Z jakého odkazu se Vám tedy jde přihlásit? (Prosím link.) Nejde se Vám přihlásit z titulní stránky, když kliknete na "Přihlásit" vpravo nahoře v hlavičce webu? Nejde mi to z toho prvního,když si napíšu hafici.cz do vyhledavače,tak hned to první,kde by se mě la nabídnout titulní strana www.hellosandy.cz,píše mi to Probiha planovana odstavka, spusteni ocekavame cca ve 15:00. Přihlásím se přes stránku diskuzního fora.
Přes nastavení se dostanu akorát do nastavení profilu, ale rozhodně se nemůžu dostat do svých profilů. Tato změna se mi nelíbí a pokud na ní trváte, ukončím svoje působení tady. Nelíbí se to více uživatelům, ale když na ní trváte, s respektem odejdu.
Kate (30.09.2015 21:18:52) napsal: Dnes jsme novou titulní stránku spustili, neznamená to ale, že nemohou být úpravy. Pochopila jsem, že nejvíce vás trápí "moje profily". Líbilo by se vám umístit přehled vašich profilů místo stávající "Nový" (tedy vytvoření nového profilu)? Ano ;-) ,ale když už tak bych to hodila jen vedle bo když budu chtít vytvořit další profil psa tak ať se to nemusí složitě hledat.Takže bych to upravila na Nový,Moje profily,Zprávy,Body,Nastavení,Odhlášení ... A ty "boxy" na titulní straně bych fakt trochu zmenšila je to opravdu moooc veliký a zbytečně to zabírá místo 8-} .
Dobrý den,když se chi přihlásit přes hlavní stránku hafíků,tak mi to píše o údržbě,tak se přihlašuji z jiného odkazu.Zbytek psát nebudu,ostatní uživatelé už napsali.
Kate (30.09.2015 21:18:52) napsal: Dnes jsme novou titulní stránku spustili, neznamená to ale, že nemohou být úpravy. Pochopila jsem, že nejvíce vás trápí "moje profily". Líbilo by se vám umístit přehled vašich profilů místo stávající "Nový" (tedy vytvoření nového profilu)? Bylo by to určitě lepší, za mě určitě ano:-)
Dnes jsme novou titulní stránku spustili, neznamená to ale, že nemohou být úpravy. Pochopila jsem, že nejvíce vás trápí "moje profily". Líbilo by se vám umístit přehled vašich profilů místo stávající "Nový" (tedy vytvoření nového profilu)?
To ano, ale mrkněte na tzv. podmenu - světle modré (nahoře pod tmavě modrým menu). Áronek a Jasper (30.09.2015 20:55:57) napsal: zkoušela jsem najet na nastavení ukáže se mě tabulka vytvoř profil jmeno rok a ostatní uložit nastavení a jak to funguje vám.:-( :-( :-(
Zrovna na toto nemá nová úprava titulní stránky VUBEC vliv. Zřejmě měl daný pejsek většinu měsíce kostičky zapnuté a vyplnul je až teď. A tedy má daný potřebný počet kostiček na 1. místo tak jako tak. Černoušci (30.09.2015 21:08:27) napsal: Když kliknu na TOP100, tak se neobjeví vůbec aktuální pořadí. Na 1.místě je pejsek, který má tento měsíc vypnuté hodnocení... jsem otrávená, změna se fakt nepovedla! :( :( :( :(
Když kliknu na TOP100, tak se neobjeví vůbec aktuální pořadí. Na 1.místě je pejsek, který má tento měsíc vypnuté hodnocení... jsem otrávená, změna se fakt nepovedla! :( :( :( :(
Když kliknu na TOP100, není vůbec aktuální pořadí, na 1.místě je pejsek, který má tento měsíc vypnuté hodnocení... jsem otrávená, změna se fakt nepovedla!!!
Taky nejsem z nového vzhledu dvakrát nadšená. Asi potěší budoucí uživatele na hafíkách, ale my, ti stálí uživatelé, z toho máme akorát guláš.
zkoušela jsem najet na nastavení ukáže se mě tabulka vytvoř profil jmeno rok a ostatní uložit nastavení a jak to funguje vám.:-( :-( :-(
Nebojte, změnila se pouze titulní stránka, uživatelský box a trochu hlavička. Ohledně toho, kde najdete své profily: Jestliže jste přihlášeni, tak stačí kliknout v hlavičce na "Nastavení" - zobrazí se pod-menu, kde najdete vše ke svému uživatelskému účtu - svoje profily, zprávy, bonus program a ostatní. Soutěže - v případě, že právě nějaká soutěž běží, je na ni upozorněno v tom největším boxu přímo na titulní stránce. Stačí kliknout na "Chci vědět víc" a jste na detailu soutěže.
Nepřehledné , složité......prostě když něco fungovalo, musí se to změnit :-(
Změna na Hafíkách nás vůbec nepotěšila! Proč chybí ikonky vlastních profilků vpravo, nač ta velká písmena, je to nepřehledné, opravdu to není změna k lepšímu, jsme spíš rozčarováni...
No to se vám zase něco povedlo>:-( To je chaos,to je děs>:-(
Též stále hledám a nenacházím to co tu dřív bylo:můj profil,profily mých zvířat,online uživatele,do soutěže se taky leze hrozně složitě ... :_( Docela mě mrzí že nás nikdo neinformoval :-( .Ve zprávách jsem měla myslím 4 zprávy,ty tam taky nejsou.Miciny fungují normálně,zatím :-| .Mám z toho docela šok 8-| .
I my pořád tápeme .přeci to nejde dávat pořád do vyhledavače.Miciny nám fungujou normálně .hafíci .ne:-( :-( :-( :-(
Áronek a Jasper (30.09.2015 18:48:45) napsal: I my jsme s toho uplně vedle taky jsem hledala svoje profily. A kde je najdu? nikde nevidím "ikonku" moje profily nebo něco podobnýho .Nevím ani jak se dostat na svůj profil,nevidím nikde kolik uživatelů je online.Vše mi příjde přehnaně velký ;-) .Admini budete brát ohled s úpravou na zlepšení tohodne na nás uživatele nebo je vám to jedno nebo budete říkat že víc se to líbí než nelíbí?
Tak to je šílený teda 8-| 8-| 8-} ,nepřehledný,divný ... nemám páru jak si prohlídnout fotky co jsou v soutěží ... Ale jak píšou ostatní,myslím si že je nám to prd platné :-| :-( .
Nechápu proč se změnila tak dobře zaběhnutá úprava ?tato novota je "RÉBUS" věřím ,že málokdo se v tom vyzná!už tak jme měli málo místa na fotky ,kvůli reklamám ale to co je ted? není vůbec přehledné! urřitě nás bude víc ,kterým se to nebude zamlouvat ,ale asi nám to nebude nic platné ,protože jste se takto rozhodli--i když na názor uživatelů ,by se měl brát zřetel!!! !! !! !! !! !!
Plně souhlasím s těmi co už vyyjádřili svůj názor, není mi jasné proč a z jakých důvodů se stále mění to co už tu bylo dobře zaběhnuté!tato novota je opravdu tajenka ! je to nepřehledné a musí se stále něco hledat! Nová úprava je nepřehledná !!!:-D :-D :-D :-D :-D k vůli reklamám už je málo místa na fotečky a ted ještě toto!!!
To je hrůza,jak se dostanu na své profily? Kdopak tohle! vymyslel???
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?