Diskuze Nová úprava

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak tohle je opravdu na hlavu nemáme své profily a člověk se sem pracně dostává.Když toto potrvá nebudeme sem chodit je to šílené!!!
No, samozřejmě to zkusíme ;-) Požadavek je již u grafika ;-D Kobylatko (01.10.2015 19:08:49) napsal: A proč tam nedat obojí "Nový" i "Profily" ;-) ?Místa v té liště je myslím dost,ještě tak na dve "ikonky" ;-D .
Kate (01.10.2015 18:57:47) napsal: Přesně jak píšete "ve světle modré liště mám akorát Profily Zprávy Účet bonus programu Změna hesla Často kladené dotazy Zrušení účtu..." akorát "Profily" jsou hned první. Když na to kliknete, dostanete se na svůj uživatelský profil se všemi svými profily zvířat ;-) Jinak - počítáme se změnou, dle vašich reakcí - tedy v hlavičce místo "Nový" budou "Profily" - tedy vaše profily. A proč tam nedat obojí "Nový" i "Profily" ;-) ?Místa v té liště je myslím dost,ještě tak na dve "ikonky" ;-D .
Jarmila (02.10.2015 06:10:55) napsal: Jaj Vašek to by sme veľa chceli aby nám niekto niekedy niečo vysvetlil sám dobre vieš ako to všade chodí verím však že sa nápravy čoskoro dočkáme Nedočkáme. Když se něco pokaženého opravuje, opravou se to pokazí ještě víc.
Holky, všimly jste si, že se nám na hafíkách zobrazují malinké profily?8-} Alespoň něco k lepšímu.:-DD
Manul 25181 (02.10.2015 09:25:56) napsal: Nedočkáme. Když se něco pokaženého opravuje, opravou se to pokazí ještě víc. Máte pravdu,čím dál horší.Malinké ikonky bez jména,které jsou sotva vidět.Mám tam napsáno čtyři profily,ikonky tři a na čtvrtou se nedostanu.Ty vpravo byly akorát a přímo po ruce.Nikdo přece nepotřebuje v jednom kuse vidět plemena,pořadí ve stovce,veterináře a chovné stanice.To má být snad na úvodní stránce a hlavně přehledně.Na profilech to snad nemá co dělat.Chápu reklamy.A vešlo by se jich tam víc.Fakt mě to štve a je mi to líto.
Díky za upozornění. To je chyba. Programátor to co nejdříve upraví a online uživatelé povedou opravdu jen na seznam uživatelů, kteří jsou online a ne na všechny. ;-) Jinak - s obrázkem u článku o Novoguinejském psu je to těžké. Je opravdu vzácný a nikdo z redakce není ze Zlína, abychom měli své fotky v plném rozlišení. Jestliže jste někdo ze Zlína a máte cestu do ZOO, budeme vám vděční za fotografie tohoto plemene v dobré kvalitě ;-) Kobylatko (17.10.2015 17:22:43) napsal: Já zas mám na titulní stránce obrázky k čánkům šíleně rozmazaný a kostičkovaný.Když si rozkliknu online uživatele tak se mi zobrazí celý seznam registrovaných uživatelů,místo aby se zobrazili jen ti co sou online,k čemu mi je že vidím že je online 25 uživatelů ale nevím kdo ?
Dá se to,ale ta titulní stránka je fakt hrozná.Chtělo by to opravdu dát na uživatele. Jak to teda bude s těma smajlíkama v deníčku?už tu bylo tisíce žádostí a nikdo z adminů se k tomu nevyjádřil.
Kobylatko (17.10.2015 17:22:43) napsal: Já zas mám na titulní stránce obrázky k čánkům šíleně rozmazaný a kostičkovaný.Když si rozkliknu online uživatele tak se mi zobrazí celý seznam registrovaných uživatelů,místo aby se zobrazili jen ti co sou online,k čemu mi je že vidím že je online 25 uživatelů ale nevím kdo ? Ta titulní stránka je k ničemu,akorát odradí.A profily?Nakouknu a raději jdu.Něčím se uklidnit.:(
Kobylatko (17.10.2015 17:22:43) napsal: Já zas mám na titulní stránce obrázky k čánkům šíleně rozmazaný a kostičkovaný.Když si rozkliknu online uživatele tak se mi zobrazí celý seznam registrovaných uživatelů,místo aby se zobrazili jen ti co sou online,k čemu mi je že vidím že je online 25 uživatelů ale nevím kdo ?
KEVIKOVI (17.10.2015 16:23:48) napsal: Taky tak. Ikony s profily jsou tak pidi, že nepoznám, co je tam za zvíře a to mám celkem velkou 17ti palcovou obrazovku. Naopak maxi fotky na úvodní stránce se na obrazovku nevejdou, takže v prvním článku vidím kousek pruhovaného svetru a černý čumák psa, o kterém jen tuším, že tam někde je a že asi bude bílý.:-DD Hned pod tím je další upoutávka na článek s fotkou nejspíš tuleně, nemá to nohy, hlavu ani ocas a je to šedé.:-D Novoguinejský pes je vidět jeden, jen odhaduji, že ten flek nad ním je asi kus dalšího psa. A tak se dá pokračovat. Každou další "úpravou" je vzhled stránek horší a horší.>-| Já zas mám na titulní stránce obrázky k čánkům šíleně rozmazaný a kostičkovaný.Když si rozkliknu online uživatele tak se mi zobrazí celý seznam registrovaných uživatelů,místo aby se zobrazili jen ti co sou online,k čemu mi je že vidím že je online 25 uživatelů ale nevím kdo ?
Uživatel11052Eva (17.10.2015 07:43:15) napsal: Máte pravdu,čím dál horší.Malinké ikonky bez jména,které jsou sotva vidět.Mám tam napsáno čtyři profily,ikonky tři a na čtvrtou se nedostanu.Ty vpravo byly akorát a přímo po ruce.Nikdo přece nepotřebuje v jednom kuse vidět plemena,pořadí ve stovce,veterináře a chovné stanice.To má být snad na úvodní stránce a hlavně přehledně.Na profilech to snad nemá co dělat.Chápu reklamy.A vešlo by se jich tam víc.Fakt mě to štve a je mi to líto. Taky tak. Ikony s profily jsou tak pidi, že nepoznám, co je tam za zvíře a to mám celkem velkou 17ti palcovou obrazovku. Naopak maxi fotky na úvodní stránce se na obrazovku nevejdou, takže v prvním článku vidím kousek pruhovaného svetru a černý čumák psa, o kterém jen tuším, že tam někde je a že asi bude bílý.:-DD Hned pod tím je další upoutávka na článek s fotkou nejspíš tuleně, nemá to nohy, hlavu ani ocas a je to šedé.:-D Novoguinejský pes je vidět jeden, jen odhaduji, že ten flek nad ním je asi kus dalšího psa. A tak se dá pokračovat. Každou další "úpravou" je vzhled stránek horší a horší.>-|
supík (01.10.2015 17:59:04) napsal: Chápu, že změna může přinést určité oživení, ale musí to být změna k lepšímu. Určitě by nebylo na škodu před podobnou akcí udělat průzkum toho, co by si žádali uživatelé. Ať už formou ankety nebo vlákna v diskuzi, kde by měli potom možnost admini reagovat a vysvětlit, co je a není reálné. A když už dojde k takovéto hurá akci, tak bych čekal,že budou změny v portále vysvětleny a ne nechat uživatele, aby se v tom plácali sami. Ale to bysme zřejmě chtěli moc. 8-} 8-} Jaj Vašek to by sme veľa chceli aby nám niekto niekedy niečo vysvetlil sám dobre vieš ako to všade chodí verím však že sa nápravy čoskoro dočkáme
Anketa/Průzkum nám nikdy ohledně plánovaných změn nepřinesla dostatečné množství respondentů, aby bylo možné z toho dělat závěry. O připravované změně titulní stránky jsme v diskuzích mluvili již min. před měsícem. Rovněž nyní v diskuzích reagujeme na vaše příspěvky a podle nich budeme případné další změny a úpravy realizovat. Vrácení původní verze není možné. Změna titulní stránky je především kvůli vzrůstajícímu trendu využívání tabletů a mobilů pro webové stránky, kdy větší písmo atp. usnadňuje klikání na odkazy atd. supík (01.10.2015 17:59:04) napsal: Chápu, že změna může přinést určité oživení, ale musí to být změna k lepšímu. Určitě by nebylo na škodu před podobnou akcí udělat průzkum toho, co by si žádali uživatelé. Ať už formou ankety nebo vlákna v diskuzi, kde by měli potom možnost admini reagovat a vysvětlit, co je a není reálné. A když už dojde k takovéto hurá akci, tak bych čekal,že budou změny v portále vysvětleny a ne nechat uživatele, aby se v tom plácali sami. Ale to bysme zřejmě chtěli moc. 8-} 8-}
Přesně jak píšete "ve světle modré liště mám akorát Profily Zprávy Účet bonus programu Změna hesla Často kladené dotazy Zrušení účtu..." akorát "Profily" jsou hned první. Když na to kliknete, dostanete se na svůj uživatelský profil se všemi svými profily zvířat ;-) Jinak - počítáme se změnou, dle vašich reakcí - tedy v hlavičce místo "Nový" budou "Profily" - tedy vaše profily. Kobylatko (01.10.2015 18:53:30) napsal: Též bych byla pro vrácení starého nebo aspoň částečně.Já fakt nevím kde ty profily mám čuchat.Admini psali že v nastavení ale kde proboha 8-} ? Když si rozkliknu nastavení tak ve světle modré liště mám akorát Profily Zprávy Účet bonus programu Změna hesla Často kladené dotazy Zrušení účtu Párování s facebookovým účtem a pod ní nastavení svýho profilu,už vyplněný svůj profil a ikonky na profily mých zvířat tam nikde nevidím.Navíc první obrázek na titulní straně je tak obrovský že působí rozmazaně ;-) .
Též bych byla pro vrácení starého nebo aspoň částečně.Já fakt nevím kde ty profily mám čuchat.Admini psali že v nastavení ale kde proboha 8-} ? Když si rozkliknu nastavení tak ve světle modré liště mám akorát Profily Zprávy Účet bonus programu Změna hesla Často kladené dotazy Zrušení účtu Párování s facebookovým účtem a pod ní nastavení svýho profilu,už vyplněný svůj profil a ikonky na profily mých zvířat tam nikde nevidím.Navíc první obrázek na titulní straně je tak obrovský že působí rozmazaně ;-) .
Jarmila (01.10.2015 09:16:05) napsal: ZMENA JE žIVOT ALE ASI BY BOLO PRíJEMNEJšIE K LEPšIEMU MYSLíM SI žE TIE NAšE VYTVORENé PROFILY BY SME MALI MAť NA SVOJOM PROFILE INAK BY MI TO ANI NEVADILO MUSíME CEZ MICINY A KONíKY ALE KEĎ AJ TO PREROBíTE TAK POTOM Už NEVIEM AKO NA TO Chápu, že změna může přinést určité oživení, ale musí to být změna k lepšímu. Určitě by nebylo na škodu před podobnou akcí udělat průzkum toho, co by si žádali uživatelé. Ať už formou ankety nebo vlákna v diskuzi, kde by měli potom možnost admini reagovat a vysvětlit, co je a není reálné. A když už dojde k takovéto hurá akci, tak bych čekal,že budou změny v portále vysvětleny a ne nechat uživatele, aby se v tom plácali sami. Ale to bysme zřejmě chtěli moc. 8-} 8-}
Askáskovi (01.10.2015 16:31:44) napsal: Adminy nezlobte se, ale tohle se Vám nepovedlo. Jestli hodláte změnu nechat, obávám se, že sem chodit přestanu. I když jsem v důchodu a relativně by se mohlo zdát, že mám času hafo, nehodlám tady být celé odpoledne nebo ráno, či večer. O tom život není ... Dejte to prosím zpátky jak to bylo. Děkuji. Jo jo je to hrůza, já najedu na nastavení a pod lištou na profily a zobrazí se mi všechny moje profily. Tak kolikrát vlastně musím kliknout?8-}
Askáskovi (01.10.2015 16:31:44) napsal: Adminy nezlobte se, ale tohle se Vám nepovedlo. Jestli hodláte změnu nechat, obávám se, že sem chodit přestanu. I když jsem v důchodu a relativně by se mohlo zdát, že mám času hafo, nehodlám tady být celé odpoledne nebo ráno, či večer. O tom život není ... Dejte to prosím zpátky jak to bylo. Děkuji. Už jsem na to přišla, najedu na nastavení a ne svoje profily. :-DD :-DD :-DD
Adminy nezlobte se, ale tohle se Vám nepovedlo. Jestli hodláte změnu nechat, obávám se, že sem chodit přestanu. I když jsem v důchodu a relativně by se mohlo zdát, že mám času hafo, nehodlám tady být celé odpoledne nebo ráno, či večer. O tom život není ... Dejte to prosím zpátky jak to bylo. Děkuji.
Změna nemusí být vždycky k lepšímu 8-| Na hlavní stránce všechno obrovské, nepřehledné, hlavně že je to hýbací :-D A babo raď: jak se z hafíkovského profilu jedním kliknutím dostanu na své ??
♥ Saša ♥ (01.10.2015 08:56:18) napsal: Tak to je opravdu děsný, jak se dostanu zpátky na svůj profil?To je skutečně rébus, kdo tohle vymyslel? Mám sto chutí z hafíků odejít:-D :-D :-D :-D :-D :-D ZMENA JE žIVOT ALE ASI BY BOLO PRíJEMNEJšIE K LEPšIEMU MYSLíM SI žE TIE NAšE VYTVORENé PROFILY BY SME MALI MAť NA SVOJOM PROFILE INAK BY MI TO ANI NEVADILO MUSíME CEZ MICINY A KONíKY ALE KEĎ AJ TO PREROBíTE TAK POTOM Už NEVIEM AKO NA TO
Tak to je opravdu děsný, jak se dostanu zpátky na svůj profil?To je skutečně rébus, kdo tohle vymyslel? Mám sto chutí z hafíků odejít:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?