Diskuze Nová verze

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Prosím o trpělivost než dáme všechno do pořádku :-(
nejdou přidávat fotky:-( vůbec tomu tady nerozumíme jak se tu co dělá..jínáč to vypaá mooc dobře:-)
Nová verze mě tedy sklamala!! Je to tedy nepřehledné. Byla bych pro tu starou verzi, ale kdyby to nešlo, tak bych alespoň ty naše profily dala do toho původního stavu. Já se totiž na tom mém profilu ani trochu nevyznám jo a také mě moc mrzí, že mi zmizely všechny medaile a dárečky :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_(
Tak jsem tu nějakou dobu nebyla a koukám jako blázen. Tak mám hned pár připomínek k nové verzi – netuším, proč je u profilu 2× datum narození, zmizeli nám povely, máme přeházené fotky, jako domov máme uvedenou ch.st. odkud pejsky máme (to je přece nesmysl) a taky bych se chtěla zeptat jestli by nešli neukazovat ty nevyplněné údaje, hlavně teda u páníčků – myslím že je to trochu zbytečné koukat na samé neuvedeno… Jinak teda graficky to celkem jde, docela se mi líbí, že můžu upravovat profily rovnou ve veřejné části. Tak ještě vychytat nějaké ty mouchy a budeme doufat, že už nás přestanou hafíci zlobit a sekat se… :-) :-) :-)
Taky by mne zajímalo, jak lze měnit pořadí fotek v profilu, přápadně vymazat? 8-}
Já chci původní verzi Hafíků, tahle se mi vůbec nelíbí:-~ :( Je nepřehledná, chaotická, nevyznám se ve fotkách, všechno je zpřeházené, rodokmeny pejsků mně nezajímají a icq a povolání uživatelů už vůbec ne … nemíním si tím teď kazit večer. Doufám, že až sem za pár dnů možná zavítám, tak bude zase vše při starém…
Nechápu proč některé profily jdou kostičkovat a můj ne?
Myslím, že vlastní profily kostičkovat nemůžeš, ale cizí ano, takže si nemůžeš posílat kostičky sama sobě – aspoň mi to tak připadá.:-)
Musím se přidat. Nevím kudy kam a co s čím. U kocoura se dozvím, že je nějaký pes a boxer je perská kočka. Určitě se mouchy vychytají, ale jak přeházet fotky a jak kamarády????????
Mezi náma,nová verze – hrůza děs,ale dejme tomu. Můžete mi prosím poradit jak ukládat pořadí fotografií v profilu? Díky,Lucka
Ahojky lidičky. Jsem pro každou novinku, pokud je lepší a usnadní práci. Chápu, že je tato verze nově v provozu a jistě s tím bude trochu problémů, ale asi by bylo dobré na první stránku přihodit nějaký návod, jaké změny tato verze obsahuje a jak se stím vlastně zachází např: jak změnit pořadí fotografií a tak vůbec. Moc dík HIFI
Souhlas,taky nám nic nefunguje. Nejde nám vymazat nebo změnit pořadí fotek. Víte někdo jak na to?8-}
vubec se me nelibi je to na hauby.meli nas aspon upozornit ze neco bude novyho a vubec se v ni ani nevyzame poradne chtelo by to neco aby se vedelo jak stim zachazet a co se da vsechno udelt.Vubec mi nejdou smazat kometare,nejaky fotky je to na nic.lepší bylo kdyz to melo ete starou verzi.No snad si vsichni na to zvyknem.!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?