Diskuze Nová verze

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky, jsem také pro, aby zůstatla zachovaná stará verze. Vždyť v tomhle se člověk vůbec nevyzná a ještě navícse mu celý profil totálně rozházel, že ani pořádně neví, kde co má. Fotky jinak, přátelé jinak, všechno jinak :( Tohle se fakt nepovedlo
Už rok vediete tú stránku. Už rok iba sľubujete a sľubujete Už rok dvíhate nám adrenalín a zlosť. A vždy sú to „chnické“ chyby. (Alebo je to výsledok lajdácky odvedenej práce vo Vašom koletíve???) Tak sa mi vidí. Rok nám ťaháte medové motúziky popod nos. Pozrite sa, ako sa rozšírilo fórum. Tam je zhruba 90% kritík na tú debilinu, čo ste dnes spustili do éteru. Máte sa čím chváliť! Len tak ďalej !!!:_/ :_/ :_/
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
Prosím, prosím o trpělivost než dáme všechno do pořádku :-(
Ahojky!Byla bych velice ráda,kdyby se stará verze hafíků obnovila.Byla přehlednější.Člověk si tam seřadil fotky i podle toho jak chtěl.Tedˇto nejde.Změnili se mi i přátelé které jsem si uložila.:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?